RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Vstup od 18 rokov

Re: RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Príspevokod užívateľa Bedlo » 10.10.2018

Čau chlapy, mám AKUTNÍ problém 😔😀 Teď jsem jel 4 měsíce 400 tst.e a 300 nandrolonu. Momentálně jsem najel na 2 měsíční cruise 250mg tst E a nechce mi stát kamarád dole 😔 Asi důležitý faktor co jsem udělal špatně, že jsem z ničeho nic utnul prisun latek a nevyklesal je do toho cruisu?? Nebo to taky může být tím, že jsem vynechal cca před týdnem 2 aplikace před 2 tydnama ? Přikláním se spíše k tomu. Že mi tam teď ta hladina tst lítá a zase musím chvilku čekat, než bude stabilní. Jako stojí mi ale není to bůhví jakej zazrak, spíš takovej gumák kterej po chvilce hned zvadne. Jinak celé 4 měsíce bez problémů, žádnej deka dick nic takového na naopak, totální chtíč a pinďour jako skála.!

Co by jste mi poradili? Díky za odpovědi.
Bedlo
Dátum registrácie: 17.01.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 10 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 10.10.2018

Je to obojím, jak říkáš, čekej až se to srovná.
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 135 krát

Príspevokod užívateľa NothingSpecial » 10.10.2018

Jedine pockat si náhle skočil dole a rozhodol hladiny...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

NothingSpecial
Dátum registrácie: 22.02.2018
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Bedlo » 10.10.2018

Ok, tak tedy počkám. Vysokým estrem to být nemůže? Asi stejně skočím na testy IA dávám podle pocitu, protože moc na vedlejšáky netrpím. Nevíte do kdy by se to mohlo srovnat, když jedu ten tst. E a 250 tst týdně by mi mohlo zajistit erekci, ne? PS : Já si pohoňkám ale přítelka je z toho ne šťastná, že vraj už se mi nelíbí apod 😀 Kdyby věděla co je to za vysoků chemicků 👍
Bedlo
Dátum registrácie: 17.01.2018
Poďakoval: 10 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 10.10.2018

Ok, tak tedy počkám. Vysokým estrem to být nemůže? Asi stejně skočím na testy IA dávám podle pocitu, protože moc na vedlejšáky netrpím. Nevíte do kdy by se to mohlo srovnat, když jedu ten tst. E a 250 tst týdně by mi mohlo zajistit erekci, ne? PS : Já si pohoňkám ale přítelka je z toho ne šťastná, že vraj už se mi nelíbí apod Kdyby věděla co je to za vysoků chemicků
Zbehni na testy a daj si zmerať estro, prolaktín a progesteron. Zatiaľ si zožeň kamagru alebo tadafil.

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Užívateľov profilový obrázok
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 54 krát

Príspevokod užívateľa BenchMaster » 11.10.2018

Posledné aplikácie mi robia problémy, nemôžem prepichnúť kožu, napadlo mi, či nemám trochu zhrubnutú kožu na stehnách, ale aplikujem stále do iného miesta, minule pošli 3 ihly, až s poslednou sa mi podarilo to tam streliť, aj to šlo sakramensky zle a dnes to isté 3 ihly aj s tou poslednou ešte problém vojsť do svalu, musel som ísť silou, väčšinou to ide ako do masla... Takže môžu byť nové ihly tupé? Lebo si to fakt inak vysvetliť neviem, značka je BD.
BenchMaster
Dátum registrácie: 29.08.2018
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 11.10.2018

ako si to davas. nariasis alebo napnes kozu alebo len napriamo vpichnes a tlacis ? vela robi technika, najlepsie je naucita sa hadzat sipky
status: RAGE 👿
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 246 krát
Bolo mu ďakované: 169 krát

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 11.10.2018

Já to mám u prsou, pokud tam tu jehlu nebodnu jak raketu tak mi jak kůže, tak samotný sval tu jehlu jenom pruží zpátky a ne a ne pustit. Humus to tlačit když se to nepovede napoprvé :D. Naopak ramena tam to jedu mým oblíbeným způsobem, ultra pomaličku jako do másla.
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017
Poďakoval: 15 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa silný » 11.10.2018

a to čo máš také mäkké ramená? to musíš byť riadna hlava bravčová či čo? :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 78 krát
Bolo mu ďakované: 464 krát

Príspevokod užívateľa 028! » 11.10.2018

Záleží jaké místo zrovna trefíš, taky někdy jehla jde jak do másla a jindy musím trochu víc tlačit, abych jí tam dostal celou. Stylem házení šipek je nejlepší a mělo by se to tak dělat, ale prostě v hlavě mám na toto asi nějaký blok, takže jedu pomalu a někdy cítím jak se tam protrhávají ty vlákna :D
028!
Dátum registrácie: 28.03.2014
Poďakoval: 142 krát
Bolo mu ďakované: 30 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 12.10.2018

inzulinkou to tak pukne len ako ked skurvyovad ta pichne

ale velmi nedavno v oblasti kridla som trafil nejaku zaujimavu oblast ze som mal 2 dni horuci malicek a dlan na ruke a bolela od predlaktia po dlan po obvode na dotyk ako po modrine, prvu noc ma to zobudilo par razy zo spanku, dalsie rano sa zobudim a nikde nic, hra na nervy 🤗
piterko

Príspevokod užívateľa BenchMaster » 12.10.2018

Nejaky akupunktúrny bod :D Po tých skúsenostiach si môžeš otvoriť ambulanciu.. akupunktúra inzulínkami :D No hádzať šípky mi psychika veľmi nedovolí, ale snažím sa vojsť vcelku rýchlo, natiahnem dvoma prstami kožu a puk ho dnu, len vkuse to šlo krásne a zrazu to tam nemôžem dostať a musím tlačiť, to sa mi nezdá... Ale vyhodil som to balenie, skúsim otvoriť nové, či fakt nebudú tie ihly nejak tupé... Ale inak to je aj trochu slasť, keď to ide pekne ľahko, taký blažený pocit, potom človek cíti v srdci také to uspokojenie.
BenchMaster
Dátum registrácie: 29.08.2018
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 12.10.2018

proste napni si kozu na mieste kde to davas, priloz ihlu, otoc hlavu inde a po milimetriku to sun.ak ta to posilni, vytlac kvapku nech mas namasteny hrot.

moze sa stat ak mas prebytok niektorych mineralov a vitaminov ze koza spevnie, mne to robi hlavne zinok, vtedy je boj aj vytlacit maly jebak co nechce kozu prasknut. porozmyslaj ci si nieco nemenil posledne tyzden dva v suplementacii alebo strave. inzulinkou je to vzdy rovnake, ustupnutie komara ak vobec aaaaaa koniec predstsvenia, lebo je to dnu na doraz. za poslednych 250 aplikacii som mal len raz problem a to prave s tym ako sa mi to v kridle dostalo blizko nejakemu nervovemu kanalu alebo zakonceniu a bud to mechanickym tlakom, tym ze je to tam aplikovane alebo chemicky irituje nerv. bolo to na pravej strane, kolmo z pred seba do kridla, hned ako sa zacina nad medzirebrovymi svalmi
Obrázok
piterko

Príspevokod užívateľa NothingSpecial » 14.10.2018

Niečo čo by pomohlo na rast zlomeniny ? Budúci týždeň ide dole sadra a chcem začať cvičiť čo najskôr , je jedno či to bude z kategórie AS peptidov sarms..

NothingSpecial
Dátum registrácie: 22.02.2018
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 14.10.2018

Niečo čo by pomohlo na rast zlomeniny ? Budúci týždeň ide dole sadra a chcem začať cvičiť čo najskôr , je jedno či to bude z kategórie AS peptidov sarms..

Wobenzym, on fakt funguje
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 77 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: loktibrada88, mirutko, Timmy32 a 19 neregistrovaných