Methandienone

Vstup od 18 rokov

Re: Methandienone

Príspevokod užívateľa piterko » 30.06.2018

i tak bych chtel vysvetlit vec jako je geneticka odolnost to jako rekneme ze jsou dva borci oba dva davaji milik tst a na krevnich testech ma ten s tou odolnosti o treba 10nmol menej ?
takto konkretne ti to neviem zodpovedat, ale napr na skroids bol clovek, ktoremu skutocne nepisal metan, a konkretny metan vyskusal iny clovek a navrety ako delo po 2 dnoch. su pripady u ludi, ktorym konkretne AAS zapisu rozne, niekomu viac niekomu menej, niekomu vobec ale to je skor rarita
tréner kulturistiky III. stupňa | súťažná príprava | športová metodika | fyzioterapia | kinesiotaping | peptidy

dotazy PM. Nechcem nikomu poradiť, len zbieram body za príspevky
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 137 krát
Bolo mu ďakované: 72 krát

Príspevokod užívateľa Novacek » 30.06.2018

i tak bych chtel vysvetlit vec jako je geneticka odolnost to jako rekneme ze jsou dva borci oba dva davaji milik tst a na krevnich testech ma ten s tou odolnosti o treba 10nmol menej ?
takto konkretne ti to neviem zodpovedat, ale napr na skroids bol clovek, ktoremu skutocne nepisal metan, a konkretny metan vyskusal iny clovek a navrety ako delo po 2 dnoch. su pripady u ludi, ktorym konkretne AAS zapisu rozne, niekomu viac niekomu menej, niekomu vobec ale to je skor rarita
Ja mam akorat tu zkusenost z jedna znacka mi dela zaludecni problemy druha zase prdy a to tez nechapu, preci jenom vyroba a pouzite latky by meli byt stejne a mimo to nejlepsi methan co jsem mel byl Balkan a nejvic me nesedl DMX
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 30.06.2018

Novacek, ono tie problémy nerobí metán ale plnidla a rôzne prísady v oraloch. Preto z niektorých nadúva, z iných pali záha apod
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 139 krát
Bolo mu ďakované: 42 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 30.06.2018

Presne tak,plnidla su zlo, napriklad ja zo swissu mi islo rozdrapit hrudnik a lapal som po dychu a ked som to dal mirutkovi u neho ziadne problemy
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 122 krát
Bolo mu ďakované: 209 krát

Príspevokod užívateľa Petarosus18 » 04.07.2018

Novacek, ono tie problémy nerobí metán ale plnidla a rôzne prísady v oraloch. Preto z niektorých nadúva, z iných pali záha apod
Hele Pálení žáhy je i vyloženě z těch androgennů. Syrovej prášek oxandrolone je ještě větší pálení jak to neni v tabletě. A DBOL sám o sobě když dáš vysokou dávku rozjebe žáhu....
Petarosus18
Dátum registrácie: 22.08.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 05.07.2018

z olejov opuchy, z tabliet rozjebané trávenie. ako sa hovorí "pre krásu treba trpieť" :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 26 krát
Bolo mu ďakované: 204 krát

Príspevokod užívateľa silný » 05.07.2018

no neviem, či jebáky, vypadané vlasy, spuchnutá gebula... majú dačo spoločné s krásou :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 59 krát
Bolo mu ďakované: 367 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 05.07.2018

našťastie som mal problém len s prvým spomenutým.

no teda ešte aj s tretím, ale to ako naturál, keď som si prvý a poslednýkrát kúpil kreatín, ktorý letel po 2 týždňoch do koša :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 26 krát
Bolo mu ďakované: 204 krát

Príspevokod užívateľa Peterson01 » 11.07.2018

já dávam methan 20-30 minut po jídle a je mi fajn, dokonce si ho klidně dám s trenem+masteron+boldenon+tst a jsme vysekaný, vzhled a plnost svalu + žilnatost super a když přídám T3 tak můžu (jíst téměř vše), pak mám tzv. řízený objem kdy přibírám ,žily na nohách i na břichu a to vše bez růsťáku,
prostě pořádný trénink (a to se ještě držím zkrátka, jelikož se nechci utrhnout) kardio dávam kvůli srdci a oběhovému systému a to jen venku na kole nebo chůze nic přehnaného, anastrazol a tamox mám po ruce , ale nepoužívám ho jelikož není potřeba, a strava: B 260,S - 200 - 500(i 700),T-100-150,
moje váha : 90kg, 170 cm, 35 let, v objemovce se dostanu na 100kg koukatelných s trochou tuku na břiše (ten tuk umím stáhnout do 14 dní)
Peterson01
Dátum registrácie: 19.05.2016
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 11.07.2018

mna z metanu nikdy zaha nepalila, a to.som skusal aj 80mg, zato spodny chrbat mi odfajci vzdy
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 38 krát
Bolo mu ďakované: 197 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Novacek a 19 neregistrovaných