Oxygen Gym Kuwait

Oxygen Gym Kuwait

Príspevokod užívateľa silný » 04.03.2018

To je továreň ten Oxygen Gym, tam by aj zo mňa spravili bodybuildera si myslím :D ale squad tam maju uz celkom pekny, sak tam pomaly uz kazdy trenuje :D kazdpoadne pred Willom klobuk dole, co za tak kratky čas spravil, ak pojde takto dalej do top 3 na Olympii ho tipujem...
ronnie-cz-14bcd2.jpg
ronnie-cz-14bcd2.jpg (56.69 KiB) 605 zobrazení
beyeke.jpg
beyeke.jpg (61.63 KiB) 605 zobrazení
Prílohy
sergi-constance-big-ramy-regan-grimes-header-1068x566.jpg
sergi-constance-big-ramy-regan-grimes-header-1068x566.jpg (69.73 KiB) 605 zobrazení
rolly.jpg
rolly.jpg (57.84 KiB) 605 zobrazení
oxygen-Gym2.jpg
oxygen-Gym2.jpg (92.08 KiB) 605 zobrazení
hqdefault.jpg
hqdefault.jpg (99.09 KiB) 605 zobrazení
gnsdEqk.jpg
gnsdEqk.jpg (114.29 KiB) 605 zobrazení
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 72 krát
Bolo mu ďakované: 437 krát

Re: Oxygen Gym Kuwait

Príspevokod užívateľa rapsic » 04.03.2018

Veru su to bombarderi, ale keby ta zobral taky sejk krmil ta najlepsim maskom, rastakmi a inymi smakocinami,.... Viem nieje to len o tom ale ide sa tou cestou lahsie ked nemusis otacat kazde euro a rozmyslat kolko gh si mozes dovolit aby si mal aj na jedlo a este aj rodinu uzivil
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 147 krát
Bolo mu ďakované: 276 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 04.03.2018

Veru su to bombarderi, ale keby ta zobral taky sejk krmil ta najlepsim maskom, rastakmi a inymi smakocinami,.... Viem nieje to len o tom ale ide sa tou cestou lahsie ked nemusis otacat kazde euro a rozmyslat kolko gh si mozes dovolit aby si mal aj na jedlo a este aj rodinu uzivil
:-) Veru tak, život sypača je ťažký :-)

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 46 krát
Bolo mu ďakované: 53 krát

Hej ved aj Brandon Curry vravel v rozhovore pred Olympou, ze za rok tam spravil taky progress ako poamly za celu karieru. No ale ze na druhej strane riesi len cvicenie, ze tam sa aj tak nic ine ako bodybuilding robit neda :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa rapsic » 04.03.2018

V generation iron 2 normalne vidis ako ten si sejk masti ego s tym ze ma top BB :) chce preslavit stredny vychod a celkom sa mu to aj dari, on to ma ako zabavku , niekto chova domace zvieratka on si chova kultakov:)
Ale lubi sa mi to nezgrlaci iba pre seba, ale v podstate plni chalanom sny
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 147 krát
Bolo mu ďakované: 276 krát

Zlaty ujo, keby aj ten nas Fico tak uvazoval :)
silný

Príspevokod užívateľa Chaskar » 23.03.2018

Slovenských ochranárov včera krátko pred druhou hodinou poobede kontaktovali maďarskí kolegovia s prosbou o pomoc pri hľadaní samičky orla kráľovského Petényi s vysielačkou. „Okamžite sme vyrazili na miesto signálu skontrolovať lokalitu. Naše obavy sa potvrdili – Petényi zahynula,“ informovala dnes Aktuality.sk Martina Brinzíková Badidová z Ochrany dravcov na Slovensku.
Zástupcovia tejto organizácie podľa jej slov do neskorej noci dokumentovali prípad nálezu orla kráľovského s dôvodným podozrením na otravu. „Na miesto prišla polícia, Štátna ochrana prírody SR aj Štátna veterinárna a potravinová správa. Okrem orla sa našli aj uhynuté líšky a mŕtve myšiaky hôrne. Spoločenská hodnota orla kráľovského je 5990 eur. Odborníci vyzývajú na pomoc verejnosť,“ doplnila Badidová.
44 obetí otráv chránených vtákov
„Od roku 2012 si ľudská nenávisť vyžiadala až 44 obetí otráv zo skupiny chránených druhov vtáctva. Uhynuli v dôsledku konzumácie otrávenej návnady, zriedkavejšie išlo o chemikálie používané v poľnohospodárstve či intoxikáciu olovom. Spoločenská hodnota uvedených vtákov dosahuje 120-tisíc eur,“ tvrdí Lucia Deutschová z Ochrany dravcov na Slovensku.
Okrem troch orlov kráľovských boli podľa jej slov v uvedenom období nájdené otravou usmrtené štyri orliaky morské, orol skalný, tri haje červené a päť sokolov sťahovavých. „Okrem slovenského pôvodu našli u nás smrť jedince z Čiech, Rakúska, Maďarska, Poľska. Tieto čísla sú alarmujúce. Napríklad populácia orla kráľovského na západnom Slovensku je už desať rokov na rovnakej úrovni, pretože nám orly stále zabíjajú, najmä na nížine,“ dopĺňa.
„O páchateľoch veľa napovedá fakt, že sa často zameriavajú na zabíjanie líšok, tie bývajú primárnym cieľom otráv. Žiaľ, aj dravé vtáky sú určitými ľuďmi vnímané ako potravní konkurenti, sú neprávom obviňovaní za nízke stavy poľovnej zveri. Pritom je prehliadané drastické pretváranie krajiny, úhyny na cestách a nedostatok úkrytov či potravných zdrojov pre živočíchy,“ vysvetľuje Deutschová.
Projekt s políciou
Od minulého roka odborníci v spolupráci s políciou realizujú projekt s podporou Európskej únie LIFE PannonEagle, zameraný aj na riešenie podobných prípadov. Okrem Slovenska sa na ňom podieľa Maďarsko, Česká republika, Rakúsko a Srbsko.
Od posledného podobného prípadu uplynulo len niekoľko dní – 6. marca bolo pri Lakšárskej Novej Vsi (okres Senica) nájdených uhynutých 6 myšiakov, 2 jastraby a líšky.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 337 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 23.03.2018

? :D
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 129 krát

som sa sekol kus sorry
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 23.03.2018

Jasne, uz sbiras body na ten Super PCT co :D
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 129 krát

Jasne, uz sbiras body na ten Super PCT co :D
uz mam nazbierane no rozmyslam ze to poslem Dartymu na libido...vecne ma s tym problem a chcem mu pomoct
Chaskar

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných