Zyzz

Re: Zyzz

Príspevokod užívateľa MolleN » 31.03.2014

Vyzerali by ste radsej ako tento lifter keby si medzi nimi mozete vybrat ?
"Ked vstupite do posilovne, sustredte sa len na maximalny vykon. Akonahle vsakt mate trening za sebou, zabudnite na cvicenie a radujte za zo zivota."
MolleN
Dátum registrácie: 12.02.2010
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa tilter » 31.03.2014

pudzian vs zyzz? zartujes? ak mas aspon kus testosteronu v sebe tak si myslim ze odpoved je jasna :D
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa cayman » 31.03.2014

Zyzz vyzera dobre, je to "praktickejsie" nebyt taky obor atd. Ale aj tak by som chcel byt radsej Pudzian ako Zyzz... :D
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
Užívateľov profilový obrázok
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Leon » 31.03.2014

zyzza jedine ak od krku dole
Leon
Dátum registrácie: 12.12.2009
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Rokie » 31.03.2014

Kde je problém, byť ako Pudzian, prestať cvičiť a mať silu jak šéf. + svalovú pamäť, ktorú Zyzz nebude mať pri jeho bývalom stave ani pri vynásobení 10timi. :P
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa MolleN » 31.03.2014

:cry: hentaku postavu by som vazne nechcel to je tak prehnane ze az }a to m8m v sebe testosteronu dost o to sa neboj, samoyrejme som mzslel postavu nie hlavu to ye sa stzluje ako metrosexual je vec druha ale pre mna bz to bola idealna postava. Pri pztani sa ludi co maju od posilkz dalej bz to uy bol asi debakel

Edit sorry prepla sa mi klavesnica ale lenivy som to prepisat :P :D
"Ked vstupite do posilovne, sustredte sa len na maximalny vykon. Akonahle vsakt mate trening za sebou, zabudnite na cvicenie a radujte za zo zivota."
MolleN
Dátum registrácie: 12.02.2010

Príspevokod užívateľa Miki33 » 31.03.2014

Radsej si si mal dat namahu to prepisat :)
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

Príspevokod užívateľa pepo88 » 31.03.2014

Kde je problém, byť ako Pudzian, prestať cvičiť a mať silu jak šéf. + svalovú pamäť, ktorú Zyzz nebude mať pri jeho bývalom stave ani pri vynásobení 10timi. :P
ked schudne tak silu uz taku nebude mat :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Rokie » 31.03.2014

To je samozrejmé ale stále na otm bude silovo lepšie ako Zyzz a myslím že keby znížil váhu stále by bol na tom silovo lepšie ako väčšina ostatných cvičencov v jeho váhe. Predsalen so silou sa treba trošku aj narodiť. Ty si tiež celkom silák takže dá sa aj na tebe uviseť príklad :P Máš nejakého cca váhovo rovnakého cvičenca k tebe s podobným svalovým objemom ktorý je výrazne slabší? Ale to chcem asi až veľmi veľa :D
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mrto » 31.03.2014

Aké vôbec Zyzz dával v 2011 váhy ? Na nete čo je zopár videí tie by mali byť tak z 2009 to dával 55kg JČ BP a 130kg BP dal. Potom mal aj nejake video kde dával 50kg JČ na ramená ale to už bolo asi 2010-2011. Pri konci mal okolo 100kg a 7-9% BF takže asi až taký slabý nebol.
Mrto
Dátum registrácie: 03.05.2010

Príspevokod užívateľa Neusohl » 31.03.2014

Pri tom množstve látok čo do seba dával tak nič moc .. rovnako aj postava .. estetická síce bola, ale z tohto gearu čo do seba dal dosiahol len čiastočné % a totálnu smrť ..

som hater ja viem ..
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Mathew26 » 31.03.2014

zas si musis zobrať kolko cvicil od kedy zacal dodrziavat tip top stravu od kedy zacal sypať atď. určite by šiel poriadne hore keby neumrel.. :) nechajme ho odpočivať :)
Mathew26
Dátum registrácie: 09.03.2012

Príspevokod užívateľa Bress » 01.04.2014

zyzz zacal skoro sypat, praveze on ako priklad je v tomto velmi zly. Skoro bral, vsetko mozne bral, najskor mal nejaku zavadu srdca, co by pri hlbsej previerke zistili ale vyzeral fajn.
A rokie ma pravdu s nejakou velkou pridispoziciu na silu, pripadne na kondiciu sa rodime.
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa mimosvk » 01.04.2014

odkial mate ze neviem kolko mrte sypal, uvádzaju sa na nete len tuším teraz neviem dva alebo tri jeho cykli max a uz si ich nepametam su na roidse tusim ale nic hard tusim, ja osobne by som si rád pozrel ako by sa vyvíjal do dnes ;)
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 02.04.2014

To je samozrejmé ale stále na otm bude silovo lepšie ako Zyzz a myslím že keby znížil váhu stále by bol na tom silovo lepšie ako väčšina ostatných cvičencov v jeho váhe. Predsalen so silou sa treba trošku aj narodiť. Ty si tiež celkom silák takže dá sa aj na tebe uviseť príklad :P Máš nejakého cca váhovo rovnakého cvičenca k tebe s podobným svalovým objemom ktorý je výrazne slabší? Ale to chcem asi až veľmi veľa :D
tak to ano, mas pravdu :) a ano je tu vela takych vahovo rovnakych chalanov a niesu silovo tak natom..
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných