kura a choroba

Vstup od 18 rokov

kura a choroba

Príspevokod užívateľa antiSval » 01.07.2012

viem ze to mozem napisat do dnes uz vytvorenej temy..ale myslim ze je to aj na samostatny topic

ako teda s kurou cez chorobu ? viem ze by nemala byt ale za prve nejdem naberaciu kuru ale dietu (T3+T4+oxan) a za druhe nie je to nejaka velka choroba...ochorel som v piatok poobede...sobota bola horsia a dnes uz sa citim fajn...len sem tam zakaslem + mi tecie z nosa..cize skor take nachladnutie...ale od zajtra chcem ist uz tu kuru..mam este pockat kym budem 100 percentne fit ??? alebo uz mozem zacat ked viem ze to ustupuje (aspon sa to tak tvari)...
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007
Cash on hand: Locked

Re: kura a choroba

Príspevokod užívateľa I_look_back » 02.07.2012

pokiaľ nemaš teplotu, alebo uplne oslabený organizmus, kľudne môžeš ísť do kúry, ak ale maš teploty, je nutné orály vynechať a inj by mohli pokračovať dalej, samozrejme záleži aj od choroby a bla bla, je to na dlhšiu debatu
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa antiSval » 02.07.2012

mam oralky...ale nemam teplotu..iba v podstate mensiu nadchu
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa I_look_back » 02.07.2012

tak to vôbec nerieš
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.07.2012

ked trocha odbocim, nabehni na pol dna do zahrady pekne na slnko, vela ovocia, vody aspon 10 litrov, dobre sa vyspi, na noc paralen a musis byt fit ...v lete je lahke sa liecit
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa majo22 » 09.12.2012

mam podobny problem..ku konci kury ma chytila dost silna nadcha+hrdlo troska to uz ustupilo ale mam strach pokracovat v 2 kure...ked pocas tab.kury chytim horucku je dobre vysadit kuru a po uzdraveni v nej pokracovat??
majo22
Dátum registrácie: 27.11.2012

Príspevokod užívateľa I_look_back » 09.12.2012

oraly vysádzaš, injekcie nechávaš,ak ide o bežné choroby ako je napr. nachladnutie, v prípade ak by si ochorel vážne, je jasné, že kompletne všetko vysádzaš
I_look_back

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Firstm a 29 neregistrovaných