Naturalna kulturistika

Re: Naturalna kulturistika

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 25.04.2014

nedrzi si nizky bodyfat cely rok ... obvykle mava tak 8-10% co si myslim ze je tak akurat ... ale ked to potom vyseka tak je iny zver :D
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa sjm- » 27.04.2014

este mesac vam budu media tlacit do hlavy somariny a napisete sem, ze aj Cutler je natural, smh
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
Užívateľov profilový obrázok
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 27.04.2014

hej hej :D aj arnold bol natural a to sa priznal ze sypal :mrgreen:
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Príspevokod užívateľa I_look_back » 02.05.2014

ved som povedal ze musi klamat aj keby nechcel...riskoval by karieru akurat a jasne ze povie ze ma stravu genetiku cvici x rokov bla bla bla to hovoria vsetci fake naturali.Takto je to v podstate lepsie lebo aspon mladi tinedzeri sa snazia makat naturalne miesto toho aby hned do seba j.bali drogy.Keby povedal ze sype a ze takato postava sa neda dosiahnut naturalne tak hadaj co by sa stalo....16 rocny tinedzeri by do seba zacali j.bat drogy este predtym ako by vedeli nejake zaklady o cviceni ci strave...
-všetko oks čo si napisal, len nevedel som, že forma sa dá urobiť pomocou kokaínu, kedže pišeš o drogách... ja ťa chapem ako si to myslel, ale nemam rád, ak sa AAS radia medzi drogy, lebo nemajú s nimi absolutne nič spoločné, diskutovať sa môže jedine o navykovosti, ktorá tam síce u AAS je, lebo ľudia postupne skracujú prestávky medzi cyklami až po rokoch idú nonstop, ale vysadíš a funguješ normálne, kdež to skús zo dňa na deň vysadiť kokain po rokoch, či budeš fugnovať normálne
-média prezentujú AAS ako drogy, len akosi často zabúdajú na to, že oni sami sú často krát skutočne nafetení spolu s hercami, ktorí sa pripravujú na vystúpenia, či čo si myslíte, že majú také geniálne hlavy a dokážu fičať celé mesiace s redbulom v ruke? Speváci po dlhom turné atd atd... len nejak o tom hovoriť sa im nechce
-neber to ako útok, len bol by som rád, ak by si drogy spomínal vo veciach a v témach kam aj patria a AAS pomenovával ich skutočným pojmom
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa ryzoto » 02.05.2014

šak ale ani as nemožeš vysadiť len tak zo dna na den :007
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa conker » 02.05.2014

ved som povedal ze musi klamat aj keby nechcel...riskoval by karieru akurat a jasne ze povie ze ma stravu genetiku cvici x rokov bla bla bla to hovoria vsetci fake naturali.Takto je to v podstate lepsie lebo aspon mladi tinedzeri sa snazia makat naturalne miesto toho aby hned do seba j.bali drogy.Keby povedal ze sype a ze takato postava sa neda dosiahnut naturalne tak hadaj co by sa stalo....16 rocny tinedzeri by do seba zacali j.bat drogy este predtym ako by vedeli nejake zaklady o cviceni ci strave...
-všetko oks čo si napisal, len nevedel som, že forma sa dá urobiť pomocou kokaínu, kedže pišeš o drogách... ja ťa chapem ako si to myslel, ale nemam rád, ak sa AAS radia medzi drogy, lebo nemajú s nimi absolutne nič spoločné, diskutovať sa môže jedine o navykovosti, ktorá tam síce u AAS je, lebo ľudia postupne skracujú prestávky medzi cyklami až po rokoch idú nonstop, ale vysadíš a funguješ normálne, kdež to skús zo dňa na deň vysadiť kokain po rokoch, či budeš fugnovať normálne
-média prezentujú AAS ako drogy, len akosi často zabúdajú na to, že oni sami sú často krát skutočne nafetení spolu s hercami, ktorí sa pripravujú na vystúpenia, či čo si myslíte, že majú také geniálne hlavy a dokážu fičať celé mesiace s redbulom v ruke? Speváci po dlhom turné atd atd... len nejak o tom hovoriť sa im nechce
-neber to ako útok, len bol by som rád, ak by si drogy spomínal vo veciach a v témach kam aj patria a AAS pomenovával ich skutočným pojmom
Ja som to presne tak myslel jak som to pisal.Ked som povedal drogy nemal som na mysli len AAS ale aj ine drogy ktore beru popri nich.Vela fitnesakov/kultakov alebo vela tych ktori povazuju tinedzeri za "hrdinov" do seba davaju aj ine drogy ako AAS.Staci si uviest priklad ako zyzza ktory bol taky popularny.Ten predsa bral kokain.Jeff seid tiez na twitteri nepriamo priznal ze bere kokain.Navyse vela tych postav co maju by sa nedali dosiahnut ani so samotnymi AAS a beru popri nich aj ine drogy ktore se nepovazuju za steroidy.Clen,inzulin,peptidy napr tiez nie su steroidy (to bol len odveci priklad).Este k tomu kokainu kamarat ho kedysi bral a dnes funguje uplne normalne aj ked jasne ze to urcite nebolo zo dna na den.
-neberem to ako utok len zase sa netreba tak chytat za slovicka.
Pain is temporary,but snapped up lumbar spine is forever.
conker
Dátum registrácie: 05.04.2013

Príspevokod užívateľa Tade_55 » 03.05.2014

Prečo by si nemohol?
Tade_55
Dátum registrácie: 27.12.2010

Príspevokod užívateľa homar » 03.05.2014

Prečo by si nemohol?
kvôli nutnosti PCT to bolo myslené
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ryzoto » 06.05.2014

Prečo by si nemohol?
ale vysadíš a funguješ normálne
neviem ci normalne fungovanie by bolo že sa ti nasledujece mesiace nepostaví :007

ryzoto

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 06.05.2014

tak mozno mesiac dva budu problemy, ale sku vysadit herak alebo piko ak olko tie problemy budu :D furt :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Miki33 » 06.05.2014

Uz chapem tych co nemaju radi ryzota :D to je proste ko*ot od prirody, pridavam sa do partie
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

Príspevokod užívateľa JsPir1t » 26.08.2014

Sledujem BB sutaze, casopisy, video-dokumenty a aj toto forum uz nejakych cas ale nedalo mi to nevyjardit sa k tejto teme. Clovek si sem pride pozriet fotky sutaznych foriem z kategorie 'naturalna' kulturistika a jedine co sa tu rozobera su AAS. 80%+ prispevkov v tejto teme sa tykaju AAS.

K steroidom asi len tolko, ze je to kazdeho vec. Je to jeho zivot, to ze niekto ma bicak ako tvoje stehno po 2 rokoch drepovania je jeho vec. Ludia tychto rozmerov sa tym zivia, telo je ich prijem. Su plateny za to, ze vyzeraju inak ako 95% planety. Keby Vas zivili bodybuilding, photoshooting, sponzor a sutaze ... robili by ste uplne to iste. Ved ani sutaze bez AAS by neboli to prave, predsa len chodite sa tam pozriet na nieco nezvycajne, nieco co Vas fascinuje a nevidite kazdy den. Asi Vam je jasne, ze k nezvycajnym veciam sa clovek dostane nezvycajnym sposobom .. v BB to su AAS. Je to kazdeho osobna volba.

Poznam kopu gym-guyov co maju 50kg dokopy ked si daju 2 vlozky do topanok a 2kg gelu na ofinku a v kazdom fitness casaku previacaju oci so slovami steroidy, steroidy a ja taky nebudem nikdy. Cvicia 10 dni dokopy, nakupene suplementy za 300e a myslia si z youtube videi, ze za 2-3 mesiace im zily na rukach roztrhnu svaly od napumpovania. Potom pride do fitka borec velky jak skrina,vysekany pod 10% tuku s estetickym vzladom arnolda a 90% jeho casu straveneho vo fitku po nom ofinkari zazeraju ze aj jak ppci vyzera. To ma vie najviac dostat. :? :roll: Vtedy nikto neriesi AAS.

Cvicim zatial len velmi kratky cas, takze nad AAS ani neuvazujem a nemam o ne momentalne ani zaujem. Je to kazdeho vec kam to chce v BB dotiahnut, na rovinu povedane : naturalne sa da ist iba do urcitych rozmerov, ak to s fitkom myslite vazne a dosiahnete uroven nad ktoru sa uz dostat neda a budete velmi chciet napredovat .... odpoved asi viete :mrgreen:

Nechapem preco na kazom jednom fore v kazdej jednej kategorii kde sa objavi nejaky vysekany borec, vzdy sa objavia 'steroid-alert' experti a rozoberaju jak je naslapany vdaka AAS. Potom 3/4 prispevkov v kazdej teme je o AAS. Mi to pride ako 'EGO' hunting, kde ofinkari kritizuju kazdeho kto je vatcsi ako oni, pritom nehladia na to, ze ten borec ma uz nejake tie roky odcvicene, nejake tie non-BB jedla odrieknute, nejaky ten cas po nociach zabity v gyme, nejaku tu party/chlastacku zmeskanu lebo po leg day sa nevedel ani vytrepat z postele a az potom, co sa uz nevedel pohnut s fyzickou dalej, siahol kvoli sportu ktory miluje po AAS a maka este viacej, vsetkeho si musi odriektnut este viacej aby dosiahol este lepsie vysledky... toto nikto v pozadi z ofinkarov nevidi. :evil:

Sorry za dlhy prispevok :mrgreen:
JsPir1t
Dátum registrácie: 21.01.2014

Príspevokod užívateľa Fildinko » 27.08.2014

Obrázok
Strong will survive
Fildinko
Dátum registrácie: 20.12.2008

Príspevokod užívateľa heartattack » 27.08.2014

zas je podla mna hlupost vynechat uplne sošl lajf a sediet doma a ratat makra raz za mesiac niaka party nič neurobí ked človek dodrží jedalniček na druhy den viac pospí a to dobehne... treba aj žit trošku nie len doma ratat kedy uz prejdu 2 hodiny a dat dalšie jedlo tvaroh šup do mesta tam niaka bagetka kuracia stejk hambač na čo je chut rano pospat do 14 a dobehnut všetky chody a nevidím v tom problem... poprípade neni problem si do auta hodit tvaroh protak a prečo sa neist zabavit...
Fuck skinny get huge...
heartattack
Dátum registrácie: 05.06.2014

Príspevokod užívateľa ryzoto » 31.08.2014

Sledujem BB sutaze, casopisy, video-dokumenty a aj toto forum uz nejakych cas ale nedalo mi to nevyjardit sa k tejto teme. Clovek si sem pride pozriet fotky sutaznych foriem z kategorie 'naturalna' kulturistika a jedine co sa tu rozobera su AAS. 80%+ prispevkov v tejto teme sa tykaju AAS.

K steroidom asi len tolko, ze je to kazdeho vec. Je to jeho zivot, to ze niekto ma bicak ako tvoje stehno po 2 rokoch drepovania je jeho vec. Ludia tychto rozmerov sa tym zivia, telo je ich prijem. Su plateny za to, ze vyzeraju inak ako 95% planety. Keby Vas zivili bodybuilding, photoshooting, sponzor a sutaze ... robili by ste uplne to iste. Ved ani sutaze bez AAS by neboli to prave, predsa len chodite sa tam pozriet na nieco nezvycajne, nieco co Vas fascinuje a nevidite kazdy den. Asi Vam je jasne, ze k nezvycajnym veciam sa clovek dostane nezvycajnym sposobom .. v BB to su AAS. Je to kazdeho osobna volba.

Poznam kopu gym-guyov co maju 50kg dokopy ked si daju 2 vlozky do topanok a 2kg gelu na ofinku a v kazdom fitness casaku previacaju oci so slovami steroidy, steroidy a ja taky nebudem nikdy. Cvicia 10 dni dokopy, nakupene suplementy za 300e a myslia si z youtube videi, ze za 2-3 mesiace im zily na rukach roztrhnu svaly od napumpovania. Potom pride do fitka borec velky jak skrina,vysekany pod 10% tuku s estetickym vzladom arnolda a 90% jeho casu straveneho vo fitku po nom ofinkari zazeraju ze aj jak ppci vyzera. To ma vie najviac dostat. :? :roll: Vtedy nikto neriesi AAS.

Cvicim zatial len velmi kratky cas, takze nad AAS ani neuvazujem a nemam o ne momentalne ani zaujem. Je to kazdeho vec kam to chce v BB dotiahnut, na rovinu povedane : naturalne sa da ist iba do urcitych rozmerov, ak to s fitkom myslite vazne a dosiahnete uroven nad ktoru sa uz dostat neda a budete velmi chciet napredovat .... odpoved asi viete :mrgreen:

Nechapem preco na kazom jednom fore v kazdej jednej kategorii kde sa objavi nejaky vysekany borec, vzdy sa objavia 'steroid-alert' experti a rozoberaju jak je naslapany vdaka AAS. Potom 3/4 prispevkov v kazdej teme je o AAS. Mi to pride ako 'EGO' hunting, kde ofinkari kritizuju kazdeho kto je vatcsi ako oni, pritom nehladia na to, ze ten borec ma uz nejake tie roky odcvicene, nejake tie non-BB jedla odrieknute, nejaky ten cas po nociach zabity v gyme, nejaku tu party/chlastacku zmeskanu lebo po leg day sa nevedel ani vytrepat z postele a az potom, co sa uz nevedel pohnut s fyzickou dalej, siahol kvoli sportu ktory miluje po AAS a maka este viacej, vsetkeho si musi odriektnut este viacej aby dosiahol este lepsie vysledky... toto nikto v pozadi z ofinkarov nevidi. :evil:

Sorry za dlhy prispevok :mrgreen:
toto je totalna kktina :007 kedže 90% fora ma tu tiež niečo ocvicene ... non-BB jedla odrieknute? praveze on si ich moze dat viacej a ma to mensie nasledky na formu .. po nociach v gyme? :lol: ked sypes rastiak aj bez cvicenia ... ked sypes mas ovela zlepsenu regeneraciu cize skorej natural sa nevytrepe z postele ... 99,9999% ludi zacne sypat pred naturalnym maximom

ryzoto

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní