Martin Mester

Re: Martin Mester

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 13.05.2015

pri Mesterovej skromnej a sympatickej sebaprezentacii a nadpriemernych sportovych vykonoch sa mu mozu posmievat fakt len grznarove ovecky..
:007
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa BD » 13.05.2015

nie sa mi zda ze Slavek niečo take spomenul a Martin len odvrkol... Neviem pozeram Grznarove videa odzaciatku rozprava aky je bohaty 200 000 českych mesačne či kolko ak nie viac a pritom ked daval fotky na FB z oslavy dcerky kuchyna stara dvere rozbite okno nabytok ako za komunistov jazdí v punte ale on tie peniaze investuje a preto tak zije :D hlupost kazdy kdo ma peniaze si zariadi aspon pre dceru a manzelku ked uz by som cely den nebol doma isty štandart a luxusne auto pri tom plate čo vraj zaraba to mal uz davno mať no neriešim to nech sa mu darí ja len tak medzi rečou
Toto nikdy nevies, mozno tie peniaze samu "sypu" az teraz, ked je "slavny" kazdopadne kazdemu sedi nieco ine niekomu Grznar niekomu Martin. Na grznarovi sami pacia tazke vahy tie jeho treningy vyzeraju fakt HC a na Martinovi nadhlad fakt parada robi co ho bavi atd.
Mam hlad
BD
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa hardin » 13.05.2015

Mester na to, ze nesype ani zdaleka tak ako grznar, tak dviha takmer take iste vahy, az na tie drepy a technicky to robi ovela lepsie ako grznar, ktory ide vsetko cheatingom alebo mu to tam pomaha dvihat ten beran :D
Užívateľov profilový obrázok
hardin
Dátum registrácie: 09.11.2013

Príspevokod užívateľa Phantom » 14.05.2015

nie sa mi zda ze Slavek niečo take spomenul a Martin len odvrkol... Neviem pozeram Grznarove videa odzaciatku rozprava aky je bohaty 200 000 českych mesačne či kolko ak nie viac a pritom ked daval fotky na FB z oslavy dcerky kuchyna stara dvere rozbite okno nabytok ako za komunistov jazdí v punte ale on tie peniaze investuje a preto tak zije :D hlupost kazdy kdo ma peniaze si zariadi aspon pre dceru a manzelku ked uz by som cely den nebol doma isty štandart a luxusne auto pri tom plate čo vraj zaraba to mal uz davno mať no neriešim to nech sa mu darí ja len tak medzi rečou
Toto nikdy nevies, mozno tie peniaze samu "sypu" az teraz, ked je "slavny" kazdopadne kazdemu sedi nieco ine niekomu Grznar niekomu Martin. Na grznarovi sami pacia tazke vahy tie jeho treningy vyzeraju fakt HC a na Martinovi nadhlad fakt parada robi co ho bavi atd.
Prosímta furt tvrdi ze bol uz davno bohaty len z principu keby som mal peniaze zariadim dom aby dcerka a manzelka mali pohodku proste ten zivotny standard a ked uz sa hra na drsnaka mafiana a najlepšieho na svete tak nech sa tak aj prezentuje nie hra sa na biznismena doma na dverach rozbite sklo komunisticky nabytok a jazdi v punte... načo to je dobre? pluje po posilke chova sa jak sedlak a picuje do Martina ze je gay noaco? Ale ma luxusny dom peniaze perfektny pohlad na svet neni nafukany milionar pomaha ludom ma pozitivny nadhlad poradí kazdemu cez FB odovzdava svoje realne nie kokocke poznatky dalej odpisuje ludom zauíma sa o nich Grznar podla mna nema vobec peniaze tak sa hra na niečo čo nieje a zavidí tym ktory maju to čo on nikdy nebude mať aj keby urobil tu jeho slavnu pozu "komín" :roll:
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Príspevokod užívateľa hardin » 14.05.2015

grznar ma hlavne strasny napoleonsky komplex (tak sa to tusim vola) a od toho sa odvija cela jeho osobnost a chovanie ;)
hardin

Príspevokod užívateľa tennajkrajší » 14.05.2015

hardin, veď si len porovnaj ako vyzerala katka pri grznárovi a pri mesterovi :D šak mester pri nej vyzeral jak obor
18 rokov, 191cm
tennajkrajší
Dátum registrácie: 19.08.2013
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa hardin » 14.05.2015

sak ja viem, ze grznar nema ani 170cm, ved preto sa sprava tak ako sa sprava, chce si nieco dokazovat proste, ale je to proste hobit a s tym uz nic nespravi :D
hardin

Príspevokod užívateľa BD » 14.05.2015

Som zvedavy na Berana ked vyleze na podium, vyzera fakt veliko
Mam hlad
BD
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa Phantom » 15.05.2015

skoda preskoda ze mu v tedy Jiri nedal KO by jeho ego utrpelo a chodil kanalmi :D najviac sa mi pacilo ako vravel ze Jiri si nalozil viac ked on nemal svoj den ze to sa nerobi on by urobil to iste a este rok vravel aky je boh ze dal tkadlcika :D pritom sa povysuje nad trojbojarov a akosy nic z neho
Phantom

Príspevokod užívateľa alex88 » 15.05.2015

v jedinom co vynika su drepy, v nicom inom
alex88
Dátum registrácie: 01.05.2010

Príspevokod užívateľa Mathew26 » 15.05.2015

tiež to bola dobra blbosť... že grznar vs tkadlčik deadlift... to si dakto myslel ze grznar pokori tkadlcikovych 340 na mrtvom? ... šak to bolo dopredu prehraté.. nepochopil som to mali si dať drep bolo by to 50/50
Mathew26
Dátum registrácie: 09.03.2012

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 15.05.2015

Tkadlčík by vyhral aj na drepy, nepochybne keď si pozrete Grznára tak vždy ho tam Beran vyložene ťahá hore na drepoch bez neho by nedal ani 300, zato Tkadlčík ma na súťaži 300vku uznanú
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa tennajkrajší » 15.05.2015

kiko furt si písal jaký je grznár frajer a boh... a teraz píšeš jaký je c.huj
18 rokov, 191cm
tennajkrajší
Dátum registrácie: 19.08.2013
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Witch » 01.07.2015

Mester bude 2.8.2015 v Ba tak si odskocim mam to kusok....
Witch
Dátum registrácie: 29.06.2015

Príspevokod užívateľa Phantom » 06.07.2015

Videli ste Mester si zalozil blog www.martinmester.cz čo si o tom myslíte? :)
Phantom

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných