Methandienone

Vstup od 18 rokov

Re: Methandienone

Príspevokod užívateľa piterko » 30.06.2018

i tak bych chtel vysvetlit vec jako je geneticka odolnost to jako rekneme ze jsou dva borci oba dva davaji milik tst a na krevnich testech ma ten s tou odolnosti o treba 10nmol menej ?
takto konkretne ti to neviem zodpovedat, ale napr na skroids bol clovek, ktoremu skutocne nepisal metan, a konkretny metan vyskusal iny clovek a navrety ako delo po 2 dnoch. su pripady u ludi, ktorym konkretne AAS zapisu rozne, niekomu viac niekomu menej, niekomu vobec ale to je skor rarita
výhodou trenu je, že nepotrebuješ budík :D
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 198 krát
Bolo mu ďakované: 130 krát

Príspevokod užívateľa Novacek » 30.06.2018

i tak bych chtel vysvetlit vec jako je geneticka odolnost to jako rekneme ze jsou dva borci oba dva davaji milik tst a na krevnich testech ma ten s tou odolnosti o treba 10nmol menej ?
takto konkretne ti to neviem zodpovedat, ale napr na skroids bol clovek, ktoremu skutocne nepisal metan, a konkretny metan vyskusal iny clovek a navrety ako delo po 2 dnoch. su pripady u ludi, ktorym konkretne AAS zapisu rozne, niekomu viac niekomu menej, niekomu vobec ale to je skor rarita
Ja mam akorat tu zkusenost z jedna znacka mi dela zaludecni problemy druha zase prdy a to tez nechapu, preci jenom vyroba a pouzite latky by meli byt stejne a mimo to nejlepsi methan co jsem mel byl Balkan a nejvic me nesedl DMX
Všechno je fake.
Novacek
Dátum registrácie: 06.05.2017
Poďakoval: 91 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 30.06.2018

Novacek, ono tie problémy nerobí metán ale plnidla a rôzne prísady v oraloch. Preto z niektorých nadúva, z iných pali záha apod
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 160 krát
Bolo mu ďakované: 59 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 30.06.2018

Presne tak,plnidla su zlo, napriklad ja zo swissu mi islo rozdrapit hrudnik a lapal som po dychu a ked som to dal mirutkovi u neho ziadne problemy
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 142 krát
Bolo mu ďakované: 265 krát

Príspevokod užívateľa Petarosus18 » 04.07.2018

Novacek, ono tie problémy nerobí metán ale plnidla a rôzne prísady v oraloch. Preto z niektorých nadúva, z iných pali záha apod
Hele Pálení žáhy je i vyloženě z těch androgennů. Syrovej prášek oxandrolone je ještě větší pálení jak to neni v tabletě. A DBOL sám o sobě když dáš vysokou dávku rozjebe žáhu....
Petarosus18
Dátum registrácie: 22.08.2017
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 05.07.2018

z olejov opuchy, z tabliet rozjebané trávenie. ako sa hovorí "pre krásu treba trpieť" :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 36 krát
Bolo mu ďakované: 262 krát

Príspevokod užívateľa silný » 05.07.2018

no neviem, či jebáky, vypadané vlasy, spuchnutá gebula... majú dačo spoločné s krásou :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 65 krát
Bolo mu ďakované: 416 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 05.07.2018

našťastie som mal problém len s prvým spomenutým.

no teda ešte aj s tretím, ale to ako naturál, keď som si prvý a poslednýkrát kúpil kreatín, ktorý letel po 2 týždňoch do koša :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 36 krát
Bolo mu ďakované: 262 krát

Príspevokod užívateľa Peterson01 » 11.07.2018

já dávam methan 20-30 minut po jídle a je mi fajn, dokonce si ho klidně dám s trenem+masteron+boldenon+tst a jsme vysekaný, vzhled a plnost svalu + žilnatost super a když přídám T3 tak můžu (jíst téměř vše), pak mám tzv. řízený objem kdy přibírám ,žily na nohách i na břichu a to vše bez růsťáku,
prostě pořádný trénink (a to se ještě držím zkrátka, jelikož se nechci utrhnout) kardio dávam kvůli srdci a oběhovému systému a to jen venku na kole nebo chůze nic přehnaného, anastrazol a tamox mám po ruce , ale nepoužívám ho jelikož není potřeba, a strava: B 260,S - 200 - 500(i 700),T-100-150,
moje váha : 90kg, 170 cm, 35 let, v objemovce se dostanu na 100kg koukatelných s trochou tuku na břiše (ten tuk umím stáhnout do 14 dní)
Peterson01
Dátum registrácie: 19.05.2016
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 11.07.2018

mna z metanu nikdy zaha nepalila, a to.som skusal aj 80mg, zato spodny chrbat mi odfajci vzdy
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 64 krát
Bolo mu ďakované: 250 krát

Príspevokod užívateľa Trenbolonecz » 22.07.2018

Ja se treba na metce vubec nezavodnuju, lezou mi zily, nic neopucha, vodu nedrzim, je fakt, ze stravu mam perfektni, spise, nez kombo ruznych roidu tyto veci ovlivnuje strava, muzu rict, ze moje komba v objemu a diete se zas tak moc nemeni, vše ridim stravou.
Trenbolonecz
Dátum registrácie: 28.01.2018
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Oman747 » 24.07.2018

Zdravím idem tst enathan zatiaľ som ho pichol včera 3krat a od 3týždňa by som mal dať stanazol...no ale budem mať vo štvrtok aj metku ...tak pojdem tst+metku a potom by som pridal ten stanazol čo myslíte je to dobry nápad? Nemal by som dať tamox ako prevenciu uz teraz?ďakujem za každú radu :)
Oman747
Dátum registrácie: 24.07.2018

Príspevokod užívateľa mirutko » 24.07.2018

Ako prevenciu len v prípade, že si extrémne citlivý na aromatizáciu resp. na základe predošlých skúseností. Inak nie, iba ho mať po ruke v prípade potreby.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 185 krát

Príspevokod užívateľa Oman747 » 24.07.2018

Budem ho mať po ruke hneď aj s clomidom...Okej vdaka a ako stym stanazolom?
Oman747
Dátum registrácie: 24.07.2018

Príspevokod užívateľa mirutko » 24.07.2018

No veď môžeš po Methane ísť Stanozol. Daj si 2-3 týždne prestávku medzi nimi. Neviem, ako dlhý máš cyklus.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 185 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: efraim, jankopan, Novacek, Ph34k, RiskMatrix, s0re a 17 neregistrovaných