Kai Greene

Re: Kai Greene

Príspevokod užívateľa bigusmaximus » 10.04.2013

Ťažko môže Slovák hodnotiť jeho konanie, keby žijete v Brooklyne alebo Bronxe, inak rozmýšlate a ak žijete od malička v chudobe a máte v hlave nejaký ciel, ťažko asi za ním ísť s nejakou prácou na stavbe. Ľudia si asi myslia že na stavbe v U.S.A. sa z nich stanú boháči. Videl som ten grapefruit a je to dosť nechutné, no dneska je inde a jeho meno zostane zapísané v histórii.
Užívateľov profilový obrázok
bigusmaximus
Dátum registrácie: 14.03.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa LightSkill » 10.04.2013

a co ak je on sam uchyl ( ci sa to niekomu paci alebo nie je to jeho vec ). Nic nelegalne nerobil tak nevidim dovod preco by to malo mat vplyv na jeho umiestnenia na sutaziach, kde rozhoduje forma....
Ty keby sponzoruješ Olympiu, a valíš tam ťažké prachy s cielom urobiť si reklamu a spopularizovať svoju firmu a celé ,,odvetvie" kulturistiky tak by si tiež nebol nadšený, keby ťa má reprezentovať nejaký opičiak čo trtká grapefruit alebo robí gay modeling, ako najlepší v tomto športe. Neni to síce správne, ale svet neni ideálny bohužial a rozhodujú v ňom peniaze ktoré znamenajú vplyv.
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Bress » 10.04.2013

ja viem, ze to tak je ale nechapem preco sa proti tomu stavaju aj bezni ludia. Ved prave oni by mali chciet aby sa vyhravalo podla foriem a nie reklmy :)
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa jurajos » 11.04.2013

Vnímať niekoho len v kontexte jeho minulých činov - akokoľvek rozporuplných, je v prípade Greena skôr výpoveďou o vlastnej letentnej/otvorenej homofóbii prípadne pri vyjadreniach ako "opičiak" možno aj rasizme.
Kai je pre mňa v prvom rade úspešný športovec, ktorý sa prezentuje ako premýšlavý a relatívne pohodový typ človeka. A aj jeho minulosť je určujúca pre to kým je dnes. A to že dokázal prejsť touto zmenou je ďaleko inšpiratívnejšie a úctyhodnejšie, ako keď sa niekto narodí do zabezpečenej strednej vrstvy.
jurajos
Dátum registrácie: 29.10.2011

Príspevokod užívateľa !nstinct » 24.04.2013

1996 - 2009 :007
Prílohy
66066_10151547104008901_1966120889_n.jpg
66066_10151547104008901_1966120889_n.jpg (119.46 KiB) 3660 zobrazení
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Re:

Príspevokod užívateľa ticonator » 26.04.2013

Ak dobre viem tak Kai v minulosti začínal ako striptér :007
ticonator
Dátum registrácie: 17.04.2013

Príspevokod užívateľa Aleš » 26.04.2013

Nech zacinal ako zacinal mal to tazke, a ja ho obdivujem pretoze je neskutocny charakter ten clovek, ci uz medzi ludmi alebo na podiu, strasne ho obdivujem, a to jeho pozovanie to je nieco originalne co tu uz nikdy nebude, velmi mu prajem aby konecne vyhral Mr.O zasluzi si to.
Nie, nesypem
Aleš
Dátum registrácie: 30.11.2012

Príspevokod užívateľa ticonator » 26.04.2013

akože nechcel som ho nijako uraziť , pre mňa je TOP vzor ! tento rok snáď dá olympiu
ticonator
Dátum registrácie: 17.04.2013

Príspevokod užívateľa LightSkill » 27.04.2013

Vnímať niekoho len v kontexte jeho minulých činov - akokoľvek rozporuplných, je v prípade Greena skôr výpoveďou o vlastnej letentnej/otvorenej homofóbii prípadne pri vyjadreniach ako "opičiak" možno aj rasizme.
Kai je pre mňa v prvom rade úspešný športovec, ktorý sa prezentuje ako premýšlavý a relatívne pohodový typ človeka. A aj jeho minulosť je určujúca pre to kým je dnes. A to že dokázal prejsť touto zmenou je ďaleko inšpiratívnejšie a úctyhodnejšie, ako keď sa niekto narodí do zabezpečenej strednej vrstvy.
Každý človek má svoju históriu, a každý si musí byť vedomý toho, že bude zodpovedať za svoje činy a, že na základe týchto činov si na neho ľudia utvoria svoj názor. Môj názor na tohoto kulturistu je taký, že chlapec sa snaží pôsobiť náramne inteligentne, a vždy má kopec duchovných rečí, ale často mám z neho taký pocit, že chudák ani sám nevie o čom vlastne točí hlavne, že sa pri tom tvári sklesnuto, hovorí vážnym hlasom, a hlavne treba často povedať slová ako disciplína, obeta, tvrdá drina, atd. Pre mňa je to proste nesympatický človek, a keď si pustím nejaké motivačné video a začne tam nejaký jeho ultra motivačný príhovor tak to hneď vypínam, predsa neni nič viac motivujúce ako príhovor od človeka čo robil gay modeling a znásilňoval ovocie :lol: Strašne inšpiratívne... Proste myslím si, že inteligentný a normálny človek by takéto veci nerobil. A ani z kulturistického hladiska sa mi jeho postava okrem chrbátu vôbec nepáči. Ale tak každý máme predsa svoj názor, že? Proste ty si jeho fanúšik, vidíš len tei pozitívne stránky, a ja ho zase nemám rád a vidím tie negatívne stránky, takže nejdem tu zbytočne vypisovať príspevky mimo témy, kedže je to jeho fotogaléria.
Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Mysko » 29.04.2013

„Nic jako instiktivní trénink neexistuje. Kdyby se človek držel svých instinktů, tak by si nikdy nenaložil na činku 240 kg. Radši by šel do hospody, dal si pár piv a balil ženský.“ DORIAN YATES
Mysko
Dátum registrácie: 27.05.2007

Príspevokod užívateľa Dusinas » 29.04.2013

v objemovke mat pruzky na kvadricepsoch na pana :D
,,myslite si ze budem drepovat podla vááááás,
hejteri su v p1ci ja priberam este vaaaaac,
popritom si cvicim iba take nananaaaa,
s tymto benchom mi pomahala tvoja mamaaaaa...jou"
Dusinas
Dátum registrácie: 22.04.2011

Príspevokod užívateľa BD » 29.04.2013

ja sa vzdy cudujem ze sa este vobec na tie stroje zmestia
Mam hlad
BD
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa zurinoo » 29.04.2013

neskutočny je
Flex Wheeler - “ Dvíhanie činiek v posilňovni je nesmierne zdravé, ale ak chcete byť kulturista a súťažiť na najvyššej úrovni, nemá to nič spoločné so zdravím.“
zurinoo
Dátum registrácie: 07.06.2011

Príspevokod užívateľa koZy » 13.05.2013

tento rok to bude zrejme opäť tesné medzi philom a kaiom...tešená na olympiu :)
Nic není víc matoucí než lidé, kteří rozdávájí dobré rady, ale sami jsou špatný příklad.
koZy
Dátum registrácie: 11.06.2010

Príspevokod užívateľa 14words » 13.05.2013

tento rok to bude zrejme opäť tesné medzi philom a kaiom...tešená na olympiu :)
este aj cutler to tam moze pekne skomplikovat ;)
14words
Dátum registrácie: 20.11.2010

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní