Victor Martinez

Re: Victor Martinez

Príspevokod užívateľa Mikely » 28.04.2011

na tej 4 fotke vyzera ako keby mal to co ma aj coleman (neviem ako sa vola to vypučene brucho)
alebo iba kvalitna objemovka? :roll:
Užívateľov profilový obrázok
Mikely
Dátum registrácie: 01.12.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Rokie » 28.04.2011

Take bruško ma už "skoro každý" kulturista takže rarita :)
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mikely » 28.04.2011

Tak dik za info,lebo vyzera to podla mna hrozne :/
Mikely
Dátum registrácie: 01.12.2010

Príspevokod užívateľa Rokie » 29.04.2011

Je to z GH tušim alebo z čoho.. nechcem rozprávať o niečom o čom nemam ani páry..
Ani mne sa táto "novodobá" kulturistika vobec nepáči ale tak ideme s dobou..

--------

Obrázok

Obrázok

Obrázok

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 15.07.2011

Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Palo_85 » 23.07.2011

Kedisi ma do toho zasvetil Kexo :D je to z nejakej spyacky tusim co Rokie spominal a ta sposobuje ze sa creva zvacsuju asi to bude tym
Palo_85
Dátum registrácie: 25.06.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 23.07.2011

ano, HGH rastový hormon, zvecsuje vnutorne organy a myslim ze "choroba" sa volá palumbizmus podla Palomba to bol tusim neaky kulturista ...a ked to uz maju, stale musia pichat HGH lebo by mali problemi ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa Dusinas » 22.08.2011

co vravite na victora? objemy sa mi celkom pacia ale uz po tolkych zbabranych sutaziach zacinam pochybovat ci sa dokaze poriadne pripravit. ked uz tento rok neide branch tak by mu mohol na tento rok prepozicat svoju zilnatost :D
,,myslite si ze budem drepovat podla vááááás,
hejteri su v p1ci ja priberam este vaaaaac,
popritom si cvicim iba take nananaaaa,
s tymto benchom mi pomahala tvoja mamaaaaa...jou"
Dusinas
Dátum registrácie: 22.04.2011

Príspevokod užívateľa HUGEbyCHOICE » 07.10.2011

Kedisi ma do toho zasvetil Kexo :D je to z nejakej spyacky tusim co Rokie spominal a ta sposobuje ze sa creva zvacsuju asi to bude tym
ano, HGH rastový hormon, zvecsuje vnutorne organy a myslim ze "choroba" sa volá palumbizmus podla Palomba to bol tusim neaky kulturista ...a ked to uz maju, stale musia pichat HGH lebo by mali problemi ...
GH nesposobuje tie vypuknute bachory, ale inzulin a to nie v par jednotkach, ale v mega davkovani 100+ jednotiek denne.
vytvara telesny tuk(visceral fat) medzi organmi co sposobuje prave ten vypukly bachor a je potom problem sa ho zbavit kedze pri tom klasickom 12 tyzdnovom pre-contest dietovani sa spali podkozny tuk(subcutaneous fat), ale prave ten telesny ostava "nedotknuty" -> vid obrazok

a k teme :)
HUGEbyCHOICE
Dátum registrácie: 21.03.2009

Príspevokod užívateľa Rokie » 07.10.2011

Aktual?

---

A keď už si začal to brucho.
GH s tým nemá nič spoločné resp. rast vnut. orgánov s tým nema nič spoločne?

Rokie
Žvanil
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa HUGEbyCHOICE » 07.10.2011

EDIT: ano aktual 2 dni pred AC:E

tak ide to ruka v ruke ked ides mega davky inzulinu denne tak musis k tomu ist aj primerane jednotiek rastaku(aby si len nestlstol), ale primarnym problemom je inzulin.

a dalsim je prehnane carb-loadovanie(nacukrovanie) pred sutazou, napr. pozri si rozdiel medzi Martinezom na Arnold Classic 2011 a Olympiou 2011, popripade Sheru co sa tyka rozdielu vypuknutosti brucha...

kde na AC Martineza pripravoval Arden, ktory (aspon podla toho co som cital) je znamy tym, ze vsetko prehana cize aj so zranicou a porovnaj si to s olympiou kde mal podstatne stiahnutejsie brucho(kde sa pripravoval sam)
______________________________________________________________________________________________________________________
too much insulin over a short period of time. its not intestinal enlargement pushing out the stomach walls. While there are a host of IGF-1 receptors in the intestines, the localized growth that occurs isnt enough to permanentally stretch the abdominal muscle walls, that is absurd. Excessive insulin usage over a short period of time (usually to put on 20-30lbs 6 months or a year) leads to visceral fat buildup. In addition, the constant contest yo-yo dieting combined with the massive over-eating of "bulking" leads to visceral fat buildup that is never lost because the diets dont last long enough to effect it. Add in carb loading, you will see huge guts with distention.
1) Lengthy phases of gaining bodyfat because of a caloric excess followed by short amounts of time in a caloric deficit lead to visceral fat buildup during the "bulk" and since it takes a long time to actually diet down visceral fat to any noticeable degree, it is never lost in contest prep. Maintain this process for years, you are looking at an enlarged midsection.

2) insulin causes visceral abdominal fat buildup. Notice how the guys that gain 20-30lbs in one year end up with the biggest guts? its from huge doses of slin, used numerous times per day, every day.

Only a 4th grader or a mental retard would honestly believe that there is site-specific growth occurring to such an extreme degree in the intestines that the abdominal walls are literally being expanded from sheer pressure.
HUGEbyCHOICE
Dátum registrácie: 21.03.2009

Príspevokod užívateľa Dusinas » 08.10.2011

chudak victor sa moze vysekat aj na kost ale zily mu aj tak nikdy nevidiet
Dusinas

Príspevokod užívateľa Dusinas » 21.12.2011

http://www.musculardevelopment.com/news ... assic.html" onclick="window.open(this.href);return false;

no pekne. to bude asi koli tomu palumboizmu :lol: :lol:
Dusinas

Príspevokod užívateľa Kriss666 » 27.04.2012

VICTOR je vonku z basy !!!! Pustili ho dnes ráno viac info na MD ... stratil však okolo 25 kg svalov za 7 mesiacov ... ale myslim že to bude rychlo naspäť :D
BP 165 KG , DL 225 kg , Body Weight 110 kg ..... "The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Feel Tomorrow"
Kriss666
Dátum registrácie: 28.12.2010

Príspevokod užívateľa Rokie » 27.04.2012

Tak v skratke prosím vás čo sa stalo?

Rokie
Žvanil
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných