bez AS atd.

Príspevokod užívateľa ACHMED » 24.04.2009

vsetci beru...uz to pochopte, brad pitt, hugh jackman, kazdy kto vyzera zrazu namakanejsie...tiez beru herecky spalovace ako je clenbuterol...je to proste biznis, a to co zarabaju im za to stoji
Užívateľov profilový obrázok
ACHMED
Dátum registrácie: 16.08.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa ACHMED » 29.04.2009

Heaton mas navrh na BAN...ak si nepochopil co som ti napisal v SS tak si pekny K0K0T a vobec by som sa necudoval ak by sme sa uz poznali z niektoreho fora :!:

edit: zatial LOCK kym nepride andrej a neda BAN...nemienim tu mazat kazdy jeden dementny prispevok :!:

edit2: takze odomknute, Heaton dostal BAN, ti co videli tak videli ostatni maju smolu, ale toto bola demencia prveho stupna...

keby nieco SS
ACHMED

Príspevokod užívateľa keksik0061 » 08.05.2009

Jak komicke ako som si niekedy myslel ze ty herci kulturisti a tak na sebe cisto makaju
keksik0061
Dátum registrácie: 14.03.2009

Príspevokod užívateľa Rokie » 09.05.2009

Nechcem krividiť modom ale modi sa večšinou na takýchto "hovadinách" zabávajú a nemažu to lebo taketo hovadiny sa rozoberaju na dosť strán a nechce sa im to mazať a tak sa zasiera cele forum :?
Rokie

Príspevokod užívateľa Pipač » 09.05.2009

Nechcem krividiť modom ale modi sa večšinou na takýchto "hovadinách" zabávajú a nemažu to lebo taketo hovadiny sa rozoberaju na dosť strán a nechce sa im to mazať a tak sa zasiera cele forum :?
veru nam krivdis.. myslis si, ze nemazeme.. mazeme.. zamykame.. ale neda sa zmazat vsetko... často sa stava, ze ked zamknem temu pride mi par správ prečo som ju zamkol.. zmazem OT a za chvilku zablika tema, pozriem.. a ten OT je tam zas, lebo uzivatel asi nepochopil, ze som mu ho zmazal.. tak ho napisal znovu.. Neviem či si nevsímas kolko času travime na fore my moderatori.. skoro stále tu niekto je.. ja, Achmed, Pepo.. alebo ostatní.. to, ze tu je vela spamu nieje nasa chyba.. ale chyba tých čo ho vytváraju.. okrem ineho, aj TVOJA :!: My robime v rámci moznosti čo je v našich silách
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ACHMED » 10.05.2009

hlavne keby si niekto cital pravidla fora nemuselo by sa nic mazat, dalej ak by malo byt vsetko k veci a k teme ver ze tu na fore skoro nikto neprispieva lebo by nemal co napisat...
ACHMED

Príspevokod užívateľa Rokie » 10.05.2009

Veď dá sa povedať že toto forum ťahá pár ľudí
Raz za čas sa podarí že niekto založí rozumnu temu
Je tu málo rozumných ľudí :arrow:
:arrow: Ale je tu aj dostatok mudrych ľudi čo v pohode stačí na toto forum :wink:
Rokie

Príspevokod užívateľa mello13 » 10.05.2009

rokie netreba hned obviňovať modov za to že je spam. Nevieš aké to je byť modom tak pšt. Za to že nie si mod tak to neznamená že nemôžeš aj ty pomôcť skvalitniť forum. Mákni trochu a môže to tu byť lepšie :wink:
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Pali08 » 16.06.2009

A co tak Paul Anderson. Neni to sice kulturista, ale na zac. fora sa pise vobec o chlapoch kt. cvicia. Myslim, ze tie vykony su perfektne. Dodnes drzi rekord v zdvihu chrbtom.
Edit: A este by ma zaujimalo, kolko by vzpieral, keby isiel pri vyraze do roznozky ako to robia vzpieraci dnes.

http://www.eastlabs.biz/article/1311/SI ... 9p84743jm7
http://www.youtube.com/watch?v=muY0LmeMl9s
Pali08
Dátum registrácie: 13.05.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Re: bez AS atd.

Príspevokod užívateľa dusic » 28.10.2016

kamo ty sa musis hrozne nudit ked tu vyhrabavas 7 rokov stare temy
dusic
Dátum registrácie: 28.09.2014
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa silný » 28.10.2016

strašný troll toto dpc, to som ešte nevidel :lol:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 27 krát
Bolo mu ďakované: 171 krát

Príspevokod užívateľa Chasky » 29.10.2016

Kaufland sa pise s K nie s C,je to nemecka spolocnost,neamericte ju....8)v kazdom profi sporte je doping,ci sa ti to paci ci nie.to iste mozes povedat na umelcov.polovica ak nie vsetky svetove skvosty by neboli ak by dane osoby neuzivali doping.xxx napadov vzniklo vdaka danym latkam,inak by si mozno dnes este nevedel co je to koleso :lol:
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa livegame45 » 19.01.2017

Kaufland sa pise s K nie s C,je to nemecka spolocnost,neamericte ju....8)v kazdom profi sporte je doping,ci sa ti to paci ci nie.to iste mozes povedat na umelcov.polovica ak nie vsetky svetove skvosty by neboli ak by dane osoby neuzivali doping.xxx napadov vzniklo vdaka danym latkam,inak by si mozno dnes este nevedel co je to koleso :lol:
pekne napísane
livegame45
Dátum registrácie: 22.12.2016
Poďakoval: 3 krát

Re:

Príspevokod užívateľa Petulo25 » 26.08.2017

vsetci beru...uz to pochopte, brad pitt, hugh jackman, kazdy kto vyzera zrazu namakanejsie...tiez beru herecky spalovace ako je clenbuterol...je to proste biznis, a to co zarabaju im za to stoji
tak tak všetci potrebujú podporiť :P viď. Neil Armstrong, Mike Tyson, Tison Fury ... a veľa ďalších :D
Mixed Martial Arts (MMA) - Výška 185cm, Váha 80kg
Petulo25
Dátum registrácie: 08.08.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný