Naturalna kulturistika

Re: Naturalna kulturistika

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 24.06.2013

Naco brat niekomu iluzie a zbytocne spochybnovat to o com nic na isto nevieme. Reeves bol legenda ... Tak isto vsetci po nom ... Mozno nie su nase sucasne vzory ale aj vdaka nim sme si zamilovali tu neskutocnu drinu v posilonvi. O nikom nemozeme na isto povedat ze je, alebo nie je natural... Ze sypu niektorí akoze naturali, to len tusime ... Na nikom inom ako na sebe samom nezistime ako daleko sa da zajst bez ihiel a tabletiek ;-). Nebudeme takí velkí ako by sme mozno chceli, ale na hlupe otazky hrdo mozeme odpovedat ze sypeme tak maximalne umele sladidlo do kavy a pichame iba zeny. ( moja oblubena odpoved, ked sa ma niekto opyta, ze co picham : tvoju frajerku :-D) .
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 24.06.2013

( moja oblubena odpoved, ked sa ma niekto opyta, ze co picham : tvoju frajerku :-D) .
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zmenil si mi život odteraz :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Bress » 24.06.2013

Ked sa tak nad tym zamyslim, Reeves dost pravdepodobne dosiahol svoje naturalne maximum a prirodzene, ked sa chcel posuvat dalej, zacal sypat (ak to je teda pravda)
skor podla mna sa to vtedy vobec nebralo tak ako teraz, kedze to bolo vsetko legalne. Stalo sa to dostupne, vela o tom nevedeli, len to, ze im to zlepsi vykon a je to legalne, tak preco nie :)
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa tilter » 22.07.2013

ceknite toto video, jednak naozaj dobre spravene, a cca 2:55 chlapik hovori o sypackach atd... co si o tom myslite? lebo asi vacsina ludi by ho za naturala nepovazovala, ja neviem co si mam o tom mysliet, hovori celkom presvedcivo ...

http://www.youtube.com/watch?v=c5jq0yM9uC0
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa cayman » 22.07.2013

Sklamem ta, ale natural nie je. Formu ma ale fakt super.
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa sjm- » 22.07.2013

To, ze o sebe niekto tvrdi ze je natty, neznamena, ze naozaj je. Vid. naposledy Rob Riches, ktory sa nebal verejne pisat na instagrame a v YT videach tvrdit, ze je natural. Potom o mesiac bang, pozitivne testy. Napriklad aj Lazar o sebe tvrdi ze bol/je/vzdy bude natural....
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.07.2013

jj lazar je natty jak svina ..netreba verit všetkym čo hovoria ...treba si spravit vlastny nazor na vec ..nikto ti nepovie pravdu ..kazdy kto sutazy v IFBB vetve na slovensku ..teraz neviem ktora je to tušim saksft ..tak tam nikto nieje natural ... nikto kto ide seriozne sutaziť. ..mozno nejaky jozo čo skonči posledny bude natty :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa cayman » 22.07.2013

aj Pan X je natty :lol:
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.07.2013

ale taky zase vyhravaju naturalky :D
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Fildinko » 22.07.2013

ale taky zase vyhravaju naturalky :D
Lebo keby taký šli "medzi svojích" nevyhrali by ani smrtke ****
Strong will survive
Fildinko
Dátum registrácie: 20.12.2008

Príspevokod užívateľa pepo88 » 22.07.2013

aj Pan X je natty :lol:
kto je pan X? :D
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Bress » 22.07.2013

formu ma dobru a to je len na jeho svedomi, ci hovori alebo nehovori pravdu. Nepozeral som cele ale zachytil som, ze ma viac ako 26, takze trenovat moze fakt dlho..
Pan X bude asi miestny "najvacsi" sypac xD
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa tilter » 23.07.2013

akoze tomu aaronovi by som to zozral mozno nebyt tych velkych noh... to si myslim ze sa naturalne dosiahnut neda

aj tak nechapem jednu vec, naco o tom vobec rozpravaju? nech reci o tom radsej vobec nedavaju do toho videa a kazdy si spravi nazor, ale nie toto ze zaryte tvrdi ze je natural ... neviem ja osobne by som sa strasne hanbil toto povedat keby som bol 'enhanced'
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa clockwork » 24.07.2013

celá naturálna kutluristika (myslim ako kategoriu) mi už príde trapná, nedôveryhodná a celkom zbytočná.
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa pejt » 25.07.2013

pisete tu ze sa tu toto a tamto nedá dosiahnut naturalne (nie zeby som na niektorých z nich nemal rovnaký nazor), ale ako to ***** mozete vediet, makajte poctivo 10-15rokov a potom si otvárajte usta alebo najlepsie by bolo ak by ste kritizovali seba samého ze ste nedosiahli to co ste chceli,, a neosocovali druhých ze su lepsí lebo neviem co a hladali výhovorky...nikto z vas nevidi ako trenuju,stravuju sa,ako dlho cvicia a ako to beru vázne len uvidite jednu fotku na internete a hned si z toho spravite jasny záver... malo kto tu z vas cvici dlhsie ako 5rokov a ma poctivu stravu a vsetko okolo toho a potom si tu hladka ego a pise nieco take ze naturálna kulturistika nema zmysel. Ved aj tu na fore je zopar naturálov co vyzeraju super! tolko odomna milion dislike prosim :P
NO FATE! but what we make...
pejt
Borec
Dátum registrácie: 01.11.2009

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní