Adam Cibuľa

Re: Adam Cibuľa

Príspevokod užívateľa mello13 » 09.11.2011

premazané

dalej budeme riešiť iba to čo patrí do tejto témy a zvyšok si prediskutujeme cez SS :wink:
Užívateľov profilový obrázok
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa luk007 » 20.10.2012

http://www.gipsytv.eu/gipsy-television/ ... ge_id=2373" onclick="window.open(this.href);return false; fu** of haters
luk007
Dátum registrácie: 20.10.2012

Príspevokod užívateľa alex88 » 21.10.2012

nic tam nie je spomenute o strave, len ze treba cvicit, cvicit a cvicit :D
alex88
Dátum registrácie: 01.05.2010

Príspevokod užívateľa Swan » 21.10.2012

dcera ma 15 v decembri bude mať 17 :)
Moje foto-video z roku 2012.... http://www.youtube.com/watch?v=ExCaICtF850&feature=youtu.be
Swan
Dátum registrácie: 27.11.2011

Príspevokod užívateľa jawa-555@azet.sk » 21.10.2012

on je maličky a ma 60 kg jemu toho az tak vela netreba zjest ked sa krmi slaninou jak to spominal v niektorych videach tam ma dostatok bielkovin a tuku :lol: :lol: strava je dolezita ale ked mas dobru genetiku a metabolizmus tak mozes jest skoro hoci co pokial prijmes dost kalorii
jawa-555@azet.sk
Dátum registrácie: 19.01.2009

Príspevokod užívateľa sypac » 22.10.2012

ty si asi pekne naivny ked si myslis ze sa krmil slaninou :D
NO PAIN NO GAIN !!!
sypac
Dátum registrácie: 05.12.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa clockwork » 22.10.2012

nič v zlom, ani proti Cibulovi nič nemám, ale ako sypac spomínal.. pochybujem. Krpatý ako záhradný trpaslík, ťaký ako cementové vreco, čo za 3 mesiace nabere tolko čo iní za dva roky, a žere len slaninu, plesnivý chleba a chlasce pandúra s lacnou vodkou a viacnásobný majster europy.. ta ňy?
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa shadow » 22.10.2012

Myslím že je to absolútne zbytočné riešiť, každý kulturista na vyššej úrovni musí/musel siahnuť po dopingu aby sa vyrovnal konkukrencii. To či už povie na kameru že sype alebo nie, je len na tom danom človeku, a nemôžte čakať že sa k tomu každý prizná, kedže názor spoločnosti (v tomto smere nevzdelanéj) je taký aký je.

Aj keď je pravda keď mi Kopček hovoril ako sa Adam zrúbal na sútaži ( keď Jaro Hortváth získal svoj prvý titul ) a šiel tak robiť voľnú zostavu, tak som skoro umrel od smiechu. Ale vtedy pil lebo oslavovali narodenie Jakuba (Igorov syn).
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Príspevokod užívateľa jawa-555@azet.sk » 23.10.2012

ty si asi pekne naivny ked si myslis ze sa krmil slaninou :D
preco by som mal byt naivny :?: ved ja som nepovedal ze zo slaniny ma taku formu !!! Sam to povedal ze si dava slaninu :lol: :lol: a co uz je za tym ci je naozaj taky talent alebo sype to neriesim ,ale ked je taky maly tak skor na seba nabali nejaku hmotu aj ked by mal slabu stravu lebo mu netreba toho tolko zjest. Myslim ze ak by bol vysoky a pri jeho pristupe a strave by nic nedosiahol.
jawa-555@azet.sk
Dátum registrácie: 19.01.2009

Príspevokod užívateľa BD » 23.10.2012

Ja nechapem preco to vzdy skonci pritom ze niekto presviedca niekoho ze sype alebo nesype ...
Mam hlad
BD
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa luk007 » 23.10.2012

Myslím že je to absolútne zbytočné riešiť, každý kulturista na vyššej úrovni musí/musel siahnuť po dopingu aby sa vyrovnal konkukrencii. To či už povie na kameru že sype alebo nie, je len na tom danom človeku, a nemôžte čakať že sa k tomu každý prizná, kedže názor spoločnosti (v tomto smere nevzdelanéj) je taký aký je.

Aj keď je pravda keď mi Kopček hovoril ako sa Adam zrúbal na sútaži ( keď Jaro Hortváth získal svoj prvý titul ) a šiel tak robiť voľnú zostavu, tak som skoro umrel od smiechu. Ale vtedy pil lebo oslavovali narodenie Jakuba (Igorov syn).
To ako Ďubek či Kopček ti povedal že sype??????
luk007

Príspevokod užívateľa shadow » 23.10.2012

What? :shock:

Mne nikto nikdy nepovedal že niekto sype. Hovorím len o tom že každý kulturista na vyššej úrovni siahol po anab. látkach. Nehovoril som konkrétne o Adamovi ale každý si spraví svoj vlastný názor. Kopček mi len hovoril príhodu ako sa Adam opil, a z Ďubekom som sa ešte nerozprával.
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Príspevokod užívateľa luk007 » 23.10.2012

What? :shock:

Mne nikto nikdy nepovedal že niekto sype. Hovorím len o tom že každý kulturista na vyššej úrovni siahol po anab. látkach. Nehovoril som konkrétne o Adamovi ale každý si spraví svoj vlastný názor. Kopček mi len hovoril príhodu ako sa Adam opil, a z Ďubekom som sa ešte nerozprával.
no ok aj keby sypal tak co jeho problem len nechapem co tu riesite
luk007

Príspevokod užívateľa Surmo » 31.10.2012

Adam dopadol, pred mesiacom som videl celú rodinku v ATP tričkách ísť na hríby. Forma žiadna kedže zotrváva na alkohole.
Surmo
Dátum registrácie: 18.08.2012

Príspevokod užívateľa Surmo » 01.03.2013

Dúfam že sa nikto nenahnevá že otváram "starú" tému. Pred 2 mesiacmi zavítal do posilovne. S účelom že o 4 mesiace budú u nás majstrovstvá Európy. Chodi cvičiť vtedy ked aj ja. Tak podebatujeme občas. (Je dosť zhovorčivý človek.) A keď som sa ho spýtal či ide na sútáž čo bude u nás v meste. Tak suverejne povedal že to výhra že nemá konkurenta :D :D .... "Ďalej dodal že celý rok pije, pred súťažou 4 mesiace pocvičí a ide si po víťazstvo. "

PS: Ked prvý krát zavítal tak bol ako chodiaca krčma. Nehorázne smrdel od alkoholu a cigariet.

Edit/// Ako inak sa v posilovni pretrčal a jeho forma je fakt dobrá ;)
Naposledy upravil/-a Surmo v 01.03.2013, upravené celkom 1 krát.
Surmo
Dátum registrácie: 18.08.2012

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní