Naturalna kulturistika

Re: Naturalna kulturistika

Príspevokod užívateľa Rintintin » 25.07.2013

Načo furt riešite tie blbé like/dislike ? To Vám na tom tak záleží ?

Inak Pejt 100% súhlas :P
Don't run away from the pain.
Užívateľov profilový obrázok
Rintintin
Dátum registrácie: 13.12.2011
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 25.07.2013

pejt - staci pozret a niekedy HNED vidis, ci sa to da alebo neda dosiahnut naturalne...sam mas nieco odcvicene tak tiez vies, co je mozne a co nie..

a je tu zopar naturalov co vyzeraju super, ale aj dost takych, o kt. si ludia myslia ze su naturali, ale nie su..
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa conker » 25.07.2013

no ja som mal tu cest na tomto foru spoznat aj takych co nejsu naturali a vyzeraju tak ze "do you even lift?"
Pain is temporary,but snapped up lumbar spine is forever.
conker
Dátum registrácie: 05.04.2013

Príspevokod užívateľa pejt » 25.07.2013

cayman, ano NIEKEDY hned vidis, no tu sa stáva casto ze to neni hned jasné a ajtak toho cloveka hned odsúdia.. a hej z urcitého uhlu viem co je a co nie je mozne, no istym sposobom zistis co nie je mozné len ty sam ked si za tym pojdes. ;)
NO FATE! but what we make...
pejt
Borec
Dátum registrácie: 01.11.2009

Príspevokod užívateľa clockwork » 25.07.2013

no z toho hladiska to podla mna nemá zmysel, že darmo neikto kruto maká naturálne aj 5 rokov, ked sa vedla neho na podium postaví sypač čo maká 2 roky kruto a vyzerá o 30% lepšie ešte ako on a porota to samozrejme aj adekvátne ohodnotí.. a celá tvoja naturálna snaha išla do p.. týmto som nechcel povedať že mám niečo proti vám sypačom, mna to v podstate cele ani až tak netrápi, len som chcel vysloviť svoj názor :lol:
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa pejt » 25.07.2013

"celá tvoja naturálna snaha isla do pi..?" ked uz to niekto robi naturálne tak urcite to nerobi len kvoli tomu aby vyhral nejaku sútaz, je to jeho zivot, zdravy zivotný stýl atd... keby sa kazdý s kazdym mal porovnávat tak to by dopadlo... v prvom rade by mal kazdý pozerat na seba..a aj ked ide na tu sutaz tak ok, aj ked sa neumiestnim ale vidim ze som sa zlepsil od poslednej sutaze alebo vidim kde mam slabiny co potrebujem zlepsit kde som spravil chybu atd..je to potom super...vyhra na sutazi je uz len ceresnicka na torte ;) to dolezite je na ceste za svojim cielom ;) ...

ale tiez mam podobny nazor na naturalnu kulturistiku ako vy, nebolo by odveci konecne zacat robit poriadne dopingové testy na Slovensku lebo je to smiesne ked viete o niekom ze na 100% nie je naturál a zrazu bum pozeram a on na podiu naturálnej sutaze (to musi byt charakter -10) .. asi tolko ;)
NO FATE! but what we make...
pejt
Borec
Dátum registrácie: 01.11.2009

Príspevokod užívateľa Wynny » 23.08.2013

ako hodnotite tie ich tréningy ? mozno ked ste si vsimli tak vetsina fitnessakov ide nizkofrekvenčné treningy kde trenuju vzdy jednu partiu na jeden den ale zas je tam viacej cvikov... ako napriklad gregr plitt,lazar, potom ten černy stou eztkou na zaciaktu a aj jeff seid , marc fitt a pod.
Wynny
Dátum registrácie: 14.03.2013

Príspevokod užívateľa conker » 23.08.2013

ako hodnotite tie ich tréningy ? mozno ked ste si vsimli tak vetsina fitnessakov ide nizkofrekvenčné treningy kde trenuju vzdy jednu partiu na jeden den ale zas je tam viacej cvikov... ako napriklad gregr plitt,lazar, potom ten černy stou eztkou na zaciaktu a aj jeff seid , marc fitt a pod.
Asi tak ze ked sypu tak si mozu dovolit robit nizkofrekvencne treningy a stale mat take postavy ake maju.Typicke bodybuilding splity kde idu 1 partiu na den len raz do tyzdna.
conker

Príspevokod užívateľa clockwork » 24.08.2013

to asi aby príliš nenarástli, víš :D
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Wynny » 24.08.2013

tak v naturale hadam ked budes cvicit vysokofrekvenčne tak za tych 5rokov budes mat aspon trochu ich postavu :D ale stale by som pochyboval o tých abs :D
Wynny
Dátum registrácie: 14.03.2013

Príspevokod užívateľa cayman » 24.08.2013

Trening 1 partia/trening nemusi byt zly ani pre naturala, vela ludom to tak viacej vyhovuje...a hlavne ked uz je clovek troska skusenejsi a ma viac odcvicene, tak s FB uz poriadne neprecvici svaly ako by mal...aspon u mna to tak je 100%
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik

Príspevokod užívateľa conker » 24.08.2013

akykolvek trening prinejsie vysledky ked niekto uz dlho cvici a ano aj pri splite 1 partia/tyzden bude mat aj natural vysledky ale tie vysledky budu ovela pomalsie ako pri vysokofrekvencnom treningu.Splity/partie by som riesil fakt uz ked by som bol relativne spokojny s objemom a chcel len doladovat nedostatky.
conker

Príspevokod užívateľa Bress » 25.08.2013

tiez si myslim, ze po par rokoch cvicenia na naberanie svalovej hmoty su FB dost nanic ale radsej ist splity (aj ked precvicit partiu 1x za tyzden je uz celkom malo). Ja osobne ak by som chcel poriadne odcvicit na FB vsetko, tak to proste neuregenerujem a ak nepojdem tak silno, tak sa nezlepsim :) Ofc, ze v ramci silovych treningov je to ine.
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa cayman » 25.08.2013

Ja teraz cvicim takto a uuuuplne mi to vyhovuje...

Cecky chrbat biceps
nohy ramena triceps
OFF
cecky biceps
chrbat triceps
nohy ramena
OFF

cize 5x do tyzdna cvicim...

ale to objemu na mna plati jedine BEAR, s tym idem hore jak silovo tak objemovo asi najlepsie..
cayman
Odbornik

Príspevokod užívateľa conker » 25.08.2013

no stale mas kazdu partiu 2x do tyzdna takze je to v pohode a navyse ides vzdy aspon 2-3 partie.Ale podla mna ist len jednu partiu za trening a pritom kazdu len raz do tyzdna tak to by bolo forever kym by mal z toho niekto vysledky.
conker

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných