Adam Cibuľa

Adam Cibuľa

Príspevokod užívateľa marosh555 » 16.06.2008

http://video.markiza.sk/tv-archiv/reflex" onclick="window.open(this.href);return false;
Tam si ho najdite. Kurnik bol dobry a mohol vela dosiahnut ale skoda ze je taky blby
Užívateľov profilový obrázok
marosh555
Dátum registrácie: 18.01.2008
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa caparzo12 » 16.06.2008

nemal sa ozrat no :?
caparzo12
Dátum registrácie: 23.03.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 16.06.2008

moj vzor :D
marcus-16
Dátum registrácie: 02.12.2007

Príspevokod užívateľa Tom Clancy » 17.06.2008

ma svaly ale nema rozum :roll: no co uz...
mozno som len NULA, ale som cislo ako vsetky ostatne :-)
Tom Clancy
Dátum registrácie: 09.05.2008

Príspevokod užívateľa Mysko » 17.06.2008

toto si precitajte ake ma ciele Inac v dobre forme je natoze rok necvicil a ledva z coho zije.

Majster sveta je na dne! Jeden z najúspešnejších športovcov na Slovensku, kulturista Adam Cibuľa (44) kope kanály, je bez peňazí a jeho rodina nemá čo do úst. Činku nezodvihol už takmer rok, aby ušetril, fičí na slanine a napriek tomu vyhlasuje: Budem svetový šampión!

Obrázok

Kontroverzný športovec bojuje o prežitie. Borec fantastických parametrov má rómsky pôvod a na krku množstvo medailí zo svetových podujatí, ale aj životných pádov či škandálov. Dokonca si odsedel vo väzení päť rokov. Momentálne nerobí žiadnu neplechu, ale trie veľkú biedu. Adama totiž vyhodili z fabriky v Hnúšti. „Párkrát som neprišiel do práce. Nepáčilo sa mi tam. Koruny sa však minuli a musím niečo zarobiť, aby rodina nezomrela od hladu a aby ma nevyhodili z bytu. Teraz makám ako pomocný robotník,“ vysvetľoval niekoľkonásobný ME v kulturistike, prečo sa dennodenne lopotí v Bratislave s krompáčom v prachu a špine.
„Dostávam 80 korún na hodinu. Je to otročina, ale aspoň mi narastú svaly,“ hovorí Adam. Priznáva, že v posilňovni nebol už takmer rok. Napriek tomu chce z decembrových MS v Bahrajne zlato.

Obrázok

Víťazný elixír

„Pijem, fajčím, dám si aj slaninu. Prečo nie? Nepotrebujem ako tí nafúknutí Američania do seba pchať všelijaké prášky a šumienky. Mesiac pred šampionátom si pocvičím a zvíťazím. Verte mi, mne to stačí,“ dušuje sa silák. „Adam občas toho dosť natrepe,“ upozorňuje Cibuľov tréner Dušan Ďubek. Toho nedávno na tréningu zavalila činka. Momentálne leží v nemocnici, kde ho dáva dokopy lekár Juraj Vyletelka.

Obrázok

Stratený sa našiel

„Adam zdedil po otcovi neuveriteľné gény. U nás v Hnúšti hovoria, že aj v sedemdesiatke zdvíhal stokilové závažia. Napriek tomu, ak nezačne trénovať, bude to s jeho účasťou na MS ťažké,“ hovorí Adamov tréner, ktorý opäť netušil, kam sa jeho zverenec stratil. „Povedzte trénerovi, že som tu v Bratislave. Nech sa zastaví,“ nechal odkaz prostredníctvom našich novín Adam.

z netu stiahnute.
Mysko
Dátum registrácie: 27.05.2007

Príspevokod užívateľa sypac » 17.06.2008

hh haluzak inyyyyy... vraj sumienky :lol:
NO PAIN NO GAIN !!!
sypac
Dátum registrácie: 05.12.2007
Kontaktovať užívateľa:

Ale vazne on musi mat teda fakt dobru genetiku, ale ktovie ci je cisty, sice pri takych podmienkach by som tomu aj veril.
Mysko

Príspevokod užívateľa I<3Girls » 17.06.2008

ten si trosku moc veri :lol:
Existujú tri životné zásady, ako sa stať anabolickým a to sú tréning, výživa a spánok. Všetky tri musia byť zosúladené, ak chcete byť úspešní v budovaní seriózneho svalstva.
I<3Girls
Dátum registrácie: 24.03.2008

Príspevokod užívateľa Pipiki » 17.06.2008

zaujimalo by ma kam by to dotiahol ak by sypal...

[teda neveim ci niekedy sypal co je samozrejme mozne]
vaha 80+- kg vyska 181cm vek 17rokov

SQ 125 kg BP 100+ kg DL 170+ kg

dlzka posilovania.. 1+ rok
Pipiki
Dátum registrácie: 05.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

ten si trosku moc veri :lol:
Mozno ze za vacsinou uspechov je aj to ze si veri. :roll:
Mysko

Príspevokod užívateľa I<3Girls » 17.06.2008

samozrejme, ved uvidime :lol:
Existujú tri životné zásady, ako sa stať anabolickým a to sú tréning, výživa a spánok. Všetky tri musia byť zosúladené, ak chcete byť úspešní v budovaní seriózneho svalstva.
I<3Girls
Dátum registrácie: 24.03.2008

Príspevokod užívateľa PageDown » 17.06.2008

no ja neviem ale ten musi mat fakt neuveritelne geny rok necvicil a je celkom vo forme a nebude mat ziadne take makat spat zrat ale makat v robote cely den namahat potom posilka a toto vykryt stravou je teda pekna drina to nemoze zvladnut takze geny mu to pekne vynahradia
PageDown
Dátum registrácie: 08.04.2007

Príspevokod užívateľa Andrej » 17.06.2008

Neviem ci nejaky profik ma taku genetiku ako on...vacsinou maju take stastie prave ti, co si to vobec nevazia. :)
Andrej

Príspevokod užívateľa milanqo » 17.06.2008

Neviem ci nejaky profik ma taku genetiku ako on...vacsinou maju take stastie prave ti, co si to vobec nevazia. :)
alebo skor prave tí co maju stastie si ho vobec nevazia lebo sa k tomu nedopracuju svojou drinou ako niektori menej talentovani jedinci
!!ULTRAS MARTIN!!
milanqo
Dátum registrácie: 18.11.2006

Príspevokod užívateľa Mustang » 17.06.2008

no ja neviem ale ten musi mat fakt neuveritelne geny rok necvicil a je celkom vo forme a nebude mat ziadne take makat spat zrat ale makat v robote cely den namahat potom posilka a toto vykryt stravou je teda pekna drina to nemoze zvladnut takze geny mu to pekne vynahradia
ked zozenie sponzora myslis ze bude makat v robote ? uz ho vidim.

inac podla mna pozera vela filmov az moc si fandi, a to ze je slaninu je podla mna praveze dobre lebo v jeho podmienkach si nemoze velmi vyberat
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných