AKNE

Vstup od 18 rokov

Re: AKNE

Príspevokod užívateľa meow321 » 19.06.2019

Ja uz som mal kadeco :)
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 118 krát

Príspevokod užívateľa nichlaus » 19.06.2019

80% chalanom sa.akne zlepsi az vymizne, zvysnych 20% ma problem s akne aj dlho po vysadeni
btw. ja osobne som sa s akne vysporiadal udrziavanim estrogenu, resp. ak nedovolim nahly velky vykyv estrogenu tak nemam na sebe ani bodku, v podstate odkedy som sa to naucil kontrolovat nemam na sebe ziaden jebak a uz je tomu nejaky ten rok
a jakým způsobem zajištujes to abys neměl velké výkyvy estra,? jak často má testy ? já třeba neužívání anas ani exe když jedu bolde protože ten mi snižuje estro takže bych si ho úplně shodil
nichlaus
Dátum registrácie: 23.02.2018
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 19.06.2019

Mate niekto skusenost s akne, ktore je tvaru ako pluzgier? Uplne navrete, ale ziaden hnis? Bolestive na dotyk? A ak sa aj podari vytlacit, tak ide iba cisto taka husta krv?
To jsou ty hnusné zánětlivé boláky, počítej s tím že ty tečky pak blednou klidně několik měsíců a víc, než zmízí.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 217 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 19.06.2019

80% chalanom sa.akne zlepsi az vymizne, zvysnych 20% ma problem s akne aj dlho po vysadeni
btw. ja osobne som sa s akne vysporiadal udrziavanim estrogenu, resp. ak nedovolim nahly velky vykyv estrogenu tak nemam na sebe ani bodku, v podstate odkedy som sa to naucil kontrolovat nemam na sebe ziaden jebak a uz je tomu nejaky ten rok
a jakým způsobem zajištujes to abys neměl velké výkyvy estra,? jak často má testy ? já třeba neužívání anas ani exe když jedu bolde protože ten mi snižuje estro takže bych si ho úplně shodil

Na testy sme chodili v minulosti a cca už vieme, konkrétne ktorá látka nám ako veľmi aromatizuje resp. spôsobuje iné vedľajšky. Aké látky a koľko mg, čo s čím dávať resp. nedávať. Väčšinou aj tak dávame dokola tie isté AS. A veľa krát reagujeme za pochodu, podľa vznikajúcich sides už vieš, čo nasadiť a následne upravuješ podľa pocitu. Je potrebné si tým prejsť viac krát, učiť sa z vlastných chýb a spoznať svoje telo. Niekomu stačí Anastrozol inému ani Letrozol. A nikdy to nie je úplne rovnaké, keďže tam hrá rolu veľa faktorov (strava, psychika, únava, celková kondícia a zdravotný stav) a o mnohých ani nevieme.
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 409 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: nichlaus a 17 neregistrovaných