RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Vstup od 18 rokov

RADA - sem smerujte príspevky ktoré neviete kam zaradiť !

Príspevokod užívateľa marek27 » 01.08.2011

Téma slúžiaca na diskusiu o otázkach ktoré neviete kam zaradiť.

miroslav. kavcak
marek27
Dátum registrácie: 19.03.2011
Cash on hand: Locked

Re: rada

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 01.08.2011

Len tieto dve latky ? Určite by som tam dal TST ak sa bojiš ihiel, tak to je tažké zo sypaním no...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 02.08.2011

kombinacia slaba, draha, a nie velmi ucinna, ale oproti naturalu su tam rozdiely
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 514 krát
Bolo mu ďakované: 395 krát

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 03.08.2011

zdravým vas potrebujem poradit ci je dobra kura oxanadrol-stanozolol. odccicene mam 3 roky objem bicepsu 41 bench 110. vaha 80 kg vyska 173 tak poradte diky
Popravde kúp si v tomto prípade kvalitný Test.booster silný ( cena cca 50-70 Eur ,,nie fake ,, ) účinok je silnejší.

Stanazol sám o sebe neúčinný.
Oxandrolone, vhodný na prechod medzi kúrami ( ako obdobie bez cyklu ) ale ako podklad kúry!! Určite nie ! Základ je test ako tu bolo spomenuté, ak sa bojíš ihiel nevyhadzuj peniaze sa blbosti. za tie peniaze si kúp radšej hovädzie mäso.
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Dátum registrácie: 02.08.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Natural88 » 03.08.2011

myslite ze je dobra kombinacia Stanozol (injekcny) + TST propionat? nie pre mna!!!

a treba k takejto kuricke aj PCT?
Natural88
Dátum registrácie: 20.11.2010
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 03.08.2011

myslite ze je dobra kombinacia Stanozol (injekcny) + TST propionat? nie pre mna!!!

podla toho kolko tyzdnov ...ano pct treba určite,,,ale o zostaveni PCT toho moc neviem tak nebude strielat od boku (ale ak by neboli vysoke davky propiku tak myslim by stacil proviron salbutamol a tamoxifen)
Naposledy upravil/-a Lyandrol v 03.08.2011, upravené celkom 1 krát.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

podla toho kolko tyzdnov ...na 6 tyzdnov v poohode ..ano pct treba určite,,,ale o zostaveni PCT toho moc neviem tak nebude strielat od boha (ale ak by neboli vysoke davky propiku tak myslim by stacil proviron salbutamol a tamoxifen)
Kura 6 týždňov je veľmi málo!
osobne pod 8 by som nešiel je to minimum ! optimum je 10-12 týždňov....
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 03.08.2011

podla toho kolko tyzdnov ...na 6 tyzdnov v poohode ..ano pct treba určite,,,ale o zostaveni PCT toho moc neviem tak nebude strielat od boha (ale ak by neboli vysoke davky propiku tak myslim by stacil proviron salbutamol a tamoxifen)
Baunty skutocne nic v zlom, ale preco v tejto sekcii tak o dusu rozdavas rady, ked mas z tejto oblasti vedomosti maximalne tak teoreticke a to tiez nie zrovna moc nadupane?

btw hovori sa "strielat od boku" a nie od boha :lol:
181/86
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 03.08.2011

ano maš pravdu nemam osobne skusenosti, mal by sem majtel zohnat minulých odbornikov čo tu boli, igor, ja podla mojich teoretickych vedomosti viem, ze ludia chodia 6w kury a nieje to nič nenormálne, najme ked tam ma propík.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa piterko » 03.08.2011

stanozolol je sam o sebe neucinny ? tak to by som si pozrel :D
piterko

stanozolol je sam o sebe neucinny ? tak to by som si pozrel :D
tak to si aj pozri. dám ti užívať stanazol ! len stanazol a jediné čo s toho budeš mať je nič! Nadávkujem ti ho podľa noriem, nie podľa vašich vyšinutých predstáv....Možno tvrdosť, dočasná hustota, ale to nie je nárast svalovej hmoty.

Pozri sa nechcem, sa nad teba nadradzovať, ale myslíš si že máš väčšiu pravdu ako ja ?
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa piterko » 03.08.2011

viem o ludoch co zrali len stan alebo stan a salbu a viem co z toho mali, je pekne ze si si nastudoval co sposobuje stanozolol ale prakticke skusenosti maju realnu vypovednu hodnotu
piterko

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 04.08.2011

viem o ludoch co zrali len stan alebo stan a salbu a viem co z toho mali, je pekne ze si si nastudoval co sposobuje stanozolol ale prakticke skusenosti maju realnu vypovednu hodnotu
Praktické skúsenosti ? Dobre však ja sa stebou nepotrebujem hádať od toho tu niesom, môj názor kúra ktorá nemá ako základ tst, je zbytočná.
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 04.08.2011

ja len tak ... http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=6&t=9214" onclick="window.open(this.href);return false; ... mozno piterko nema cas citat temy
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 04.08.2011

ja len tak ... http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=6&t=9214" onclick="window.open(this.href);return false; ... mozno piterko nema cas citat temy
je nepotrebujem tu niekomu dokazovať nič, ja sa len snažím poskytnúť radu, o ktorej si myslím že má nejakú cenu, ak ju niekto nerešpektuje je to jeho vec
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: marek123, wtfko1994 a 12 neregistrovaných