fotogaléria Erik Toth

Príspevokod užívateľa Zemák » 06.09.2008

tak on sa moze ukazat hocijako, vzdy vyzera dobre...ale to nic nemeni na tom ze podla mna je to velmi dobra zostava...rytmicka a zaujimava
videl si zostavu Nora Zajaca??ta sa mi lubila,tancoval ako prasa dobre
len skoda ze tento rok na sutaz nepojde :?.. je to tato zostava? http://uk.youtube.com/watch?v=TrfodFZ-LUI
jj,je to ona,ale co sme natacali na senici,tak ta je blizsie natacana a viac vidiet,viem ze nejde,vynechava teraz bansku.
cayman:ale ved ti hovorim ze to preto lebo je to hora svalov :P
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Užívateľov profilový obrázok
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 06.09.2008

hej...ale ta zajacova hudba je uz taka otrepana...vkuse v radiu...vsade...tothova sa mi lubi viac...aj ked toth je ovela viac vypracovany ako zajac a ostatni...takze to je plus co pridava zostave vela, ale aj keby mal zajac tu jeho zostavu si myslim ze by to bolo super...
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa makač » 07.09.2008

natural my ass.. :roll:

neverím
Whether you think you can or whether you think you can't, you're right.
makač
Dátum registrácie: 24.02.2008

Príspevokod užívateľa SK1po » 09.11.2008

pls vysvetlite mi pojem natural , to nebere ani ziadne protaky a podobne...ci len nebere steroidy..?
N/A
SK1po
Dátum registrácie: 01.11.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa arnie16 » 09.11.2008

pls vysvetlite mi pojem natural , to nebere ani ziadne protaky a podobne...ci len nebere steroidy..?
nebere steroidy
Naturál telom i dušou.
www.bodyvolume.hostujem.sk
arnie16
Dátum registrácie: 04.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa I<3Girls » 09.11.2008

akoze neberu steroidy :lol:
Existujú tri životné zásady, ako sa stať anabolickým a to sú tréning, výživa a spánok. Všetky tri musia byť zosúladené, ak chcete byť úspešní v budovaní seriózneho svalstva.
I<3Girls
Dátum registrácie: 24.03.2008

Príspevokod užívateľa arnie16 » 09.11.2008

akoze neberu steroidy :lol:
to bolo povedane aby vedel spravnu odpoved ale skutocnost je trosku ina :lol:
Naturál telom i dušou.
www.bodyvolume.hostujem.sk
arnie16
Dátum registrácie: 04.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 09.11.2008

no veru tak chalani, videl som tych borcov nazivo, a este sa cudujem, ze sa to vola naturalna kulturistika... :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa mat00 » 15.01.2009

no tak poznam erika osobne a viem, ze neberie nic podobne ako steroidy, rozpraval som sa s nim o tomto a berie len proteiny a ma 2 treningy denne, popri tom ma svoj jedalnicek.tak kebyze 4 roky cvici hociktory clovek s tymito vecami,podla mna by tiez bol take hovado :D
mat00
Dátum registrácie: 15.01.2009

Príspevokod užívateľa ACHMED » 15.01.2009

nie nebol, to chce genetiku...

a odkial vies ze hovori pravdu? tiez poznam ludi co hovoria ze nic nebrali a pri tom ich diler hovori nieco ine...je to ale kazdeho osbona vec, tak pochybujem ze ked sutazi bude to niekde rozkrikovat, ale to ci sype opakujem neviem, len tak si tu premyslam nahlas... :)

neviem fakt ci nieco berie a je mi to jedno...len na zamyslenie, pride mi trosku zvlastne ked ma 2 treningy denne + ine povinnosti (skola, praca a pod.) ako to stiha regenerovat, len proteinom a stravou?

samozrejme ze je to talent to mu neberiem... :wink:
ACHMED
Dátum registrácie: 16.08.2007

Príspevokod užívateľa cayman » 15.01.2009

no tak poznam erika osobne a viem, ze neberie nic podobne ako steroidy, rozpraval som sa s nim o tomto a berie len proteiny a ma 2 treningy denne, popri tom ma svoj jedalnicek.tak kebyze 4 roky cvici hociktory clovek s tymito vecami,podla mna by tiez bol take hovado :D
a on ti uuuurcite povedal pravdu ze?? :D
neviem v akom vztahu ste ale on to nepovie niekomu len tak. Podla mna to ze berie vie len velmi velmi uzky okruh ludi. O tom sa bezne nerozprava.
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik

Príspevokod užívateľa mat00 » 16.01.2009

no takze,je to susedov bratranec,takze by asi neklamal a inak nechodi do skoly,pracuje ako trener vo fitku,takze vsteko stiha:D kebyze mate aj vy tolko oceneni ako on,tak asi aj vy by ste rozmyslali nad tym,ako si to zorganizovat aby netrebalo riesit problemy to skolou a pracou.a inak to je strasne v pohode chalan,haluzak na urovni :)
mat00
Dátum registrácie: 15.01.2009

Príspevokod užívateľa Chata » 16.01.2009

kto to vlasne je nejaký fitnesák? :001 :lol:
Chata
Dátum registrácie: 16.01.2008

Príspevokod užívateľa cayman » 16.01.2009

no takze,je to susedov bratranec,takze by asi neklamal a inak nechodi do skoly,pracuje ako trener vo fitku,takze vsteko stiha:D kebyze mate aj vy tolko oceneni ako on,tak asi aj vy by ste rozmyslali nad tym,ako si to zorganizovat aby netrebalo riesit problemy to skolou a pracou.a inak to je strasne v pohode chalan,haluzak na urovni :)
mojho otca sestra nevlastna z tretieho kolena adoptovana...asi tak...

pochybujem ze by bratrancovi povedal nieco take vobec. Mlady sa chce pochvalit niekomu a hned vsetko vykeca a bude to vedet kazdy...A pisal som to tu davnejsie...kedy vyhral prvu sutaz??po akej dobe cvicenia? To by musel byt taky geneticky talent..
cayman
Odbornik

Príspevokod užívateľa pepo88 » 17.01.2009

ehm.. mal som napisany dlhy prispevok, ale nebudem sa radsi vyjadrovat.. len sa troska pousmejem :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní