Zyzz

Re: Zyzz

Príspevokod užívateľa tennajkrajší » 14.12.2014

Bol to frajer ... aj ja keď som začínal, vždy ma jeho videa motivovali :) A síce žil týmto životom len 4 roky, ale aj za tie 4 roky si toho užil toľko, koľko si niektorí tu neužijú ani za celý život :)
A veľa krát spomínal... "fuck what everyone else thinks about you"... takže on mal u pipika čo si kto o ňom myslí :)

"that reminds me of something. when i have my shirt off, i get called a show off. when a random skinny kid has his shirt off, or some tubby bloke, nobody says anything or cares. Funny."

A tento citát je fest pravdivý

A niekto tu písal, že preňho "užívanie si života" znamená čítať knihy a chodiť na turistiku... čo ti jebe... Úprimne, taký život by asi veľa ľudí mať nechcelo :) Vždy v piatok alebo sobotu vonku sa rozprávame čo sa komu čo prihodilo čo zažil... Zatiaľ všetke moje zážitky sú spojené s partiou a chodením vonku... Ale ešte v živote som nepočul o nikom, kto by zažil niečo pri čítaní knižky alebo pri turistike...
18 rokov, 191cm
tennajkrajší
Dátum registrácie: 19.08.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Ado008 » 16.12.2014

o 10 rokov budes mat uplne iny pohlad na vec , teraz uzivaj zivota tak ako mas v 16r uzivat ... ono to same pride a pochopis ... vsetko ma nieco do seba ... ale Zyzz mohol toho daleko viac zazit
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Užívateľov profilový obrázok
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa hardin » 16.12.2014

tak to by si sa divil, co vsetko mozes zazit pri citani dobrej knihy, alebo aj pri turistike. Mne je normalne az luto tych ludi, co chodia iba vonku do barov a to povazuju akoze za nejaky zivot, niekto ked povie, ze ide "zit" v piatok do baru alebo na diskoteku, to neviem, ci sa mam skor smiat alebo plakat :D
hardin
Dátum registrácie: 09.11.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.12.2014

tak to by si sa divil, co vsetko mozes zazit pri citani dobrej knihy, alebo aj pri turistike. Mne je normalne az luto tych ludi, co chodia iba vonku do barov a to povazuju akoze za nejaky zivot, niekto ked povie, ze ide "zit" v piatok do baru alebo na diskoteku, to neviem, ci sa mam skor smiat alebo plakat :D
:007 :007

toto ..nehovorim, v sobotom som sa opil jak stokar :D ...ale narodky no :D ....nevidim zmysel v tom sa ist silou mocou bavit len preto, ze je piatok/sobota :)

radšej si doma pozrem film, alebo sa hram zo psom, idem na prechadzku atd. s kamaratmi behnem na kavu pokecame a ked je chut ideme sa zabavit ...ale nechapem ludi co v tom maju zmysel zivota fakt :) cely tyzden skola/praca a sobotu nedelu pregrcat :D radšej sa dobre vyspím :P

k zyzzovi:
postavu mal fajn, nehovorím, ale bol to ***** podla mna, IQ hupaci konik, čisty degeš, prefetovaný uz ku koncu ...a nie nezavidim mu tie zeny ani party, lebo skapal v 21 či kolko mal, a ja dajme tomu (ked umrem velmi skoro) do 50tky toho stihnem daleko viac, a dolezitejsie veci, ako su deti, rodina ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Hatatitlla » 17.12.2014

Ono to tak vsetko zalezi od tych zivotnych situacii ktore nas postretnu.
Nejde ani tak o to ze o 10 rokov budes rozmyslat inak , ano mozes trosku dozriet ale vyformuju ta skusenosti a tak povediac "facky od zivota"
Chcem tym povedat ze niekto je aj v 30tke stale decko a niekto si zial ods*erie svoje uz v mladosti a ziska teda uplne iny pohlad na zivot.
Nie vzdy to tak je a nemusi to ani tak byt , niekedy robi vela aj okolie v ktorom sa clovek pohybuje , no s vekom to nema absolutne nic spolocne.

A Zyzza nejak extra neuznavam a nijak som sa o neho viac nezaujimal cize tazko povedat aky clovek to bol , mal svoj svet ako my vsetci a uzival si ho tak ako chcel. No formu mal veru ppci :007
Hatatitlla
Dátum registrácie: 28.11.2013

Príspevokod užívateľa LG09 » 17.12.2014

postavu mal fajn, nehovorím, ale bol to ***** podla mna, IQ hupaci konik, čisty degeš, prefetovaný uz ku koncu ...a nie nezavidim mu tie zeny ani party, lebo skapal v 21 či kolko mal, a ja dajme tomu (ked umrem velmi skoro) do 50tky toho stihnem daleko viac, a dolezitejsie veci, ako su deti, rodina ...

- trochu tvrde tvrdenie, ze mal IQ ako hupaci konik (Před smrtí v srpnu 2011 měl promovat na Univerzitě Western Sydney (titul v obchodu a marketingu) jeho brat bol tusim najlepsim ziakom na skole.
- to, ze "skapal" v 21 mala hlavny podiel srdcova vada, ktorej MOZNO dopomohli AS, drogy a jeho styl zivota, takisto mozes zajtra zomriet ty, ja, hociktory futbalista, hokejista, takze odsudzovat niekoho, kto si uziva zivot je trochu mimo...
- nie kazdy rozmysla v 21 ako bude mat dom a deti a vsetky tie "potrebne" veci, ktore sa v dnesnej spolocnosti ocakavaju
- ak stihnes do 50 motivovat desiatky tisicov ludi po celom svete, stat sa znamym, vydas knihu, budes mat vlastnu znacku oblecenia, doplnkov, potom ti dam za pravdu
- mozno by si bol prekvapeny kolko kulturistov yebe kokain...

nie je to hejt na teba ivan, len je tato nekonstruktivna kritika trochu odveci. peace :wink:
LG09
Dátum registrácie: 23.11.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 17.12.2014

blaaaaaaa moralisti ....
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa tennajkrajší » 17.12.2014

IQ hupaci konik si zajebal :) Všimni si jeho životopis, skončil nejakú súkromnú strednú školu, na ktorej bol jeden z najlepších študentov :)
18 rokov, 191cm
tennajkrajší
Dátum registrácie: 19.08.2013
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 17.12.2014

IQ a škola sú diametrálne rozlišné veci, nehovorím že sa vylučujú ale to že niekto vychodí školu s dobrými výsledkami z neho inteligenta nespravý najmä pri dnešnom štýle výučby kde sa kladie dôraz v podstate len na zapametanie si určitých učív a zreprodukovanie počutého ako papagáj :)
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa hardin » 17.12.2014

prirodzena inteligencia a vseobecny rozhlad nema absolutne nic spolocne so znamkami v skole.
hardin

Príspevokod užívateľa daniel96 » 17.12.2014

IQ hupaci konik si zajebal :) Všimni si jeho životopis, skončil nejakú súkromnú strednú školu, na ktorej bol jeden z najlepších študentov :)
Neviem ako súkromné školy inde, ale ak sa to dá porovnať s tými našimi, tak to že bol jeden z naj. študentov, nebude asi tiež výhra :)
Bench-press: 140 kg , 2017
Bench-press eq: 155 kg , 2016
Deadlift: 210 kg , 2017
Deadlift eq: 220 kg , 2016
Squat: 165 kg 2014
bw: cca 70kg
daniel96
Dátum registrácie: 08.01.2013
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa mimosvk » 17.12.2014

riesite tu blbosti..

vzdy bude skupinka ludi ktora ho uznava a ktora ho hejtuje vzdy to tak bolo aj bude

premna je to velka inspiracia, podla mna mal jednu z naj postav ked bol online a urcite sa chcem v blizkej buducnosti k takemu niecomu priblizit

a co sa tyka jeho zivota, robil to svoje, ved kazdy robi to svoje, je zbytocne to rozoberat niekomu sa paci akym zivotom zil inemu nie, niekto obdivuje len formu.. premna ostane aj nadalej velkou inspiraciou aj ked mozno popravde nedosiahol takmer nic ale ludi sa mu podarilo motivovat rozhodne
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa hardin » 17.12.2014

keby som zobral cisto iba jeho postavu, tak takych ako on bolo je a bude straasne vela, nemal v nicom vynimocnu postavu. Ti ludia co ho uznavaju, tak kvoli inym veciam podla mna :D
hardin

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 17.12.2014

mal super chicken legs :lol:
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Fildinko » 18.12.2014

Obrázok

podľa mňa úmerne k jeho postave
Strong will survive
Fildinko
Dátum registrácie: 20.12.2008

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní