ŠTEFAN HAVLÍK galéria

Re: ŠTEFAN HAVLÍK galéria

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 28.04.2013

no podla mna, ci uz pre manzelov alebo aj pre decka je casto lepsia cesta rozvod, ako zit v nefungujucej a rozhadanej domacnosti
181/86
Užívateľov profilový obrázok
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Ado008 » 28.04.2013

urcite mas pravdu... ale vzhladom na to ako som vychovany a v akej rodine... za ziadnych okolnosti by som toto nikdy nechcel pripustit... vzdy sa treba posnazit nejak tu rodinu ten vztah opravit , dat dokopy ... ( aj ked to nie vzdy ide ) , len vela ludi sa o to ani nepokusi ...

toto je ale uz uplne ina diskusia
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Buk71 » 28.04.2013

urcite mas pravdu... ale vzhladom na to ako som vychovany a v akej rodine... za ziadnych okolnosti by som toto nikdy nechcel pripustit... vzdy sa treba posnazit nejak tu rodinu ten vztah opravit , dat dokopy ... ( aj ked to nie vzdy ide ) , len vela ludi sa o to ani nepokusi ...

toto je ale uz uplne ina diskusia

v skratke nejak tak ...
One day, when my time comes .... I'll be back!!!!
Buk71
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 27.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa shadow » 28.04.2013

No ja len dodám že neviete čo bolo ich vztahu, prečo bol ten dôvod že sa rozviedli... čiže byť sklamaný preto že sa rozviedol je podla mna hlúposť, lebo načo byť nasilu spolu keď už niesu štastný? Čo tým chcem povedať že tu píšete napr Ado že by si to nepripustil, myslím že Števovi to tiež nebolo jedno ale načo pokračovať v niečom čo už nemá pravdepodobne zmysel... a kto vie ako dlho sa oni o to snaižli opraviť to, dat dokopy ako si napísal... nikto to nevie čiže je podla mna z cesty hneď odsudzovať Števa kvôli rozvodu...
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Príspevokod užívateľa homar » 28.04.2013

shadow: súhlasím, práve som chcel niečo podobné napísať, ale predbehol si ma, proste načo sa vŕtať v cudzom vzťahu, do ktorého aj tak nevidíme
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa BD » 28.04.2013

teraz mu zavidim postavu a este aj zensku shit ! :)
Mam hlad
BD
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa shadow » 28.04.2013

myslím že jeho žena bola krajšia ako nikola :D
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 6144_n.jpg
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 28.04.2013

veru... asi mas aj pravdu :D
181/86
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 28.04.2013

aspon vidite ze nejde o krasu, ale o to jak trtká :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa mes1ac » 28.04.2013

mozno sa citi nejako ohrdnuta, odmietnuta, nemate jej cislo? ale chlap vkus ma sa mu musí nechať..mozno ta jeho byvala bola prilis mudra na neho..buh vi
mes1ac
Dátum registrácie: 27.07.2012

Príspevokod užívateľa Hefaistos » 28.04.2013

No ja len dodám že neviete čo bolo ich vztahu, prečo bol ten dôvod že sa rozviedli... čiže byť sklamaný preto že sa rozviedol je podla mna hlúposť, lebo načo byť nasilu spolu keď už niesu štastný? Čo tým chcem povedať že tu píšete napr Ado že by si to nepripustil, myslím že Števovi to tiež nebolo jedno ale načo pokračovať v niečom čo už nemá pravdepodobne zmysel... a kto vie ako dlho sa oni o to snaižli opraviť to, dat dokopy ako si napísal... nikto to nevie čiže je podla mna z cesty hneď odsudzovať Števa kvôli rozvodu...
Všetko má zmysel keď sa chce, všetko sa dá opraviť keď sa chce. Len sa musí chcieť plus navyše tam boli vtom deti čo je už je highest level povedal by som. Neviem ale myslel som, že ma havlik dost rozumu nato, aby si zacal s mladou žabou ale to je jeho vec ale čakal som niečo viac od neho ako len tak zahodiť rodinu ...

Teraz mi tu niekto napise, že čo ak mali problemy a ja mu nato odpoviem čo ak ich nemali? Nikto nič nevie a nemožeme si tu trepat sem vsetky extremne pripady. Proste odkedy zo vztahu vzniknu deti tak proste je to uplne ale uplne o niecom inom! Ja si myslim, že jeho manželka nema ziadnu vadu po fotke čo som dal kolega a myslim si ze to Stevo prepiskol.

Keby tam neboli deti tak je to uplne o niecom inom. Ja si myslim ze ked uz chce niekto deti tak by si mal byt isty ze ten partner je ten "pravy" a aj ked sa nieco stane, treba robit kompromisy.

Aj tak si myslim ze ten list co poslali ako feedback ze to nebolo uplne tak aleto nevie nikto...
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to."

Albert Einstein

I don't take steroids ... but thanks for asking.
Hefaistos
Dátum registrácie: 06.01.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Buk71 » 28.04.2013

Všetko má zmysel keď sa chce, všetko sa dá opraviť keď sa chce. Len sa musí chcieť plus navyše tam boli vtom deti čo je už je highest level povedal by som. Neviem ale myslel som, že ma havlik dost rozumu nato, aby si zacal s mladou žabou ale to je jeho vec ale čakal som niečo viac od neho ako len tak zahodiť rodinu ...

Teraz mi tu niekto napise, že čo ak mali problemy a ja mu nato odpoviem čo ak ich nemali? Nikto nič nevie a nemožeme si tu trepat sem vsetky extremne pripady. Proste odkedy zo vztahu vzniknu deti tak proste je to uplne ale uplne o niecom inom! Ja si myslim, že jeho manželka nema ziadnu vadu po fotke čo som dal kolega a myslim si ze to Stevo prepiskol.

Keby tam neboli deti tak je to uplne o niecom inom. Ja si myslim ze ked uz chce niekto deti tak by si mal byt isty ze ten partner je ten "pravy" a aj ked sa nieco stane, treba robit kompromisy.

Aj tak si myslim ze ten list co poslali ako feedback ze to nebolo uplne tak aleto nevie nikto...

Ja mam taky pocit že to písala Weiterová aj vHavlíkovom mene lebo to je taký štýl jej reči

mimochodom ked som robil v Relaxe v blave tak som mal tu česť prísť do kontaktu s touto dámou ... nie je to nič viac jak mlade rozmaznané deivčatko ktore malo v živote všetko čo si zaželalo a pri tom som od nej nepočul jednu suvislu inteligentnú vetu... ja ju vobec nemam rad a ani mi neni nejak sympaticka ..to jak ona tvrdí jak tvrdo maka a neviem čo... tak to vidim ... takže asi tak že dostala do vienka naozaj vynimočnu žensku genetiku a na to aby si ju udržala maka asi na takej urovni ako hocijake baby po fitkách ktre beru troška cvičenie važnejšie a chodia tam pravidelne to iste ako ked sa chlapom držia dobre svaly lebo maju dobru genetiku ... nič vynimočne netrenuje a nedodržuje tak ako to v članku a kade tade opisuje ... proste ma na krasnu postavu geny....aj ked o števovi je to druha vec ... a taketo žvasty čo tam pisala su pre mna fakt len dristy aby to uhrali nejak pred verejnostou a nestratili na popularite ..

Ale aj tak mi to nejde do hlavy ako sa mohol takto zachovať no a myslim že Hefo to vystihol najlepšie ... nie je nič horšie ako deťi čo vyrastaju bez jedneho z rodičov ... a ked vidia už v mladosťi to že meniť partnerov ako ponožky je uplne normalne .... neviem od Pištu mi to príde velmi nezodpovedné že on 38 ročných chlap si potrebuje niečo dokazovať s 22 ročnou babou ....a stratiť celu rodinu kvoli takej pipke ... pokial viem Katka mu dosť v diete pomáhala a dosť si s ním aj pretrpela za tie roky sutaženia ... takže z mojho uhla pohladu je to uplne celé zle ...
One day, when my time comes .... I'll be back!!!!
Buk71
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 27.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Backs » 29.04.2013

mne je najviac zle z toho noveho casu....su to riadne hovada. Na druhej strane si to ludia asi kupuju/citaju, takze je to obraz Slovakov. Havlika hodnotit nechcem, neviem co v tom bolo, je to ich vec.
Backs
Dátum registrácie: 06.09.2010
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa !nstinct » 12.05.2013

Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa lajna » 24.05.2013

lajna
Dátum registrácie: 18.11.2010

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní