RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Vstup od 18 rokov

Re: RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Príspevokod užívateľa s0re » 14.01.2018

Kvoli dece je dobre mat po ruke aj IP kedze uvadzas ze si nachylny na gyno a s exe by som zacal s 12.5mg e2d a potom prisposobil podla pocitu, po pripade zajst si po case na testy. Vies ono je to tak ze niekomu je malo 25mg/e2d a niekomu staci 6.25mg/e3d . Vec individuality, preto si to musis odsledovat. A stale si neuviedol davky a frekvenciu davkovania.
Never allow someone to be your priority, while you are just an option...
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Ph34k » 14.01.2018

Idem tst enanhate + boldenone + nadronolone Decanonate+ stanozol... A som náchylný na gyno... takže exemestan ... No ale kedy ho začať užívať ?
tak ako pisal rapsic, od zaciatku, ale urcite nie kazdy den! uplne si zabijes aromatazu a to by bol problem na dlhsiu dobu a nic prijemne ;) 1tbl 25mg e3d, po mesiaci testy hormonov a podla vysledku sa zariadit, ci zvysit davkovanie na e2d/ed, pripadne pridat tamox. Urcite nezvysuj len tak od oka
Užívateľov profilový obrázok
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 77 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.01.2018

Presne tak, a zaobstaraj si aj cabest, ja davam polku kazde 2tyzdne no musis si odsledovat podla seba nachylnejsi davaju polku tyzdenne
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 42 krát
Bolo mu ďakované: 63 krát

Príspevokod užívateľa Xiamomi » 14.01.2018

A nebolo by lepšie ten exemestan dávkovať každý v menšej dávke ?
Xiamomi
Dátum registrácie: 17.11.2017
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.01.2018

Nie, nevies ako na teba bude posobit. Exemestan je celkom silny, ani nevies ako a zrazi ti tak estro ze po tyzdni si na povale budes viazat slucku, radsej mierne zvysene ako nizky, chalani by ti vedeli davat pribehy
Zacni ako pisal Pheak, netreba sa toho zas tak bat
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
rapsic

Príspevokod užívateľa Ph34k » 14.01.2018

Xiaomi, vo vlakne krvne testy mam vysledky mojich testov, kde mam estro 400+ :D a ziadne problemy nemam, ani gyno, aj dole fungujem normalne. Ten cabest na prolaktin maj po ruke, ale davat ho nemusis, pokial nebudes mat problemy. Isiel som 750 tst e + 500 deca a prl som mal uplne v norme :D a nic som na prl nedaval ;)
Ph34k
Dátum registrácie: 16.10.2015
Poďakoval: 77 krát

Príspevokod užívateľa xxx2 » 16.01.2018

Nazdar chalani .. Momentalne davam 10_tyzdnovu kuru deca durabol.. + susta 250... Na tomto fore som si orecital uz tolko vyjadreni a tolko nazorov na pct hcg
.ze mam z toho mysmas..tak vas poprosim na tuto kuru akee pct by ste volili vy? Rozmyslal som.nad nolvadex a clomid ...ale nie som si isty a ak ano ako davkovat.. Dakujem
xxx2
Dátum registrácie: 16.01.2018

Príspevokod užívateľa mirutko » 16.01.2018

Páči sa mi, ako sa všetci boja, že budú zdrbaní za to, že nečítajú, tak všetky otázky začínajú, že toľko som toho už prečítal, oči som si pokazil od toľkého čítania, monitor sa vypálil, dostávam veľké nedoplatky za elektrinu, nespávam celé noci, lebo len čítam toto fórum a vedecke štúdie. Neviem, ale podľa mňa väčšina z nás má veľmi podobné názory, takže ešte chvíľku by som hľadal O:-)
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 57 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 16.01.2018

tak bud konkretny s cim konkretne mas mysmas, a mozno ti to tu na fore rozuzlia, viacmenej si pytas nadiktovat kolko kedy coho uzit :D
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa Peter555 » 16.01.2018

Čauko chalani mám problém nechcem sa stresovat Neako ale predsa sa chlap boji o také veci.. Mám problém zo semenikmi teda len Z jedným už sa mi to stalo viac krát ale aj dnes dúfam že to nieje moc vážne ale ak mál niekto nieco p9dobne tak napíšte ..proste akonahle nemám sex aspoň dva dni tak má začne boliet pravý semenník alebo nadsemenik neviem čo je to ale proste ako keby sa mi tam zdurila neaka žľaza a je tam taká hrcka a boli to akokeby ma niekto kopol a bolesť prejde keď proste vypustim semeno tak do par minut ta zlaza sa zase zmensi a bolest je prec idem deku tst a proviron.. Môže to byt len tým že mám plné gule a preto to boli akože nestáva sa mi to stále ale tak 5ty krát cez kuru 4mesacnu... Nechcem ísť do lekára a ukazovat gule taksa pýtam ci to bude tym ze su plne len alebo to môže byť vazne ..vas názor a ci sa to stáva aj vám.. Dik
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 16.01.2018

Jasne, neukazuj koule doktorovi, ukaz je nam :D Nejakou bulku na kouli bych asi nepodcenoval a radsi zkusil doktora.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 17.01.2018

Máte někdo zkušenosti s otoky končetin? Asi týden mi začaly otékat kotníky a nárty, dneska už horkotěžko obleču boty, teď se k tomu přidaly i dlaně. Mohly by to být ledviny? Žádné jiné projevy nemám, močení i barav je v pořádku, sodíku mám denně minimum, piju v tréninkový den kolem 4-5l tekutin, v netréninový 3-4l. Je ještě něco jiného, čím bych to evntuálně mohl řešit vyjma rowatinexu, děkuji.
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017

Príspevokod užívateľa rapsic » 17.01.2018

Neviem ci by to mohlo byt ladvinami, ja som mal mensi problem s lavou dal som rowa a pomohlo, no opuchy som nemal
rapsic

Príspevokod užívateľa Skinnyfuck » 17.01.2018

Byl jsem u obvoďáka a dle všeho je to ledvinami (i na netu je opuch končetin důsledek nadměrné zátěže pro ledviny), nicméně mi to přijde trochu divmné, i vzheldem k tomu, že vyjma tst a decy (které jsou dle mých informací pro ledviny minimální zátěží) teď pouze dobírám poslední týden oxandrolon, který jedu 60-80mg.
Měl jsi problém s levou, jak se to konkrétně projevovalo?
Skinnyfuck
Dátum registrácie: 20.10.2017

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 17.01.2018

Byl jsem u obvoďáka a dle všeho je to ledvinami (i na netu je opuch končetin důsledek nadměrné zátěže pro ledviny), nicméně mi to přijde trochu divmné, i vzheldem k tomu, že vyjma tst a decy (které jsou dle mých informací pro ledviny minimální zátěží) teď pouze dobírám poslední týden oxandrolon, který jedu 60-80mg.
Měl jsi problém s levou, jak se to konkrétně projevovalo?
Oxan máš akú značku?
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lineari, Ph34k a 7 neregistrovaných