1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Vstup od 18 rokov

Re: 1. kúra - sem píšte všetci prvosypači a nezakladajte nové témy !!!

Príspevokod užívateľa silný » 12.10.2017

Většina lidí (aspoň doufám) co šáhne po Trenu už mají něco odsypáno, rozhodně ho nedávají do první sypky (to dělají opravdu hlavně *****) a mají takové základní informace jako kolik ml se dá kam poslat a jak často bodat ace/prop apod.
rly? https://thinksteroids.com/articles/tren ... oid-cycle/
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 28 krát
Bolo mu ďakované: 182 krát

Príspevokod užívateľa peter123456 » 12.10.2017

mám za sebou 4 väčšie kúri,deca, enathate a oxymetholon 12 týždňov, deca , tren a sustak 20 týždňov, deca sustak oxymetholon metan 20 týždňov a masteron, boldenon a sustak 10 týždňov, trojmesačné pauzi....vždy som si tú kúru dal spraviť u človeka čo mi veci zohnal, ale chcel by som nejaké informácie vedieť aj sám, nie len byť odkázaný na to čo mi povie človek ktorý mi veci zháňa....
peter123456
Dátum registrácie: 27.08.2017
Poďakoval: 7 krát

Príspevokod užívateľa scml » 12.10.2017

Spíš mě zaráží a irituje že vůbec do toho jdeš aniž by si něco věděl.
Užívateľov profilový obrázok
scml
Dátum registrácie: 23.08.2016
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa Nacochcetenick » 12.10.2017

Cavte bol som na testoch a vsetko v norme len mam vysoky progesteron 0.76 viete mi poradit co stym? Teraz berem denne1tb tamoxifenu a 2 provironu. Dakujem
Nacochcetenick
Dátum registrácie: 04.10.2017

Príspevokod užívateľa Darty » 12.10.2017

daj stanozol, aspon 20mg denne a potiahni aspon 2t
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 73 krát

Príspevokod užívateľa bazywoah » 12.10.2017

Cavte bol som na testoch a vsetko v norme len mam vysoky progesteron 0.76 viete mi poradit co stym? Teraz berem denne1tb tamoxifenu a 2 provironu. Dakujem
Stanozol
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Speeder » 15.10.2017

Zdravím, chtěl bych se zeptat.
Mám před 5 měsíční kůrou Somatropinem. Má prosím někdo zkušennosti s detekční dobou této látky z moči ?
Dělám MMA, chodí na nás kontroly. Slyšel jsem že 48 hodin po pooslední aplikaci nelze z moči zjistit. Máte někdo prosím nějaké informace?
Předem děkuji za odpověď.
Speeder
Dátum registrácie: 11.08.2017
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa mouser » 16.10.2017

Většina lidí (aspoň doufám) co šáhne po Trenu už mají něco odsypáno, rozhodně ho nedávají do první sypky (to dělají opravdu hlavně *****) a mají takové základní informace jako kolik ml se dá kam poslat a jak často bodat ace/prop apod.
rly? https://thinksteroids.com/articles/tren ... oid-cycle/
Mam zlomenou ruku a nechce se mi moc rozepisovat, ale tak ve zktrace.

Stránka, která má víc bannerů a reklam na prodej sypky online než jiného viditelného obsahu mi nepřijde jako ideální zdroj pro jakoukoliv užitečnou informaci, ale řekněme, že tam sem tam něco je. Ale naprosto bych od takovýho webu čekal, že bude pushovat Tren do prvního cyklu :D.

No a co se týče článku, který ve zkratce říká: "Dejte Tren do první kůry, protože funguje" (alespoň tak je formulovaný začátek) to asi nemá smysl řešit, alespoň konec je zajímavý s myšlenkou že se tak dají dát krátké ale efektivní cykly což je podle autora lepší než tlačit začátečníky do dlouhých cyklů.. na druhou stranu mám pocit, že zrovna ty jsi spíš zastánce Blast and Cruise ne? Takže pak mi to už vůbec nedává smysl.

Kdyžak mě oprav, dík.
mouser
Dátum registrácie: 26.05.2017
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.10.2017

Len som chcel poukazat na to ze sa da dat tren aj do prveho cyklu a ze to neni len z mojej hlavy... to ze stranka ma po kkt bannerov je jedna vec no neviem ci autor clanku s tym ma zrovna co docinenia... a pokial ide o mna tak som zastancom skor blastu s trenom, cruise len tak prilezitostne na dovolenku ked sa ide alebo tak daco.... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 28 krát
Bolo mu ďakované: 182 krát

Príspevokod užívateľa Ryklajz » 16.10.2017

Zdravím, rad bych se zeptal zda je možné po tst cyp. Mít horečky a škrábání v krku ne vždy tak mam jedna se o značku xxxxxxx.
Ryklajz
Dátum registrácie: 26.07.2017
Poďakoval: 4 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 16.10.2017

Vola sa to “ test flu “ , bežná vec .
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 43 krát

Príspevokod užívateľa Ryklajz » 16.10.2017

Děkuji
Ryklajz
Dátum registrácie: 26.07.2017
Poďakoval: 4 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 17.10.2017

Zdravím, rad bych se zeptal zda je možné po tst cyp. Mít horečky a škrábání v krku ne vždy tak mam jedna se o značku xxxxxxx.
Ono je možné, že ti nesedí olej (ja som toto mával kedysi pri GEPe). Máš aj opuch?
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 17.10.2017

Škrabať v krku zvykne tesne po aplikácii, ak sa náhodou dostal olej tam, kam nemal, ale to prejde do pár minút. Horúčky mávam pravidelne, či už z Mag. alebo Swiss, DMX... Telo sa bráni
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 31 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 17.10.2017

Škrabať v krku zvykne tesne po aplikácii, ak sa náhodou dostal olej tam, kam nemal, ale to prejde do pár minút. Horúčky mávam pravidelne, či už z Mag. alebo Swiss, DMX... Telo sa bráni
Ja som na MP nemal zvýšenú teplotu ani opuchy, no nedávno to začalo. Zvláštne na tom je to, že "problémy" sa objavili pri už načatej vialke :-) Ja to ale pripisujem alergii a chorobe (zápal v tele). Teraz sa to postupne zmierňuje, opuchy skoro žiadne, akurát na druhý deň mám také slabšie "horúčkové stavy".
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Bolo mu ďakované: 14 krát

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], homar, neviem87, Ph34k a 7 neregistrovaných