Naturalna kulturistika

Re: Naturalna kulturistika

Príspevokod užívateľa cayman » 25.08.2013

Ist velku partiu na trening je pohodicka...napr. nohy..ale ist do posilky kvoli bicepsu je podla mna hovadina..
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
Užívateľov profilový obrázok
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa homar » 25.08.2013

Ist velku partiu na trening je pohodicka...napr. nohy..ale ist do posilky kvoli bicepsu je podla mna hovadina..
samotný biceps je kktina úplná, aj kombinácia biceps+triceps je škoda vstupu do posilky
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa sjm- » 25.08.2013

neni.
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa homar » 25.08.2013

neni.
tak možno ako komu, ale zbytočné je napr. mne ísť cvičiť biceps + triceps do posilky, bez ničoho dalšieho, keď si to kludne môžem doma odcvičiť bez problémov, ale tak každý má iný názor, ja to berem 8)
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa hatty » 25.08.2013

Pre niekoho je uplne normalne cvicit biceps kazdy trening v domneni ze mu porastie ako z vody :)
Inak biceps + triceps napriklad v treningu chrbta je celkom dobra kombinacia.
Treba proste stale nieco skusat a obmienat treningy nech si telo nezvyka :)
"Je ti odpustené, keď nemôžeš, ale nie, keď nechceš."
hatty
Dátum registrácie: 10.08.2013

Príspevokod užívateľa ViloNejaky » 26.08.2013

neni.
tak možno ako komu, ale zbytočné je napr. mne ísť cvičiť biceps + triceps do posilky, bez ničoho dalšieho, keď si to kludne môžem doma odcvičiť bez problémov, ale tak každý má iný názor, ja to berem 8)
osobne cvičím ruky v supersériach a po nich ešte dám ramená. Každý to má inak a nikdy netreba hovoriť teda vo všeobecnosti ale za seba, ja som spokojný s mojim treningom. Samozrejme treba meniť všetko. Som zastanca že treba cvičit nielen podla papiera ale aj podla pocitu a momentálneho stavu :wink:
Awards:
*Vicemajster sveta INBA 2014 v kategorii Mr. Physique do 178cm
*Tretie miesto MS SR 2014 v kategorii Mr. Physique
*Prvé miesto Grand prix Ostrava 2013 v kategorii Mens Physique

Pre viac info sledujte moj log :)
ViloNejaky
Dátum registrácie: 28.03.2013

Príspevokod užívateľa Janxos » 26.08.2013

hmm pozriem si temu naturalna kulturistika v sekcii galeria a co by pomali ani jeden obrazok
Janxos
Dátum registrácie: 20.03.2011

Príspevokod užívateľa ryzoto » 26.08.2013

:lol: naturali vymreli
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Palo_85 » 24.04.2014

Zdravím neviem kde zaradiť tento článok ale, čo si myslíte o tomto ?

Písal Lazar Angelov

Why I Choose NOT to Use Steroids and Why You Should Too

People who don't know me often accuse me of using steroids and pharmaceuticals. Let me tell you the truth: I have never in my life used any anabolic steroids or growth hormones and never will! I am 100% lifetime drug-free athlete. Yes, I do have good genetics and yes, I do train and eat like a machine every single day. There is no shortcut to success - remember that!

Since I started training I believe that building an aesthetic and strong body is only one part of the game. In order to remain in the game for your entire life you need to be healthy. Being healthy is an incremental part of my life and one of the strongest reasons why I chose NOT to use any anabolic steroids and any kind of synthetic hormones. I have always wanted to be as healthy as possible while trying to become the king of aesthetics. It took me more than 10 years of really hard work and 24/7 dedication, but I never made any compromise with my beliefs and morals. In order for one to become a world-class athlete and get recognized by his body takes more than just dedication in the gym. It takes dedication of one's entire life. I chose to be natural because I want to win every gram of muscle myself, without the help of artificial enhancers.

What's more, I want to be strong and ripped all-year round. Have you noticed that most guys who use steroids are strong mostly when they take their drugs? If you are one of those people, who believe strength and conditioning should be maintained all-year round, that you should definitely follow my advice and avoid using any doping. The use of steroids will make you stronger and muscular in the short term, but in the long run you will become dependent on taking them, in order to maintain muscle mass, strength and conditioning. I don't want to be a drug-addict, neither do you!

Another important factor in refusing to take steroids is the fact, that most anabolic drugs are fake and made in underground labs, which can greatly damage you health. The beauty and strength of the body comes from within. Never sacrifice you health, just for the sake of looking good for the summer, showing off in front of girls or benching 150kg in the gym - you can achieve all these things by being disciplined, committed and getting the right information.

Here are my 7 Don't Do It Advices:

Don't listen to gym gurus' trying to convince you into buying steroids.

Don't risk your health - that's your most valuable asset, which money cannot buy.

Don't look for shortcuts to success.

Don't sacrifice your ethics and belief system because this determines who you are.

Don't let your short-term desires dictate your long-term goals.

Don't try to cheat your body, because it will respond negatively.

Don't buy underground steroids and hormones, as this is a criminal offense.

Many of you may feel frustrated that they don't make the necessary progress and their genetics works against them. If you are one of those people I suggest you keep staying motivated and remember that the best things in life are the hardest to earn.

Stay motivated. Stay drug-free.
Palo_85
Dátum registrácie: 25.06.2010

Príspevokod užívateľa conker » 24.04.2014

co si o tom myslim?hmm no ze to je pokrytec...kazdopadne nemoze priznat ze berie.Nikto by to nepriznal lebo by si akurat znicil karieru na ktorej vybudoval svoj image a slusne zarobky
Pain is temporary,but snapped up lumbar spine is forever.
conker
Dátum registrácie: 05.04.2013

Príspevokod užívateľa mes1ac » 24.04.2014

ja som sa rozhodol, ze jemu a podobnym budem verit a ze o par rokov budem mat taku formu :D
mes1ac
Dátum registrácie: 27.07.2012

Príspevokod užívateľa Palo_85 » 24.04.2014

co si o tom myslim?hmm no ze to je pokrytec...kazdopadne nemoze priznat ze berie.Nikto by to nepriznal lebo by si akurat znicil karieru na ktorej vybudoval svoj image a slusne zarobky
Vsak ale naco klame ? Potom kopa mladych ludi chce vyzerat ako on a on tu treskne ze nikdy nic nebral a ze to je to cisto o strave a len tam splieta svoju genetiku. Mne to pride trosku blbe, keby ze sypem radsej drzim xxx a pokracujem v robote. :?
Palo_85
Dátum registrácie: 25.06.2010

Príspevokod užívateľa conker » 24.04.2014

ved som povedal ze musi klamat aj keby nechcel...riskoval by karieru akurat a jasne ze povie ze ma stravu genetiku cvici x rokov bla bla bla to hovoria vsetci fake naturali.Takto je to v podstate lepsie lebo aspon mladi tinedzeri sa snazia makat naturalne miesto toho aby hned do seba j.bali drogy.Keby povedal ze sype a ze takato postava sa neda dosiahnut naturalne tak hadaj co by sa stalo....16 rocny tinedzeri by do seba zacali j.bat drogy este predtym ako by vedeli nejake zaklady o cviceni ci strave...
conker

Príspevokod užívateľa Work-out maniac » 25.04.2014

suhlasim s conkerom :007
ale mozno som naivny ked niektorym fitnessakom verim ...
kedze napriklad taky alon gabbay ma 80kg pri jeho vyske 177 cm ... cvici 14 rokov +
tie udaje su celkom mozne pri 14+ rokoch cvicenia na to aky je vysekany ...
ide mi len o kvalitu jeho svalov ... a tá neviem ci sa da dosiahnut naturalne :wink:
moj nazor :|
Work-out maniac
Dátum registrácie: 16.10.2013

Príspevokod užívateľa conker » 25.04.2014

ved nemusi byt velky...je vela naturalov co su vatsi jak sypaci ale tiez byt hentaky vysekani resp mat tak nizky bf sa neda po cely rok lebo to uz je proste nezdrave a neprirodzene pre telo tiez.
conker

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní