Igor Illés

Re: Igor Illés

Príspevokod užívateľa Backs » 06.12.2012

plavanie? :D
Užívateľov profilový obrázok
Backs
Dátum registrácie: 06.09.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa cayman » 06.12.2012

V plavani mame velke talenty, ale su este mladi...ja chodim von so SR plavcami a uvidis o 4 roky na olympiade...
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Backs » 07.12.2012

ja nevravim ze nemame talenty ale on napisal ze v plavani vynikame co pravda nie je. Bodaj by sa vypracovali ja by som bol len rad. My mame a mali sme talenty vo vela sportoch lenze potom je tazke zvladnut prechod medzi dospelych a vacsinou ked su aj medzi najlepsimi v junioroch tak to este neznamena ze z nich budu hviezdy. Najlepsi priklad su tenisti a tenistky. V junioroch sa dostavaju daleko v grandslamoch ale potom nezvladnu prechod.
Backs

Príspevokod užívateľa BD » 07.12.2012

ja nevravim ze nemame talenty ale on napisal ze v plavani vynikame co pravda nie je. Bodaj by sa vypracovali ja by som bol len rad. My mame a mali sme talenty vo vela sportoch lenze potom je tazke zvladnut prechod medzi dospelych a vacsinou ked su aj medzi najlepsimi v junioroch tak to este neznamena ze z nich budu hviezdy. Najlepsi priklad su tenisti a tenistky. V junioroch sa dostavaju daleko v grandslamoch ale potom nezvladnu prechod.
Mame talenty nemame talenty furt ta ista otazka ... Je nas 5 milionov je tu vlada na hovno kde na sport idu minimalne peniaze podpora 0 ... nikde som este nezazil zeby mali hokejisti zadarmo stadion , tenisty zadarmo stadion nebodaj niaku vystroj ... ( som z nitry neviem jak inde ) ... Tak na to ako je to tu v srackach mame talentov az moc :p
Mam hlad
BD
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa sh4rp » 07.12.2012

no ak pôjdu o 4 roky na OH také plavecké "talenty" ako na tohtoročnú OH, tak tam veľa vody nenamútia..veď tie pipky to nepriamo naznačili v rozhovoroch a rôznych vyjadreniach, že tam idú ako na dovolenku zadarmo, resp. podobné príklady tomuto http://farmadin.blog.sme.sk/c/313701/Us ... pusta.html" onclick="window.open(this.href);return false;
sh4rp
Dátum registrácie: 03.07.2012

Príspevokod užívateľa Backs » 07.12.2012

Mame talenty nemame talenty furt ta ista otazka ... Je nas 5 milionov je tu vlada na hovno kde na sport idu minimalne peniaze podpora 0 ... nikde som este nezazil zeby mali hokejisti zadarmo stadion , tenisty zadarmo stadion nebodaj niaku vystroj ... ( som z nitry neviem jak inde ) ... Tak na to ako je to tu v srackach mame talentov az moc :p

je to tak no, je to velmi obsiahla tema. Su ale kluby ktore sa aspon ako tak snazia, napriklad viem ze mali hokejistu u nas v BB vystroj dostavaju. Teda minimalne pripravkari neviem ako je to vyssie, musel by som sa spytat kamaratov trenerov.

Kazdopadne nejdeme to tu zasierat OT. Je to naozaj na dlhu debatu.
Backs

Príspevokod užívateľa ryzoto » 07.12.2012

a skodoradostni j€bnuti ludia sa budu smiat na ulici a potom vecer za compom budu robit to iste.
jj už zapínam webku a idem rovno na fb postnuť :lol:
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa cayman » 09.12.2012

no ak pôjdu o 4 roky na OH také plavecké "talenty" ako na tohtoročnú OH, tak tam veľa vody nenamútia..veď tie pipky to nepriamo naznačili v rozhovoroch a rôznych vyjadreniach, že tam idú ako na dovolenku zadarmo, resp. podobné príklady tomuto http://farmadin.blog.sme.sk/c/313701/Us ... pusta.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tento rok to je nic..tam nebol nikto poriadny. O 4 roky tam bude Richard Nagy - aktualne ma 19, lame vsetky slovenske rekordy.
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik

Príspevokod užívateľa !nstinct » 09.12.2012

za 4 roky sa môže toľko toho udiať
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa Patrik729 » 13.01.2013

čaute čoje stímto Igorom :?? Neják je ticho okolo neho ani prispievky nedáva ani na FB nič Díík
Patrik729
Dátum registrácie: 26.09.2011

Príspevokod užívateľa clockwork » 13.01.2013

vraj chodí do Nitry do Polygymu cvičiť teraz :D
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa cayman » 13.01.2013

Fanpage uz je davno off, tam nechodi...ale na sukromnom prispieva..zda sa mi, ze nespamuj ho uz nepodporuje tak neviem co bude, ale pokial viem, dalsia sutaz najskor o rok..a ked sa nebude vedet dostat do IFBB tak hovoril, ze mozno aj obcianstvo si zmeni ak by mu to pomohlo...
cayman
Odbornik

Príspevokod užívateľa HoRii » 13.01.2013

HoRii
Dátum registrácie: 14.04.2011

Príspevokod užívateľa Mike7400 » 13.01.2013

Keby si tu stále nechytal vajcia aj by som zabudol na to nešťastné video
Mike7400
Dátum registrácie: 28.02.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Tiger1403 » 13.01.2013

ja som sa to najprv bal otvorit, ci to nebude pokracovanie s nazvom "januar shape" :D
Tiger1403
Dátum registrácie: 05.02.2011

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných