AKNE

Vstup od 18 rokov

AKNE

Príspevokod užívateľa ifokee » 15.07.2013

Chlapi... Akne ktore sa vytvori pri uzivani steroidov, zmizne casom po ukonceni uzivania steroidov ?
ifokee
Dátum registrácie: 14.10.2012
Cash on hand: Locked

Re: AKNE

Príspevokod užívateľa I_look_back » 15.07.2013

malo by, nemusí
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Miki33 » 16.07.2013

malo by, nemusí
Nemusi :shock: ? jak nemusi kua :lol: ved ked ich vysadim tak preco by mi mali ostat? ( na chrbate ich mam dost momentalne preto sa pytam)
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 16.07.2013

tie loziska ti tam ostanu podla mna zapalene ešte velmi dlho ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa I_look_back » 16.07.2013

malo by, nemusí
Nemusi :shock: ? jak nemusi kua :lol: ved ked ich vysadim tak preco by mi mali ostat? ( na chrbate ich mam dost momentalne preto sa pytam)
niekto zasype a ma akné dovtedy, kým to nezačne liečiť napr. roaccutanom
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa MarekF » 16.07.2013

ono prave ked vysadis sa to akne prejavi a drzi drzi..az do dalsej kury :D
Užívateľov profilový obrázok
MarekF
Dátum registrácie: 03.05.2013

Príspevokod užívateľa Lendo » 16.07.2013

nasad roacutan
I'm married to the devil, in the city of angels.
Užívateľov profilový obrázok
Lendo
Dátum registrácie: 14.05.2012

Príspevokod užívateľa ifokee » 16.07.2013

a ten ROACUTAN je dostupny ??? ako tak ??? ..
ifokee

Príspevokod užívateľa I_look_back » 17.07.2013

je to dostupný liek, ktorý je ale na predpis
I_look_back

Príspevokod užívateľa ifokee » 17.07.2013

dakujem..dufam ze pomoze aj solarko:)
Inac konecne ta vidim I_lool_back :D foooorma paradna :D ale kratasi su najlepsie :D
ifokee

Príspevokod užívateľa Miki33 » 17.07.2013

Na skroids je za xxe D: kua drahe... Pockam este chvilku a ked to nebude prestavat idem ku koznej nech mi to da na predpis :D
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

dakujem..dufam ze pomoze aj solarko:)
Inac konecne ta vidim I_lool_back :D foooorma paradna :D ale kratasi su najlepsie :D
No ved musim byt nejaky fesak ne? Hehehe
I_look_back

Na skroids je za xxe D: kua drahe... Pockam este chvilku a ked to nebude prestavat idem ku koznej nech mi to da na predpis :D
Celkovo je tento liek drahy ved si mrkni na addc.sk a tam to uvidis, ale ked ti ho da lekarka na predpis zaplatis par drobnych
I_look_back

Príspevokod užívateľa ifokee » 17.07.2013

Roacutan .. cital som recenzie...vysusuje pery az do krvy..a vraj bledne pokozka tvare na trvalo.Vraj sa uz neda ani opalit pokozka po uzivani tohoto..ale to pisali len dvaja..cize nieje to objektivnee.... ma niekto skusenosti s niecim takyM?:
Mysliom ze bez vahania pojdem aj ja ku obvodnej..ta ma posle na kozne...a konkretne doktor(ka) uvidi moje virazky a predpise mi nieco konkretne premna...akne je kazde ine :)..cize Ego bokom ..a sup ku pani doktorkeee..
ifokee

-narovinu, nebude ti to chcieť predpísať, práve preto, že je to už max level pre liečbu akné v domácom prostredí.... ja som ho užíval 6 mesiacov v kuse a bolo to fakt citiť... robíte ale chybu, že malo študujete a potom to takto dopada, ja som jasne už x krát uviedol, ak máš predispozície k akné, pred začiatkom PCT cca 10-14 dní nasadíť 10 mg denne a potom prvých 10 - 14 dní ešte v PCT ťahaš 10 mg roaccutanu a maš po probléme, preventíva je najlepšia
-keby ja som mal pred 7 rokmi toľko info pod nosom, dnes by som mal viac vlasov, nemal by som jazvy po akné, jednostrannú gyno a 30 cm-vý ehm :lol: :lol: :lol: vy to máte pod nosom a nedokážete to využiť, treba sa nad tým zamyslieť, škodíš len sam sebe, najhoršie čo môžeš urobiť je sypať bez toho, že nevieš o sypaní nič, to je to isté ako keby si mal sadnúť za volant, pritom by si bol vyrastol medzi eskymakmi a cestu, značky, auta si nikdy nevidel, no tak ako to môže dopadnúť mi povedz, len na kkt
I_look_back

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Lukas02, wtfko1994 a 24 neregistrovaných