RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Vstup od 18 rokov

Re: RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Príspevokod užívateľa mirutko » 27.11.2019

2.,pred je zbytocne

Podľa mňa minimálne ten E2 by mal ísť dať odmerať, nech nestriela Exe od buku.
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 118 krát
Bolo mu ďakované: 451 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 27.11.2019

Neviem, tak ci tak ho tam bude musiet dat preto to nejak neriesim a pamatam sa ako som mal ja uplne nizko e2 a musel som dat exe a ziadne zle scenare neboli
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 238 krát
Bolo mu ďakované: 570 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 27.11.2019

To vim, ale jak nastavit davkovani jestli mi poradite, po takovy light kure, 25/12.5/12.5 e2d/12.5 e3d? To bych bral dyl nez clomid urcite
Prvy tyzden obden celu
Dalsi obden polku
A treti e3d
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 238 krát
Bolo mu ďakované: 570 krát

Príspevokod užívateľa Cawalli » 01.12.2019

Zdravím, mam dost čudný problém, som tretí mesiac v kúre a necítim takmer nič. V živote sa mi to ešte nestalo, idem tretiu značku lebo som si myslel ze mam fejky, zvýšil som aj dávkovanie o podstatne dost ako zvyčajne beriem a furt nič. Je možné, aby nejaký hormón to blokoval alebo niečo take?
Cawalli
Dátum registrácie: 18.09.2019
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 01.12.2019

Nie je to možné. Skús to popísať detailnejšie. Značky, dávkovanie, látky
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bolo mu ďakované: 451 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 01.12.2019

a co by mal blokovat? a ktory? prostacyklin? osteokalcin? uroguanylin? je ich este cca 30, ktory myslis?
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 568 krát
Bolo mu ďakované: 448 krát

Príspevokod užívateľa Cawalli » 02.12.2019

Začal som s balkanom deca 400mg a sust 500mg týždenne ,k tomu som siel oxy 150mg. Balkan vyzeral byť original, kódy sedeli, prvý krát prezreté, dokonca na ampulke pod nálepkou v nandrolone bolo vygravirovane nandrolon. Necítil som z toho absolútne nič, tak som zmenil značku za bioniche a zvýšil som dávkovanie deca 550mg test 750mg. Siel som ďalší mesiac a furt nič, teraz mam menej známu značku c4 a dávam dávky deca 600mg a test 800mg, proviron 100mg denne. Stále nič necítim a o 10 dní budu tri mesiace, v taky čas sa pripravujem uz na koniec kúry. Je mi to maximálne divne lebo sypem už asi desiaty rok s prestávkami a do teraz som sa s ničím podobným nestretol. Nikdy predtým som nemal fejk takže ani to neviem porovnať. Počas kúry som daval exemestane 1 tab každý 6 deň lebo je tak mala ze sa neda rozdeliť na polku aby som šiel e3d. K tomu som daval hcg 250 e4d. Do teraz som stále používal arimidex no vymenil som za exemestane lebo tu co som sa dočítal, ze je lepší no ale vraj estro úplne zabije. Tak neviem ci môže to byť tým, ze som mal fejky a zrážal som popri tom estro?
Nestretol som sa s tým ešte nikdy, nepribral som ani kilo, sila žiadna, unavený celý deň, libido žiadne.
Cawalli

Príspevokod užívateľa piterko » 02.12.2019

ak by som 10r sypal a stane sa mi prave to co popisujes, tak jedine co by ma napadlo je ze mam rad za radom fejk..
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 568 krát
Bolo mu ďakované: 448 krát

Príspevokod užívateľa Cawalli » 02.12.2019

Veď aj to ma napadlo ale ešte som sa nikdy s fejkom nestretol a ani by som nikdy neveril, že tri krát za sebou. Len som si to chcel overiť tu, bolo mi to trápne sa pýtať lebo som tiež názoru, že šliapať musí ale čert nikdy nevie. Ďakujem
Cawalli

Príspevokod užívateľa Beasti » 02.12.2019

Zdravim
Mam taku dilemu isiel som tst 4 mesiace kazde 4 dni potom som dal posledny mesiac kazdou strelou menej az som vyklesal na 0.2 poslednou strelou predtym som zacikloval este hcg (pocas kury som bral aj anastrozol) chcel bysom si dat off tak cca 12 az 15 tyzdnov od vsetkehona neskor nabehnut na dalsi cyjkus moja otazka znie cinist pct klasicku alebo tam bude stacit tribulus plus zinok po poslednej kure kde som siel clomod a tamox som sa necitil nejako dobrr na tyxh veciach a znamy vravel ze kdd som siel len tst plus som vyklesal takze prexhod bol dobry ze mozem skusit bez pct ... niekto nejaka rada ktomu hm
Beasti
Dátum registrácie: 25.08.2019

Príspevokod užívateľa Darty » 02.12.2019

no ved skus, ak to nepojde das Pct, easy
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 132 krát
Bolo mu ďakované: 455 krát

Príspevokod užívateľa polysmi » 02.12.2019

caute potrebujem surne poradit.. ide o to ze sa nemozem rozbehat .. po cca 2-3 max 4 minutach behu mi stuhnu lytka vystrelia doslova krce take ze musim prestat... pred rokom som behal s prehladom... ani sa nestihnem zadychat a uz musím koncit .. som na teste 300mg bolde 500mg a RH.. posledny krvny obraz hormony v norme okrem progesteronu.. suplementujem magnezium magnosolv potom one a day od biotechu zinok 100mg proviron 50mg kalium 500mg (2-3 krat tyzdene) v com moze byt problem? robim aj strecing natahujem slachy.. tie krce su iba pri behu .. potrebujem sa co najskor dostat do normalu cakaju ma fyzicke testy.. dakujem za kazdu radu
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa silný » 02.12.2019

Toho dralsíka daj viac, pridaj ešte Taurín, najhoršia možnosť - zníž Bolde
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bolo mu ďakované: 676 krát

Príspevokod užívateľa polysmi » 02.12.2019

Toho dralsíka daj viac, pridaj ešte Taurín, najhoršia možnosť - zníž Bolde
tie krce som mal uz pred bolde ale vysadzujem to je jasne.. to kalium ze mam davat pozor preto ho nedavam viac ale skusim pridat dik moc za radu aj ten taurin dokupim kolko ho davkovat ak mozes poradit? dakujem krasne
polysmi
Dátum registrácie: 26.03.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa silný » 02.12.2019

1-3g ťažko odhadnúť, ja som napríklad na clenbe dával aj 5g a draslik každy deň po 500mg a aj tak som mal krče ale v porovnaní s bežným stavom o dosť lepšie
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bolo mu ďakované: 676 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: hary7, Hermes, Lukas02, MSN [Bot] a 34 neregistrovaných