RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Vstup od 18 rokov

Re: RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Príspevokod užívateľa Fluoxy » 29.05.2019

Keď to je ťažko, UG je vždy UG. A aj tá najlepšia značka bude mať raz prešlap. Aj keby ktokoľvek z nás mal vlastnú UG a fakt chcel aby to bolo top, príde čas, kedy spravíš chybu. Tu je skôr na mieste vnímať reakcie dílera alebo výrobcu na to, čo sa stalo, spôsob komunikácie a ochotu riešiť problém. Keď už spomíname aj to ARL, neviem ani ako to mám nazvať, ale tak nazvem to po svojom, ich predstavitelia alebo zastupitelia na fórach mimo SR a CR, aj napriek veľkej vlne kritiky stále písali, že je všetko v poriadku :D Namiesto toho, aby uviedli, že sa ospravedlňujú a veci rýchlo dajú dokopy. Ja som to už napísal asi v inej téme, mám rád Pharmacom, a aj oni majú majú svoje muchy, pamätám si, ako Turinabol od nich spôsoboval búšenie srdca :D veľmi veľmi podobne ako Clenbuterol. Viem, že v jednom z testov u Nandrolónového mixu im jeden ester chýbal. Ale zase je strašne veľa testov, ktoré ukazujú, že ich prodkuty obsahujú viac učinnej látky ako je písané. Preto každý z nás, kto si kupuje akúkoľvek UG musí rátať s tým, že raz to bude lepšie a raz horšie. Skôr by som stále vnímal to, ako sa diler stavia k veciam, lebo ak vie o probléme a predáva, je to fakt o ho.ne.

Nepíšem teraz o sterilite, ťažkých kovoch, ... to by bolo zase na iné písanie a nemám toľko odvahy sa v tom ani šprtať.
som rád, že si sa vrátil
Užívateľov profilový obrázok
Fluoxy
Dátum registrácie: 04.05.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 40 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 29.05.2019

mna vzdy rozprudi arogancia rozpredavacov sraciek, ked osolia kseft zrovnavacim parametrom, ze vsetci su spokojni/nikto sa nestazuje .. raz som trafil na debila v posilke co netusil ze tusim, pochvalil mi bicak a spytal sa co idem, videl som ze bol (zle) presypany na prasknutie tak som mu povedal rovno v skratke latky, a hned na to vytiahol z vrecka british dragon tren, ale ten z komarna.. povedal som mu ze to je sracka, jeho reakcia ze on to ide a je spokojnt. tak som ho poslal na mieste do pice tak ako kazdeho co ma v hlave piesok a kolmicu, ale absolutne mi rozpustil koncentraicu, vsade som uz videl len logo british a plieskal som cinkami zbytocne, takze v polke treningu domov. este raz ma skusil pozdravit ale pochopil ma hned
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 29.05.2019

Chalani ešte by som sa vás chcel opýtať na pramipexol. Dnes som si bol zobrať v lekárni balenie 30x0.18 mg za posrate 3€ čo sa ***** oplatí. Len teraz mám dilemu od čoho sa odraziť keď som musel brať 0.5mg caberu zhruba každý 3den. Máte s tým niekto skúsenosti ?
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 29.05.2019

kamarat zvolil si asi najhorsieho agonistu dopaminu aky si len mohol, podla mna este horsi nez Parlo aj ked aj to je riadna kktina a vie skazit pekny den
uziva sa stylom 0.125mg a postupne zvysujes az na 0.5mg denne a viac(zalezi ake mnozstvo 19Nor latok ides), musis si to vycjytat, problem s prami je ten ze ho musis vediet uzivat v spravnom case lebo ked to nevies tak sa nevyspis, tak isto sa musi vysadzat velmi pomaly vyklesavat, btw. prami je navykovy, zle sa vysadza, proste uplna kktina, a to ma este X dalsich negativ, ved si precitaj letak :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa Prometheus » 29.05.2019

kamarat zvolil si asi najhorsieho agonistu dopaminu aky si len mohol, podla mna este horsi nez Parlo aj ked aj to je riadna kktina a vie skazit pekny den
uziva sa stylom 0.125mg a postupne zvysujes az na 0.5mg denne a viac(zalezi ake mnozstvo 19Nor latok ides), musis si to vycjytat, problem s prami je ten ze ho musis vediet uzivat v spravnom case lebo ked to nevies tak sa nevyspis, tak isto sa musi vysadzat velmi pomaly vyklesavat, btw. prami je navykovy, zle sa vysadza, proste uplna kktina, a to ma este X dalsich negativ, ved si precitaj letak :-D
Keby beriem všetko čo je na letáku tak si nedám ani sirup od kašľa. Každopádne je tam poznámka že vedlajsaky hrozia ak trpíte parkinsonovou chorobou.
Prometheus
Dátum registrácie: 11.05.2019
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 29.05.2019

pozri mne je jedno, mne nie je luto dat viac € za Caber a mam istotu ze sa nedogrcam najblizsie hodiny, ak rad skusas tak smelo do toho mozno naozaj nebudes mat ziadne sides, napriklad pri Parlodele nemas sancu nemam ziadne sides, prami bude podobny liek
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 29.05.2019

Jednoznacne caber
Nepoznam nikoho kto by nemal problem s vyssie uvedenymi liekmi
Jednoznacne sa oplati priplatit
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 216 krát
Bolo mu ďakované: 485 krát

Príspevokod užívateľa Patrik321 » 29.05.2019

Momentalne
Tst e 500mg/w
Nandrolon dec 250mg/w
Boldenon 250mg/w
Deku idem 2 tyzden
Kuru idem po 2 mes moste
Najprv som ju zacal na propiku..asi cca 5x e2d 100mg
Pridavam anastrazol 0,5 e3d
Dost ma zalialo okolo pasu...citim sa slabo nenapumpovane..bolest hlavy ..aj libido teosku v pi...ranne stojky ani niesu...na testy mozem skocit a o tyzden...citim sa ako keby vomne nebol ziaden tst...co to moze byt
Patrik321
Dátum registrácie: 23.03.2018

Príspevokod užívateľa efraim » 29.05.2019

To je strašné nízka dávka anastrozolu. Daj 1 mg EOD.

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 81 krát
Bolo mu ďakované: 86 krát

Pocas celeho cyklu nechat 1mg denne ..alebo len na urcitu dobu a potom prisposobit?
Patrik321

Príspevokod užívateľa efraim » 29.05.2019

Pocas celeho cyklu nechat 1mg denne ..alebo len na urcitu dobu a potom prisposobit?
EOD = Every Other Day, čiže každý druhý deň. Všakk uvidíš či to zaberie a potom si dávku prispôsobíš.

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 81 krát
Bolo mu ďakované: 86 krát

Príspevokod užívateľa ***** » 29.05.2019

mna vzdy rozprudi arogancia rozpredavacov sraciek, ked osolia kseft zrovnavacim parametrom, ze vsetci su spokojni/nikto sa nestazuje .. raz som trafil na debila v posilke co netusil ze tusim, pochvalil mi bicak a spytal sa co idem, videl som ze bol (zle) presypany na prasknutie tak som mu povedal rovno v skratke latky, a hned na to vytiahol z vrecka british dragon tren, ale ten z komarna.. povedal som mu ze to je sracka, jeho reakcia ze on to ide a je spokojnt. tak som ho poslal na mieste do pice tak ako kazdeho co ma v hlave piesok a kolmicu, ale absolutne mi rozpustil koncentraicu, vsade som uz videl len logo british a plieskal som cinkami zbytocne, takze v polke treningu domov. este raz ma skusil pozdravit ale pochopil ma hned
To jsme minimalne dva kdo zacne videt cervene kdyz takovy picus na kterem to obzvlast vidis ze jede na nejake sracce ti ji zacne nabizet taky a jeste rekne ze to je kvalita a ze jsou vsichni spokojeni =D
Dátum registrácie: 22.05.2019
Poďakoval: 23 krát

EOD = Every Other Day, čiže každý druhý deň. Všakk uvidíš či to zaberie a potom si dávku prispôsobíš.
Jasne zle som precital
Patrik321

Príspevokod užívateľa Mikes.01 » 29.05.2019

když máte dávat 1ml látky, nabíráte radši 1,1ml kvůli zbytku ve stříkačce nebo to neřešíte ?
Mikes.01
Dátum registrácie: 05.05.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 29.05.2019

kamarat zvolil si asi najhorsieho agonistu dopaminu aky si len mohol...
to aj na ho sedi s tym nickom Prometheus sa nedivim, trpitel :D ved jemu vtacik vydobaval denne z pecene lebo bol moc progresivny na dobu a naucil ludi grilovat :D
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 475 krát
Bolo mu ďakované: 352 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Romsli a 29 neregistrovaných