Men´s Physique

Re: Men´s Physique

Príspevokod užívateľa Mefisto » 22.11.2014

Každý jeden o sebe tvrdí, že je "naturál" (napr. Jeff Seid), ale vieme kde je pravda.
Taktiež ale musia drieť ako kone, takže je zbytočné to riešiť. :007
Užívateľov profilový obrázok
Mefisto
Dátum registrácie: 04.10.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.11.2014

Hlavne ich zdravie dostava riadne pecky (ked na to fakt nemaju vyšperkovanú genetiku) lebo hentak drzat formu cely rok je nezdravé + kopa chemie, napor na klby (neustale treningy, kardio) koža (solarko) atd.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 22.11.2014

už len zato majú u mňa velký obdiv vela ludí by to nedokázalo obetovať vrátane mňa
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa hardin » 22.11.2014

dneska som po dlhej dobe videl vo fitku jedneho chalana, naposledy som ho videl asi niekedy v lete, kokos vsetky svaly fuc, viem ze bral aj nejake sy*packy, tak neviem ci za ten cas necvicil a nic nebral,ale fakt sranda, nechcel by som :D
hardin
Dátum registrácie: 09.11.2013

Príspevokod užívateľa BD » 23.11.2014

dneska som po dlhej dobe videl vo fitku jedneho chalana, naposledy som ho videl asi niekedy v lete, kokos vsetky svaly fuc, viem ze bral aj nejake sy*packy, tak neviem ci za ten cas necvicil a nic nebral,ale fakt sranda, nechcel by som :D
Hrozná situácia fakt a co to bral aby sme vedeli do buducnosti, ze ked necvicis to vyfuci ?
Mam hlad
BD
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa mimosvk » 23.11.2014

dost kkciny riesite podla mna, tak ako fakt ak nemal daky naturalny zaklad ze bol fakt slabucky, jebol kuru prestal cvicit tak jasne ze opadol po čase, tobôž ešte keby nedal pct napriklad..
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa hardin » 23.11.2014

netusim co presne bral, len viem, ze nieco bral, lebo poznam jeho byvaju a ta mi vypravala ako si aj pred nou pichal nieco do zadku a ako ho tak zhruba poznam, B12tky to isto neboli :D

je par pripadov na nete, ktori boli velki a prestali cvicit a zrazu vsetky svaly prec, svaly ziskane naturalne vydrzia dlhsie
hardin

Príspevokod užívateľa Neusohl » 23.11.2014

tak svojim spôsobom všetky svaly nad nejaký limit sú zbytočné pre telo, tak sa ich zbavuje v prípade nedostačného stimulu alebo stravy telo ako prvé .. je to vcelku logické - zbytočná záťaž pre organizmus :)

Zároveň strata svalov nie je nič strašné a je to prirodzené :) .. síce mnohí ľudia či už na fóre alebo v celej komunite sa správajú tak že strata pár g svaloviny je horšie ako rakovina :D (som zvedavý čo očakávajú po smrti, keď ich telíčko pohnije, svaly zmiznú a ostane len kostra :D - to už je na každom osobne ako sa s tým vysporiada)
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa mimosvk » 23.11.2014

tak svojim spôsobom všetky svaly nad nejaký limit sú zbytočné pre telo, tak sa ich zbavuje v prípade nedostačného stimulu alebo stravy telo ako prvé .. je to vcelku logické - zbytočná záťaž pre organizmus :)

Zároveň strata svalov nie je nič strašné a je to prirodzené :) .. síce mnohí ľudia či už na fóre alebo v celej komunite sa správajú tak že strata pár g svaloviny je horšie ako rakovina :D (som zvedavý čo očakávajú po smrti, keď ich telíčko pohnije, svaly zmiznú a ostane len kostra :D - to už je na každom osobne ako sa s tým vysporiada)
nestraš ved sme tu este vsetci mladý :D :D :D
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Ján Moravčík » 06.01.2015

pred nedávnom som na FB videl kategóriu physique, kde sútaziaci sutazili v dlhých nohaviciach. Nepomoze mi niekto dohladat konkretnu fotku?
Ján Moravčík
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 25.04.2011

Príspevokod užívateľa noGainz » 06.01.2015

https://www.facebook.com/KulturistikaFi ... tif_t=like

a nejsom si isty ci to nie je photoshop
noGainz
Dátum registrácie: 01.01.2015

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 06.01.2015

Tomu ver že je to photoshop :D
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Phantom » 10.01.2015

to určite robil Grznár :lol:
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Príspevokod užívateľa Vinnie » 10.01.2015

Taktiež ale musia drieť ako kone, takže je zbytočné to riešiť. :007
presne, musia drieť ako kone. napr. takí sráči, čo len 6 dní v týždni 12tky ťahajú a makajú tam ako fretky, aby uživili rodinu a pri príchode domov ledva stoja na nohách od únavy, tak takí sráči, by nikdy nezvládli drieť ako kone, že by museli raz za den na hodinu sa ísť do posilky napumpovať, jebnuť injekciu do riti a uvariť obed a večeru a ešte zbehnuť niekde na fotenie v spodnom prádle pomedzi to :roll:
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa hardin » 10.01.2015

presne to iste robia aj kulturisti a lifteri, len oni to maju lahsie v tom, ze nechodia vacsinou na fotenie v spodnom pradle :D
hardin

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní