1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Vstup od 18 rokov

Re: 1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Príspevokod užívateľa Tattoo » 06.12.2017

ja,kedysi davno za mladi ked som este pil som nemal problem s erekciou pocas alkoholoveho opojenia ale ak som mal nad ciaru,nikdy som sa neurobil a to nasralo najviac-chces a nejde to!!!!a top zazitok:
mas doma nejaku slecnu(byval som este s nebohymi mojimi rodicmi),vse ok cize po akta vyjdes po umyti s kupelky-erekcia pretrvava a zrazu oproti tebe stoji mama!boha skoro ma jeblo....
:D
Me akorat jednou nacapal, jak jsem mel slecnu v kline, se usmal a rekl, ze jde na pivo. Od te doby videl zenske boty, tak vedel, ze ma zakaz.... x) Ale, kdyz jsem potreboval do obyvaku(at ji hned netaham do pokoje/loznice) tak jsem napsal, at si skoci na pivu, ze ho zvu a pohoda x)
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Užívateľov profilový obrázok
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 16 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa rapsic » 06.12.2017

Ja som raz flakal zo skoly a nejak som sa ocitol u jednej baby a nakladal som ju zrazu otvorila jej mama a strasne kricala (asi jej vadilo ze niesme v skole :) ) ale tak som rad ze neotvoril jej tatko
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Príspevokod užívateľa John1003 » 06.12.2017

Já jsem si jednou přivezl domů slečnu z plesu, oba poměrně dost upito. Asi 5 minut po tom co jsme dorazili domů mě volal kámoš, kam jsem sakra tak rychle zmizel, že teď šli do baru a jsou tam fakt luxusní roštěnky. V tu chvíli mě úplně vyplo... (prostě jsem úplně zapomněl, že tam mám holčinu) vzal jsem na sebe bundu a na kole jsem jel do toho baru. Do hodiny mě volala mamka, co se u nás děje, že tam je nějaká cizí holka a já tam nikde nejsem. Tak jsem ji přesvědčoval, že se jí jenom něco zdá, že jsem s klukama v baru. Když jsem se potom vracel domů samozřejmě zase s jinou holkou, při setkání se ukázalo, že to jsou nejlepší kámošky. My 3 jsme to vzali sportovně, ale mamka z toho byla ještě hodně dlouho nasraná.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 29 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 06.12.2017

Ta prva musela byt pekne nadrzana ked ta cakala hodiny :) mohla ti aspon izbu upratat
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
rapsic

Príspevokod užívateľa John1003 » 06.12.2017

Nebo dost opilá a byla ráda, že si tam může někde lehnout, ale chvilku jsme potom spolu chodili, takže jistý potenciál ve mě viděla. :D
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 29 krát

Príspevokod užívateľa scml » 06.12.2017

Pamatuju si jako malej smrad v 9.třídě když sem chodil o volné hodině prcat svou holku. Byla nemocná, byla doma, prázdnej barák.. k ní sem to měl cca 5 min cesty. Jeden den si pamatuju jak bouchli dveře od auta, podívali jsme se z okna jak její otec otvírá bránu od vjezdu. Říkám Vám že tak rychle sem ještě neběžel......
scml
Dátum registrácie: 23.08.2016
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Gunnik » 06.12.2017

Neviem ci je to jedna z moznosti ked tam mas 2buchty co chcu trtkat o dusu.
Nevadi, aspon jsi zlepsil naladu lidem tady. Cizi nestesti vzdy potesi :P Spise se divim, ze jako sypac fakt nemas kamagry a taladafil davno v supliku :o

Teď už jsem vybaveny jak lékárna :-D
Chtěl jsem jen poukázat na to, ze kůra je sice základní věc, ale pak může dopadnout jako já, pokud si nenastuduje a nepohlida vše ostatní.
Jinak jsem rad, ze alespon někoho to potěšilo, já tak nasdseny nebyl :-D
Gunnik
Dátum registrácie: 03.04.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Dell » 07.12.2017

Zdravím vespolek ,
Budu rozjíždět moji druhou kúru..tst bold methan pak oxan a chci se zeptat.. když jsem jel první vůbec jsem nebyl na testech, teď zajdu před kůrou rozhodně.. ale chci se zeptat i když to tu už někde bylo .. je lepší dát testak s boldem a dva tři týdny jet jen to a pak nasadit metan aby byla synergie s tst a nebo hned od začátku metan? Předtím jsem ho jel hned od začátku ale napadlo mě že takhle by to mohlo být lepší.. hm? Někde jsem tu četl ale už nevím kde, že rozhodně jet metku od zacatku ale důvod? Když synergie mezi tsts boldem a metanem bude plná až někde ve 4 týdnů.. druhá věc po jaký době zajít na testy od začátku kury? Nebo spíš kdy dávat adex ,jestli hned jak začnu nebo až v druhým týdnů třeba? Nebo až třeba 4 tejden udělat test a pak se uvidí?.. v první kúře jsem nedával zezacatku vůbec až druhé polovině kury a byl jsem vcelku zalitej než jsem začal dávat,ale na testech jsem nebyl bohužel,ale prisuzuju to právě vyššímu estrogenu..
Díky za případné rady
Dell
Dátum registrácie: 06.04.2017
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 07.12.2017

Pamatuju si jako malej smrad v 9.třídě když sem chodil o volné hodině prcat svou holku. Byla nemocná, byla doma, prázdnej barák.. k ní sem to měl cca 5 min cesty. Jeden den si pamatuju jak bouchli dveře od auta, podívali jsme se z okna jak její otec otvírá bránu od vjezdu. Říkám Vám že tak rychle sem ještě neběžel......
Ty kolko mas rokov? :D LEbo ked ja som bol v 9. triede tak ani jedna nebola schopna na jebacku a to ani s dvomi promilami :D Ale zase dnesnym pubertakom velmi zavidim
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 17 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 07.12.2017

Zázrak v tej synergii nečakaj, radšej by som to dal tak, ako si to urobil predtým. Estrogén tu riešime nonstop. Adex daj podľa pocitu, každý sme iný... Na testy chod, ked bude vážnejší problem, ktorý nevieš vyriešiť ubratím, pridaním látok atď. alebo pre PCT.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 30 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.12.2017

Tak bolde potrwbuje trochu casu, kludne daj od zaciatku metan, akurat ja uz tie oxany a tboli nemusim plno penazi to stoji potrebujes 400-500 ks aby ro bolo vidno...
rapsic

Zázrak v tej synergii nečakaj, radšej by som to dal tak, ako si to urobil predtým. Estrogén tu riešime nonstop. Adex daj podľa pocitu, každý sme iný... Na testy chod, ked bude vážnejší problem, ktorý nevieš vyriešiť ubratím, pridaním látok atď. alebo pre PCT.
Ok díky
Dell

Tak bolde potrwbuje trochu casu, kludne daj od zaciatku metan, akurat ja uz tie oxany a tboli nemusim plno penazi to stoji potrebujes 400-500 ks aby ro bolo vidno...
Mě metan docela šlapal a měl jsem potom stanozol, teď bych chtěl zkusit oxan popř methydrostu .. uvidím ještě.. jinak díky
Dell

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.12.2017

Tak metan je topovica, najoblubenejsi roid. Skus sak mozno ti oxan bude pasovat
rapsic

Príspevokod užívateľa mirutko » 07.12.2017

Daj radšej Mdrostu, Oxan je pre ženy a to teraz myslím vážne, nie v zlom !
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 30 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Ph34k a 12 neregistrovaných