AAS a pankreas

Vstup od 18 rokov

AAS a pankreas

Príspevokod užívateľa starter2512 » 23.04.2014

Dobry den , chcem sa opytat ci mozem uzivat anabolicke steroidy ked mam problem z pankreasom , pytal som sa doktorky ale povedala ze nie lebo mi to moze sposobit curkovku lebo nemam dobre funkcny pankreas ( ale ona myslela kortikoidy ), aj anabolicke steroidy mozu vyvolat curkovku?maju nejake vedlajsie ucinky spojene s cukrom a jeho hladinou ?? Dakujem
Naposledy upravil/-a starter2512 v 25.04.2014, upravené celkom 1 krát.
starter2512
Dátum registrácie: 23.04.2014
Cash on hand: Locked

Re: problem so steroidmi

Príspevokod užívateľa I_look_back » 23.04.2014

Užívanie anabolický steroidov nepriamo utlmuje činnosť pankresu, niektoré menej a niektoré viac, prečo? pretože znižujú glukózovú toleranciu znížením vylučovania inzulínu. Tento efekt je napr. výrazný pri Oxymetholóne... u zdravých ľudí bude tento efekt zanedbateľný, ale u ľudí ktorí majú problémy s pankreasom by to teoreticky mohlo predstavovať problém
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Ak chcem dat Danabol 10 + Sustanon 250 bude to velky problem ?
starter2512

Príspevokod užívateľa I_look_back » 23.04.2014

nerozumiem tvojej otázke
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 23.04.2014

asi myslel konkretku kuru sustak + meth
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Ano myslim konkretne kuru 8 tyzdnov sustak + danabol , chcem sa konkretne opitat ak mam problemy z pankreasom moze mi tato kura zvysit hladinu cukru alebo nedajboze sposobit cukrovku ?
starter2512

Príspevokod užívateľa I_look_back » 25.04.2014

-jaj, chapem už, sorry, ja som zabudol, že riešime ten pankreas... hm... ťažko povedať, spoliehať sa teraz na odpoveď hocikoho je viac menej hazard, ja si ťa na zodpovednosť nezoberiem a hadam ani nikto, kto je normálny
-bud to riskeneš sám, alebo to necháš tak, TST by problém ale byť nemal, Methan, no neviem...kebyže už, by som skúsil TST + Proviron, v tom nevidím absolutne žiaden problém, bracho ale to je len názor, nie odporúčanie oky?
I_look_back

Príspevokod užívateľa starter2512 » 25.04.2014

Vidim ze sa to do toho rozumies a mas skusenosti , Teraz mam doma Meth 2 balenia po 100 TBL , Sustanon 10 Amp a Proviron , Takze vasa rada by bola vynechat meth a uzivat len Sustanon a Proviron ? tst a proviron nemaju vplyv na pankreas a inzulin? A ako by som to mal nacyklovat aby som dosiahol dobre vysledky a nabral poriadny objem ?
starter2512

Príspevokod užívateľa I_look_back » 26.04.2014

-Tak pravdepodobne do istej miery TST bude mať vplyv na hladinu inzulínu v krvi, ale len veľmi veľmi veľmi mierny, čo by som ani nerieši
-Z toho objem veľmi nebude, prave naopak, skôr kúra na kvalitu, pôjdeš samotný TST a od 5-teho týždňa začínaš proviron 50 mg denne až do konca cyklu
I_look_back

Príspevokod užívateľa starter2512 » 26.04.2014

Ok , dakujem velmi pekne , takto ako si to napisal takto to pojdem. Po kure sa ozvem ake su vysledky a ci je vsetko v pohode :) :007 . A Sustanonu mam nechat davky 1 amp za 5 dni ? alebo mozem viac ? Mozem takto ako som poslal v prilohe ? alebo mozem davat az 500 mg za tyzden ?
Prílohy
kura.xlsx
(10.13 KiB) 62 stiahnutí
starter2512

Príspevokod užívateľa starter2512 » 02.07.2014

Ilook chcel by som sa este opytat ktore oralne AAS nemaju vplyv na pankreas alebo resp. neutlmuju vyrazne jeho cinnost , inac trenbolone enan ma nejaky vplyv na pankreas ?
starter2512

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 02.07.2014

trenbolon ? :P kolkátu kúru ideš ? :wink:
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

neboj sa do trenbolonu este určite nechcem ist , otázku som ohladom trenbolonu dal preto aby som to vedel do budúcnosti :)
starter2512

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 02.07.2014

ok tak to beriem :007 s tým pankreasom to radšej nehám na angela ... nechcel by som zle poradiť :wink
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Mal som este len 1 kuru a to tst mix + proviron, ale mix som dobre neznasal :/ moja chyba ze som si nezistil ze mix nieje vhodný do prvej kury, najbližšiu dobu by som chcel dat tst enan + nejaky silnejsi oralny aas len nwm ktory by som teoreticky mohol :)
starter2512

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: gabi921 a 12 neregistrovaných