AKNE

Vstup od 18 rokov

Re: AKNE

Príspevokod užívateľa kofola » 18.03.2019

Je to naozaj super vec ten detský puder, hlavné je sa po tréningu dôkladne umyť, zasypať si hrudník chrbát púdrom a dať si na seba tričko. Podľa môjho názoru je to jednoznačne lepšie ako sudocrem alebo skinocrem.. pretože to nie je mokré, nesmrdí to a dá sa to mat bez problémov pod oblečením a hlavne je to velmi lacné. Uvažoval som že C januári pôjdem za kožnou po roaccutane ale frajerka niečo čítala a povedala že mi bude natierať chrbát, hrudník a uvidíme či to pomôže, a naozaj po 3 týždňoch viditeľne mi to zredukovalo akné. Nemám len tak nejaké akné, mám ho vredovite, na tvári ma už raz rezali kvôli tomu. Určite to vyskúšajte kto ma problém s akné, nič za to nedáte
kofola
Dátum registrácie: 16.01.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 18.03.2019

Ten puder si nechavas do rana alebo kedy ho davas dole?
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Príspevokod užívateľa kofola » 18.03.2019

Jasne nechávam si ho až do rana a vôbec ho nedávam dole. Ono ako keby sa vsiakne alebo zmyzne neviem ako to mám opísať. Jedine že si ho dám dole tak keď sa osprchujem ale ono sa to ako keby vypije do kože. Na druhý deň vôbec neregistruješ že si si nejaký puder dalo
kofola

Príspevokod užívateľa Tattoo » 20.03.2019

mám ho vredovite, na tvári ma už raz rezali kvôli tomu.
Rezali? Jak to myslis? Byl tu ještě uživatel roaccutanu, který mel az hnisovate-vredovite a jako fakt x centrimetru, ze nemohl pomalu ani spat. Fotky uz jsou bohužel smazane, ale to byl masakr...
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Užívateľov profilový obrázok
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Príspevokod užívateľa kofola » 22.03.2019

No mal som abces na tvári, vredovite akné.. na líci a spuchlo mi z toho oko a videl som tak 30% naňho. Tak mi to narezali a vypustili hnis a ešte týždeň som nosil drenáže v líci a bral antibiotiká
kofola

Príspevokod užívateľa nichlaus » 05.04.2019

čau, chci se zeptat jaký vliv má roaccutan na jaterní enzymy a krevní obraz? dejme tomu užívání 40mg, jak moc je toxicky na jatra a jaký ostatní věci ovlivňuje napr krevní lipidy? jde ho užívat a nemít z nej zvýšené jaterky a krev mít v pohodě ? samozřejmě chápu ze je to individuální ale zajímala by mě vaše zkušenost a taky napr. jestli někdo kombinoval s melanotanem 2 kvůli tomu ze se člověk nesmí opalovat na slunku
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 05.04.2019

ovplyvnuje pecen (negativne) aj cholesterol a vela inychbveci v negativnom ponimani, preto ked mas lekarom predpisanu liecbu musis.chodit aj na pravidelne vysetrenia
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 08.04.2019

No, urcite se mi nezda v poradku do sebe cpát Roaccutan a melatonin na opalovani...
Tattoo

Príspevokod užívateľa M4t3S » 08.04.2019

Aj vy mavate problemy s akne ked nasadite IA? Cakal som, ze to bude skor naopak, ze ked znizim estro tak mi to pomoze zbavit sa akne, myslel som, ze ma vyhadzal stan ale ten uz nejdem 4 dni a posledne 4-5 dni som ho isiel iba 10mg ako preworkout a stale sa ma to akne drzi :D
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 08.04.2019

Tak krome DHT derivatu, je to hlavne kvůli velkym VYKYVUM hormonum v tele... :)
Tattoo

Príspevokod užívateľa Laier1981 » 09.04.2019

Zkus dávky "vseho" srovnat jak časově tak objemově, a po nějaké době uvidíš že se to zlepší...mě to dost pomohlo...držím timeing jak u olejů tak ia stejný a je to ok...
We can live in a world that we design...
Laier1981
Dátum registrácie: 30.04.2018
Poďakoval: 31 krát
Bolo mu ďakované: 39 krát

Príspevokod užívateľa nichlaus » 18.06.2019

čau, zajímala by mě vaše zkušenost s výskytem akne během nebo po vysazeni a pct, když mate akne v kure je jistý ze po vysazeni a pct to bude ještě horší ?
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 18.06.2019

80% chalanom sa.akne zlepsi az vymizne, zvysnych 20% ma problem s akne aj dlho po vysadeni
btw. ja osobne som sa s akne vysporiadal udrziavanim estrogenu, resp. ak nedovolim nahly velky vykyv estrogenu tak nemam na sebe ani bodku, v podstate odkedy som sa to naucil kontrolovat nemam na sebe ziaden jebak a uz je tomu nejaky ten rok
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 18.06.2019

Presne tak, držte si estrogény pod kontrolou a malo kto bude mať problém s akné, aj u mňa to tak bolo a aj je, ako opisuje Darty
som rád, že si sa vrátil
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 41 krát

Príspevokod užívateľa marek123 » 18.06.2019

Mate niekto skusenost s akne, ktore je tvaru ako pluzgier? Uplne navrete, ale ziaden hnis? Bolestive na dotyk? A ak sa aj podari vytlacit, tak ide iba cisto taka husta krv?
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ananolicfre4k, andrej, piterko, Raklo, Xtaxis a 17 neregistrovaných