nežiaduce účinky

Vstup od 18 rokov

Re: nežiaduce účinky

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 19.11.2013

načo to kupuje ..ach ..neh to preda ...nemam uz naladu radit ludom ktorý su uplne hlupy ..fakt inak sa to povedat nedá.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa spawner » 19.11.2013

rastak v 20ich?? ludom sibe uz nacisto , tu sa neoplati ani odpisovat, nech to preda a nech cvici nadalej , ked nech da kuru AS aj to postupne
Vek:30, BP:170 SQ:180 DL:200
Nothing is impossible
http://madmechanics.eu/
spawner
Dátum registrácie: 21.07.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 19.11.2013

v 16tich :D :D sak ledva mu semeniky zostupili do mieškov a chce nekdo davat rasta ..wtf ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa Dominathor » 28.04.2019

Zdravím, ako to teda je s tým vypadávaním vlasov? Teda skôr, ako moc ovplyvní kúru DHT inhibítor? Je to tak 50% prírastkov v prdeli? Alebo sa tu bavíme o miernych obmedzeniach ako pri tamoxe a pod.
Dominathor
Dátum registrácie: 09.05.2018

Príspevokod užívateľa polysmi » 28.04.2019

Zdravím, ako to teda je s tým vypadávaním vlasov? Teda skôr, ako moc ovplyvní kúru DHT inhibítor? Je to tak 50% prírastkov v prdeli? Alebo sa tu bavíme o miernych obmedzeniach ako pri tamoxe a pod.
nemám nejaké extra skúsenosti mne nepadajú a nepadali.. osobne si myslím že je to o predispozícii keď ti padali pred tak budu padať samozrejme ďalej a asi viac.. ale ak si s tým nemal problém tak by ti nemali padať (markantne a viditeľne) ale jak písem nemám k tomu žiadne fakty iba taký môj postreh
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa mato9511 » 30.04.2019

Ja osobne mám preddispozíciu na padanie vlasov a môžem povedať že mi to urýchli aj tesťak takže keď máš tak sa tomu nevyhneš a najviac idú z trenu dole...
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 30.04.2019

hlavne ta o sex pripravi, minimalne o chut alebo o kvalitu
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 508 krát
Bolo mu ďakované: 389 krát

Príspevokod užívateľa Dominathor » 01.05.2019

Ja práveže k tomu predispozíciu nemám, aspoň nie zo strany generačnej, sám som mal vždy nesktutočne husté vlasy a nejak sa mi zdá, že to riedne a niesom si istý či sa s tým stotožnujem 😂 tak sa pozerám po nejakej variante, ako s toho sypania niečo mať a zároveň minimalizovať tento side-efekt
Dominathor
Dátum registrácie: 09.05.2018

Príspevokod užívateľa 028! » 02.05.2019

Podle mě to nemá cenu moc řešit. Určitě budou věci, které s sebou můžou přinést side efekt, ale pokud si to nevyzkoušíš (neprojdeš tím), tak to nikdy nezjistíš. Já teoreticky predispozice k vypadávání vlasů mít budu a (musím zaklepat) do teď vše v pohodě. Kdysi jsem měl např. silnější akné, tak jsem si myslel, že když někdy začnu užívat aas na tom budu hrozně a opět to tak není. Známý, který pak neměl v životě s nějakým akné sebemenší problém po tst+metka záda osypané.
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 196 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Príspevokod užívateľa Milky_Raketnik » 22.06.2019

Mohla mi jedna tableta letra podraždit uplne pečen a žlčnik doteras som daval tab. Anas e2d a tab. Tamox e3d dal som pre zmenu predvčerom jednu tab Letro..A na druhy den som mal žlte bielka cele telo ma svrbelo ked som spal a stolica riedka a bleda už to je dva dni a stale to neprestalo. Nevie niekto ako sa tomu vyhnut??
Milky_Raketnik
Dátum registrácie: 06.03.2019
Poďakoval: 5 krát

Príspevokod užívateľa silný » 22.06.2019

Nie nemohla, nezožral si skôr daké jedlo skazené?
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Nemyslim si ale asi tyžden dozadu som vysadil metku a Oxym priznam sa ze v poslednom čase som dost jedaval mcdonald. A myslíš ze skazene jedlo môže mat až taky vpliv na pečen to svrbenie je strašne nemôžem spavat kvoli tomu
Milky_Raketnik

Príspevokod užívateľa mirutko » 22.06.2019

Mohla mi jedna tableta letra podraždit uplne pečen a žlčnik doteras som daval tab. Anas e2d a tab. Tamox e3d dal som pre zmenu predvčerom jednu tab Letro..A na druhy den som mal žlte bielka cele telo ma svrbelo ked som spal a stolica riedka a bleda už to je dva dni a stale to neprestalo. Nevie niekto ako sa tomu vyhnut??

Daj si hlavne diétu, bylinkový čaj a celkový oddych od všetkého, čo sa týka fitness, telo sa zregeneruje...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Daj si hlavne diétu, bylinkový čaj a celkový oddych od všetkého, čo sa týka fitness, telo sa zregeneruje...
Momentalne idem TST a deku. Máš na mysli aj to. Mam to vyklesat?
Milky_Raketnik

Príspevokod užívateľa mirutko » 22.06.2019

Ťažko takto od stola posúdiť tvoj zdravotný stav, no ak ja by som spozoroval na sebe, že mám žlté bielka, tak určite by som nepremýšlal nad tým, že je škoda vysadiť Decu, keď je už rozbehnutá, ale eliminoval všetky potenciálne hrozby a riziká. Ono na druhej strane treba počítať aj s tým, že ak vysadíš Decu, tak potrvá určitý čas, kým z teba vyjde von, takže ťažko povedať... Ak by som sa ja dostal do takéhoto štádia, tak určite by som si nedal týždňovú pauzu a pokračoval tam, kde som skončil. Niečo nie je asi úplne v poriadku a chce to hlbšie zamyslenie a asi aj komplexné vyšetrenie u lekára a dlhodobú pauzu od všetkého. Jedna tabletka Letra ti takýto stav nemôže spôsobiť.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: ananolicfre4k, andrej, Bing [Bot], piterko, Raklo, Xtaxis a 15 neregistrovaných