ŠTEFAN HAVLÍK galéria

Re: ŠTEFAN HAVLÍK galéria

Príspevokod užívateľa LeaR » 06.03.2013

aj ten chalan ma bohovske ruciska :)
If you want to do it - all you have to do is do it.

Nepalcujem si svoje príspevky!
Užívateľov profilový obrázok
LeaR
Moderator
Dátum registrácie: 10.08.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa jawa-555@azet.sk » 07.03.2013

http://www.aktin.cz/obrazky/thumb/19985.jpg po treningu s havlikom riadny je uz sa tesim na video
jawa-555@azet.sk
Dátum registrácie: 19.01.2009

Príspevokod užívateľa cfc4ever » 08.03.2013

aj ten chalan ma bohovske ruciska :)
ten chalan je Jenda Caha..majster sveta v naturalnej kulturistike..tiez ho obdivujem :007
cfc4ever
Dátum registrácie: 30.12.2012

Príspevokod užívateľa ryzoto » 08.03.2013

v naturálnej?? :shock: :shock:
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa cfc4ever » 09.03.2013

v naturálnej?? :shock: :shock:
ano :007
cfc4ever
Dátum registrácie: 30.12.2012

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 09.03.2013

neviem :) jemu to aj verím :) ma take "naturalne" svaly :D (no irony)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa alex88 » 26.04.2013

alex88
Dátum registrácie: 01.05.2010

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 26.04.2013

tiez som o tom uz kdesi pocul.. tak preco nie zase..
ale henta "senzacna" titulka je len pre citanost, Havlik ma cosi v hlave, predpokladam ze mali problemy s manzelkou a je s Nikolou preto ze to tak chce a nie ze Nikola ho ukradla od rodiny alebo co, o decka sa urcite normalne dalej stara

najlepsie jak sa pytali na to jej fotra Weitera, pricom ona uz vela krat hovorila ze s nim nema ziadny vztah a skoro ani kontakt hehe
181/86
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Príspevokod užívateľa shadow » 26.04.2013

Asi je to pravda, kukal som na FB Havlika, jeho ženu atd ale nič som nezistil ale potom som kukol Nikolinu nástenku a mala tam túto fotku
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 5526_n.jpg

a vedel som že to je Števov byt lebo v roku 2011 pridal Igor na FB toto video kde si tam Števo varí z rodinkou https://www.facebook.com/photo.php?v=20 ... =2&theater

alebo to môže byť len nejaké štúdio kde slovenský reprezentanti točia videá :D

len tie dátumy mi akosi nesedia ked na MSR 2012 som stál vedla Števa ked k nemu pribehol syn aj žena...
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Príspevokod užívateľa cervo112 » 26.04.2013

Asi je to pravda, kukal som na FB Havlika, jeho ženu atd ale nič som nezistil ale potom som kukol Nikolinu nástenku a mala tam túto fotku

a vedel som že to je Števov byt lebo v roku 2011 pridal Igor na FB toto video kde si tam Števo varí z rodinkou https://www.facebook.com/photo.php?v=20 ... =2&theater

len tie dátumy mi akosi nesedia ked na MSR 2012 som stál vedla Števa ked k nemu pribehol syn aj žena...
sa zivis ako sukromny detektiv alebo co? :O :D
cervo112
Dátum registrácie: 04.12.2010

Príspevokod užívateľa adamo » 26.04.2013

Backroom casting couch
nequotuj prispevky nad sebou debil
adamo
Dátum registrácie: 16.08.2009

Príspevokod užívateľa shadow » 27.04.2013

sa zivis ako sukromny detektiv alebo co? :O :D
občas :007
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa Buk71 » 28.04.2013

Ja si nemôžem pomocť ale on ako človek a niekto koho som uznával nie len ako kulturistu ale aj človeka ma velmi sklamal ....
One day, when my time comes .... I'll be back!!!!
Buk71
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 27.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa shadow » 28.04.2013

A dôvod? On neopustil ženu kvôli Nikole, s nou sa dal dokopy až po rozvode. To že im to neklapalo tak sa mali spolu trápiť dalej? Deti by si to doniesli viac ako teraz, denno denne hádky... Myslím že Števo má dosť rozumu a vie čo robí, a pochybujem že človek ako on by sa len tak lahko vzdal, o deti sa na 100% bude podla mna starať, veď kolko rodín je teraz čo majú striedavú starostlivosť aťd a deti to v podstate ani nevnímajú.

A to že sa dal dokopy s Nikolou, to už je vec jeho rozhodnutia koho si vyberie, ale je hlúposť byť sám len kvôli tomu že sa rozviedol

btw:
Prosíme všetkých našich fanúšikov ktorích nie je málo o zdielanie tohoto článku. Dvojfázové tréningy a tvrdá diéta nestačí, musíme ešte bojovať aj s veternými mlynmi.
Štefan a Nikol

Vážená redakcia denníka Nový Čas.

Týmto by sme Vás chceli srdečne pozdraviť a uviesť na pravú mieru pár skutočností ohľadom posledného článku, ktorý opisuje náš vzťah a vykresľuje naše osoby v nevhodnom obraze. Zároveň chceme vysloviť rozhorčenie nad tým, že jeden z najčítanejších denníkov na našom trhu, ktorý výrazne ovplyvňuje mienkotvorbu spoločnosti si pred zverejnením článku neoverí skutočností, ktoré opisuje. Bohužiaľ si neuvedomujete, že týmto spôsobom výrazne a negatívne ovplyvňujete životy nielen ľudí o ktorích píšete, ale aj ich rodiny, priateľov alebo obchodných partnerov. Je nám ľúto, že si nedáte námahu overiť fakty, ktoré priamo opisujete, nakoľko časový sled udalostí je podaný nepravdivo a so skutočnosťou nemá nič spoločné.
To, že dvaja ľudia žijú v partnerskom vzťahu nieje nič výnimočné a nenormálne. To, že sa ľudia na Slovensku rozvádzajú bohužiaľ tiež nie. Nikto nie je pyšný na to, keď sa mu rozpadne manželstvo, ale toto je obraz našej spoločnosti. Prečo sa to tak deje, je osobná vec každého človeka, ktorý si takéto neľahké obdobie prežíva a je maximálne nekorektné, keď o tom píše denná tlač!
Faktom je , že manželstvo, ktoré opisujete je rozvedené a vzťah ktorý následne vznikol s jeho rozpadom nemá nič spoločné !!!
Šestnásť. To je počet medajlí, ktoré sme spolu získali na majstrovstvách Európy a sveta v kulturistike a fitness. V športoch, ktoré si vyžadujú maximálne úsilie a disciplínu. V športoch plných odriekania a bolesti. To je to, o čo by ste sa mali v prvom rade v súvislosti s našimi osobami zaujímať. Škoda, že to nemá na to, porovnávať sa so skutočnosťou, keď si dcéra "slávneho otca" nájde priateľa.
Teraz je len na Vás vážená redakcia, či sa pokúsite uviesť veci na pravú mieru, v čo veľmi nedúfame, alebo si znova počkáte na daľšie 100% informácie od svojich zdrojov, aby ste bez ohľadu na pravdu predali viac novín.

S pozdravom Štefan Havlík a Nikola Weiterová

http://www.cas.sk/clanok/249179/fitnesk ... odinu.html
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa Ado008 » 28.04.2013

myslim ze tu Nikolu z nas nikto neriesi... ide o to ze opustil rodinu... no rozviedol sa ako 50% zosobasenych ludi ... tak je to na Slovensku... ja ho obdivujem ako jedneho z mnoha uspesnych sportovcoch... nepoznam ho nijak inak... neviem ani aky je clovek...

ak ho mal niekto rad ako celu osobnost co sa tykalo jeho sportovej kariery ale aj sukromneho zivota tak verim ze ho to sklamalo, snad aj tak sa bude co najviac venovat detom

aj ked sa to nam nepaci a nesuhlasime s tym , je to jeho rozhodnutie... my to v zivote spravit nemusime... a aj ked nebudeme profi kulturisti ako on, mozno budeme lepsi otcovia, nikto z nas to ale este nema vyhrate
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní