AKNE

Vstup od 18 rokov

Re: AKNE

Príspevokod užívateľa meow321 » 19.06.2019

Ja uz som mal kadeco :)
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa nichlaus » 19.06.2019

80% chalanom sa.akne zlepsi az vymizne, zvysnych 20% ma problem s akne aj dlho po vysadeni
btw. ja osobne som sa s akne vysporiadal udrziavanim estrogenu, resp. ak nedovolim nahly velky vykyv estrogenu tak nemam na sebe ani bodku, v podstate odkedy som sa to naucil kontrolovat nemam na sebe ziaden jebak a uz je tomu nejaky ten rok
a jakým způsobem zajištujes to abys neměl velké výkyvy estra,? jak často má testy ? já třeba neužívání anas ani exe když jedu bolde protože ten mi snižuje estro takže bych si ho úplně shodil
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 19.06.2019

Mate niekto skusenost s akne, ktore je tvaru ako pluzgier? Uplne navrete, ale ziaden hnis? Bolestive na dotyk? A ak sa aj podari vytlacit, tak ide iba cisto taka husta krv?
To jsou ty hnusné zánětlivé boláky, počítej s tím že ty tečky pak blednou klidně několik měsíců a víc, než zmízí.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 19.06.2019

80% chalanom sa.akne zlepsi az vymizne, zvysnych 20% ma problem s akne aj dlho po vysadeni
btw. ja osobne som sa s akne vysporiadal udrziavanim estrogenu, resp. ak nedovolim nahly velky vykyv estrogenu tak nemam na sebe ani bodku, v podstate odkedy som sa to naucil kontrolovat nemam na sebe ziaden jebak a uz je tomu nejaky ten rok
a jakým způsobem zajištujes to abys neměl velké výkyvy estra,? jak často má testy ? já třeba neužívání anas ani exe když jedu bolde protože ten mi snižuje estro takže bych si ho úplně shodil

Na testy sme chodili v minulosti a cca už vieme, konkrétne ktorá látka nám ako veľmi aromatizuje resp. spôsobuje iné vedľajšky. Aké látky a koľko mg, čo s čím dávať resp. nedávať. Väčšinou aj tak dávame dokola tie isté AS. A veľa krát reagujeme za pochodu, podľa vznikajúcich sides už vieš, čo nasadiť a následne upravuješ podľa pocitu. Je potrebné si tým prejsť viac krát, učiť sa z vlastných chýb a spoznať svoje telo. Niekomu stačí Anastrozol inému ani Letrozol. A nikdy to nie je úplne rovnaké, keďže tam hrá rolu veľa faktorov (strava, psychika, únava, celková kondícia a zdravotný stav) a o mnohých ani nevieme.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa ektomorf007 » 11.08.2019

Presne tak, držte si estrogény pod kontrolou a malo kto bude mať problém s akné, aj u mňa to tak bolo a aj je, ako opisuje Darty
a myslíš že to platí pro všechny?

hodně jsem četl zkušenosti, že právě jenom při anastrozolu se akné někomu horší. Což značí, že e2 jde dolů a víc tst jde do DHT. a právě hodně lidí se vyháže při DHT derivátech. Ale někdo ne.

Má někdo zkušenost, že za akné mohl vysoký prolaktin a až třeba caber mu pomohl?
ektomorf007
Dátum registrácie: 11.08.2019

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 11.08.2019

Presne tak, držte si estrogény pod kontrolou a malo kto bude mať problém s akné, aj u mňa to tak bolo a aj je, ako opisuje Darty
Ach jo.
Carnapolis

Príspevokod užívateľa piterko » 11.08.2019

hodně jsem četl zkušenosti, že právě jenom při anastrozolu se akné někomu horší. Což značí, že e2 jde dolů a víc tst jde do DHT. a právě hodně lidí se vyháže při DHT derivátech. Ale někdo ne.

Má někdo zkušenost, že za akné mohl vysoký prolaktin a až třeba caber mu pomohl?
pises ze prave len pri anastrozole sa akne niekomu zhorsi, co je predsa uplne prirodzena vec, ze niekomu sa zhorsi a niekomu nie. a z tohto dokazes extrahovat, ze klesajuca hladina estradiolu v sere zvysuje konvezny potencial latky na dht alebo metabolizmus 5a reduktazy.

a niekto sa pri dht vyhadze a niekto nie.

bravo co dodat. teraz neviem ci mi daco uniklo alebo si einstein

tvoje uvahy su zle. toto je exaktna empiricka veda, riadit sa dojmamy a intuiciou a povedzme iluziami je prinajmensom riskantne ak nie aj nebezpecne
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 508 krát
Bolo mu ďakované: 389 krát

Príspevokod užívateľa Viv e » 28.08.2019

Ahoj, za 3 tydny koncim 16 weeks kuru, mohu dostat radu jak muzu pouzit roaccutan protoze spousta lidi mi rikalo ze je toxickej a at ho nedavam
Muj cykl ted je 250 sus kazdej 4 den,0.25oxy/den,pul tablety anastrazolu ob den. Akne mam celou kuru horsi a horsi a mam ho snad svude na horni casti tela 😓
Viv e
Dátum registrácie: 27.08.2019

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 28.08.2019

A co takhle vysadit misto cpat do toho dalsi veci o kterych vis kulovy.
Carnapolis

Mam posledni 2 aplikace a pct mi jeste neprislo
Viv e

Príspevokod užívateľa efraim » 28.08.2019

Ahoj, za 3 tydny koncim 16 weeks kuru, mohu dostat radu jak muzu pouzit roaccutan protoze spousta lidi mi rikalo ze je toxickej a at ho nedavam
Muj cykl ted je 250 sus kazdej 4 den,0.25oxy/den,pul tablety anastrazolu ob den. Akne mam celou kuru horsi a horsi a mam ho snad svude na horni casti tela 😓
Počkaj ešte, uvidíš či sa to zlepší/nezlepší po vysadení. Zatiaľ užívaj zinok...
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 28.08.2019

Mne na akne pomohlo hlavne:
1. hormony mat ok,
2. nizsie percento telesneho tuku,
3. prehnana hygiena - umyvat sa stale 2x a viac denne, nebyt nikdy v prepotenych veciach, sprcha okamzite po treningu,...

A to som mal brutalne akne na chrbte, hrudniku, krku. Stale sa nieco objavi, dokonca este mam take fialove flaky ale postupne to mizne.
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 28.08.2019

Ako pise marek.
A hlavne tie hormony mat ok
+Antibakterialnym mydlom nic nepokazis
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Príspevokod užívateľa Piter36 » 28.08.2019

Pct mas mat pripravenu hned na zaciatku a ne ze este ti neprislo,to co je to 0.25 oxy/den??
Piter36
Dátum registrácie: 01.01.2019
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

To jsem napsal spatne ma to byt 25mg na den
Viv e

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"