AKNE

Vstup od 18 rokov

Re: AKNE

Príspevokod užívateľa rapsic » 28.08.2019

To je mega najviac zbytocna vec co momentalne uzivas
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa Viv e » 28.08.2019

Diky vsem za radu 🙂
Viv e
Dátum registrácie: 27.08.2019

Príspevokod užívateľa Tattoo » 31.08.2019

Ahoj, za 3 tydny koncim 16 weeks kuru, mohu dostat radu jak muzu pouzit roaccutan protoze spousta lidi mi rikalo ze je toxickej a at ho nedavam
Muj cykl ted je 250 sus kazdej 4 den,0.25oxy/den,pul tablety anastrazolu ob den. Akne mam celou kuru horsi a horsi a mam ho snad svude na horni casti tela 😓
Roaccutan je poslední moznost a když uz mas ty vredovite a delaji se ti mega jizvy... Klasika jak lidi pisou zinek, antibakterialni mydlo, Ja i do ted pouzivam Akneroxid(5 a 10), vysuje to luxusne pokožku a dost to pomaha, když vidíš, ze se ti nekde dela atd (jenom bacha na obleceni-rucniky, vyzere ti to bile skvrny), uz ti konci leto, takze solarko.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa Viv e » 05.09.2019

Ted kdyz jsem vysadil tak na obliceji se mi to trochu stahlo, ale na ramenou a rukach mam to vredovite
Viv e
Dátum registrácie: 27.08.2019

Príspevokod užívateľa godzila » 05.09.2019

Ted kdyz jsem vysadil tak na obliceji se mi to trochu stahlo, ale na ramenou a rukach mam to vredovite
Roacutan by urcite zabral,ale treba ist ku koznemu a ten ti bude robit kazdy mesiac testy na cholesterol,triglyceridy,pecenove,treba to sledovat
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 05.09.2019

Godzila ty by si nemal radit
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Neradim pisem vlastnu skusenost
godzila

Príspevokod užívateľa silný » 05.09.2019

To je fuk, prínos a výpovedná hodnota je rovnaká
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

No neviem aky prinos prenho budu tie vase rady s antibakterialnym mydlom a zyneritom a inymi blbostami na tazku formu akne,ale zelam mu vela zdaru s tym :D Este mu poradte nejaku mycelarnu vodu, prinos bude este vacsi pre jeho problem
godzila

Príspevokod užívateľa nokos » 05.09.2019

Mne na akne pomohlo hlavne:
1. hormony mat ok,
2. nizsie percento telesneho tuku,
3. prehnana hygiena - umyvat sa stale 2x a viac denne, nebyt nikdy v prepotenych veciach, sprcha okamzite po treningu,...

A to som mal brutalne akne na chrbte, hrudniku, krku. Stale sa nieco objavi, dokonca este mam take fialove flaky ale postupne to mizne.
Nechcem tu robit mudreho,ale co za blbost si trepol,ze prehnana hygiena,ty vobec vies z coho je akne,to nema z hygienou nic spolocne,mozes sa sprchovat aj 10 x denne.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 42 krát

1. hormony mat ok,
3. prehnana hygiena - umyvat sa stale 2x a viac denne, nebyt nikdy v prepotenych veciach, sprcha okamzite po treningu,...

A to som mal brutalne akne na chrbte, hrudniku, krku. Stale sa nieco objavi, dokonca este mam take fialove flaky ale postupne to mizne.
Nechcem tu robit mudreho,ale co za blbost si trepol,ze prehnana hygiena,ty vobec vies z coho je akne,to nema z hygienou nic spolocne,mozes sa sprchovat aj 10 x denne.
Dakujem konecne normal nazor,vravim chlapcom tu najviac pomaha na brutal akne pletova voda zrejme
godzila

Príspevokod užívateľa nokos » 05.09.2019

Ahoj, za 3 tydny koncim 16 weeks kuru, mohu dostat radu jak muzu pouzit roaccutan protoze spousta lidi mi rikalo ze je toxickej a at ho nedavam
Muj cykl ted je 250 sus kazdej 4 den,0.25oxy/den,pul tablety anastrazolu ob den. Akne mam celou kuru horsi a horsi a mam ho snad svude na horni casti tela 😓
Roaccutan je poslední moznost a když uz mas ty vredovite a delaji se ti mega jizvy... Klasika jak lidi pisou zinek, antibakterialni mydlo, Ja i do ted pouzivam Akneroxid(5 a 10), vysuje to luxusne pokožku a dost to pomaha, když vidíš, ze se ti nekde dela atd (jenom bacha na obleceni-rucniky, vyzere ti to bile skvrny), uz ti konci leto, takze solarko.
Ja nerozumiem co sa vsetci bojite roa,je to jedina vec ktora naozaj na akne funguje,das 4 mesacnu kuru kuru a mas pokoj na par rokov,antibakterialne mydla,zinok uplna blbost.A akneroxid ked mas plnu tvar jebakov to si natries cely ksicht,alebo chrbat.A inak ked to vyzerie biele skvrny na pradle to musi byt este vacsi bordel ako roa.
Naposledy upravil/-a nokos v 05.09.2019, upravené celkom 1 krát.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 42 krát

Ja nerozumiem co sa vsetci bojite roa,je to jedina vec ktora naozaj na akne funguje,das 4 mesacnu kuru kuru a mas pokoj na par rokov,antibakterialne mydla,zinok uplna blbost.
Presne ja som ho bral vela raz aj vysoke davky pod dohladom lekara,testy boli vzdy ok.Jasne ze ina vec je to ked berie as co zatazuju pecen,to by som urcite nekombinoval
godzila

Príspevokod užívateľa piterko » 06.09.2019

1. hormony mat ok,

obaja mate pravdu, marek v tom, ze ,,Mne na akne pomohlo" , cize je to jeho osobna skusenost a jemu to tak funguje + ,,prehnanou" hygienou je mozne predist vzniku niektorych konkretnych jebakov, ktore by bez tej hygieny dospeli do nezelaneho stadia.

kazdopadne ked ti je sudene mat akne, tak mozes sa aj savom prelievat a nepomoze ti to, rozhoduje genetika a pruznost metabolizmu. Jedneho rozhodi 30mg stanu a 500mg tst, fialovy bodkovany na 3 mesiace, niekto na tom istom nema ani knoflík.

Dakujem konecne normal nazor,vravim chlapcom tu najviac pomaha na brutal akne pletova voda zrejme
za co dakujes? s tebou sa nikto nebavil a tu satiricku sprievodku o pletovej vode si nabuduce odpustis, rozumies ? napisal som ti nedavno ze nie si ani vtipny ani prinosny, tak zachovaj pokoru a potichu sa vzdelavaj, ak je pravda ze chces dakedy prisypat s rozumom. a pokial si mal uz roakutan ako natural, tak drzim palce v cykloch
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 510 krát
Bolo mu ďakované: 390 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ananolicfre4k, gabi921, Markus07, mirutko, wtfko1994 a 20 neregistrovaných