nežiaduce účinky

Vstup od 18 rokov

nežiaduce účinky

Príspevokod užívateľa ubu » 19.03.2012

zvažujem prvú kúru, no veľmi sa obávam práve vypredávania vlasov, keďže mám k nemu určité genetické predispozície. Je možné nejako riziko minimalizovať?
ubu
Dátum registrácie: 11.04.2011
Cash on hand: Locked

Re: nežiaduce účinky

Príspevokod užívateľa I_look_back » 19.03.2012

-užívaním inhibítorov DHT je možné minimalizovať vypadávanie vlasov, samozrejme minimalizuješ tým do istej miery aj účinky kúry
-ak ti ale môžem poradiť, ak plánuješ užívať AAS, teda že to nebude tvoja prvá a hned posledná kúra, tak sa nesústred na vlasy a ber to užívanie AAS aj s tými negatívami, ktoré prídu, pretože sa im nevyhneš, samozrejme bavíme sa teraz o kozmetickýx vadách ako sú akné, či vypadávanie vlasov alebo gynekomastia, teda ak máš sklony ku vzniku gynekomastie, po niekoľkých kúrach ju tak či tak len podporíš v raste a nepomôže ti ani inhibítor aromatázy, ani tamoxifen ... podobne je to aj s akné, môžeš užívať roaccutanu koľko len chceš, ale raz ho budeš musieť vysadiť, alebo jeho užívanie zle načasuješ, a akné sa objaví,
-a práve pre tieto dôvody je lepšie začať užívať AAS v podstatne vyššom veku, kedy problémy s akné nebudú tak výrazné, kedy vlasy tak či tak už budú dosť riedšie a pubertálna gyno bude zažehnaná a bude ju ťažké vyvolať, ono je to samozrejme na dlhu dlhu dlhu a ešte raz dlhu debatu, vždy sa dá istým spôsobom pomôcť, ibaže treba si zvoliť prijority, v tvojom prípade som preto takto odpovedla, lebo predpokladam, že sa točíš okolo veku 18.rokov, prvá kúra bude tabletová a nedostatok skúseností a pozornosti voči sebe samému ťa vedie k užívaniu AAS
-ak sa mýlim, prepač... nemyslím to v zlom :007
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa ubu » 19.03.2012

Mám 26, ta prvá kúra by mala byť samotný testosteron propionat resp. ho chcem užívať s provironom, do PCT tamoxifen a clomid. Samozrejme rátam aj s ostatnými vedľajšími účinkami, ale to vypadávanie vlasov by ma mrzelo najviac. Inhibítory DHT sa dajú bežne kúpiť v lekárni? vieš poradiť nejaký konkrétny výrobok?

vďaka za radu
ubu
Dátum registrácie: 11.04.2011

Príspevokod užívateľa I_look_back » 19.03.2012

-V tvojom veku kľudne namiesto provironu zvoľ oxandrolón alebo stanozol :wink: nemusíš sa toho vôbec obávať, proviron je skôr vhodnejší pre tých, ktorí sú podstatne mladší
-Finasterid alebo Dutasterid (inhibítory DHT)
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back

Príspevokod užívateľa kuzmo » 24.03.2012

inak kolko zo spominanych vedlajsich ucinkov ma testosteron? nedal by sa brat len test. samotny? nemyslim len na rast svalov, ale ako povzbudenie :)
kuzmo
Dátum registrácie: 26.06.2011

Príspevokod užívateľa I_look_back » 24.03.2012

-koľko? hm... jednoducho je ich viac, rozpisovať sa o nich by bolo na dlho
-užívať samostatne sa dá, ale samozrejme s rozumom a premyslene, nie len tak z brucha ako ti príde
I_look_back

Príspevokod užívateľa kuzmo » 25.03.2012

a ako? normalne ist kury? nemate daky clanok kde sa rozobera len test., zebych si o tom precital viac?
kuzmo

Príspevokod užívateľa I_look_back » 25.03.2012

na mojom fore je tých článkov viac než dosť :mrgreen:
I_look_back

Príspevokod užívateľa kuzmo » 25.03.2012

myslis toto forum? cisto tst som nenasel.. vzdy len kombinacie s ostatnymi.. :(
kuzmo

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 25.03.2012

http://www.skroids.net" onclick="window.open(this.href);return false;
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa MukelBuilder » 18.11.2013

Moja otázka je , pokial si niekto dá prvú kúru AS v tabletkovej forme a zároveň to bude jeho posledná aké nežiadúce resp. vedľajšie účinky ho môžu očakávať ?
MukelBuilder
Dátum registrácie: 18.11.2013

Príspevokod užívateľa mimosvk » 19.11.2013

také ako majú v profile tie látky, proste to musíš očakávať ked ideš do toho alebo kombo tých látok, neverím že by to bola prvá a zároveň posledná kúra, podľa mňa tieto "akože" orálne kúry sa ani neoplatí ísť, máš viac spôsobov ako efektívne sypať s minimálnym dopadom na zdravie pritom v ďalších kúrach nebudeš musieť ani nijak moc navyšovať dávky viď susedné forum
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa MukelBuilder » 19.11.2013

prosím vás , môj kamarát je mladší chalan a chcel by začať z rastovým hormonom a pýtal sa ma či mu tu uškodí viac ako AS keďže som skúsenejší ale ja mu s presnosťou neviem odpovedať , čo sa mu stane keď bude užívať RH a má len 16 rokov ?
MukelBuilder

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 19.11.2013

neh sa na to vykašle :D ...neh počka do 20tky a začne testakom ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa MukelBuilder » 19.11.2013

aha a čo to teda s ním spravý ?? :D
MukelBuilder

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"