Tavi Castro

Tavi Castro

Príspevokod užívateľa silný » 04.02.2020

Tiež ho sledujete? O:-) Akurát sa chystá po 8 rokoch na súťaž. Je asi v najlepšej forme v akej som ho kedy videl. Zaujalo ma ale, keď v jednej storke vravel, že zvykne počas diéty robiť aj 20-36h fastingy.
Uh oh... someone woke up the engineer from an 8 year hibernation.... 3 weeks out from the first competition... are you ready engineered army ?
tavi2.png
tavi2.png (256.83 KiB) 182 zobrazení
tavi.png
tavi.png (472.65 KiB) 182 zobrazení
tavi3.png
tavi3.png (305.63 KiB) 182 zobrazení
https://www.instagram.com/tavicastro/
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 684 krát

Re: Tavi Castro

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 04.02.2020

Pekny, otazkou je jak bude vypadat na podiu s ostatnimi pri jinem nasviceni. Kam se letos chysta, krome toho ze se chce kvalifikovat na Olympii?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 238 krát

Re: Tavi Castro

Príspevokod užívateľa silný » 04.02.2020

Neviem, kde to teraz má najbližšie namierené, asi Brazília, tam je jediná súťaž vo februári. Tiež som zvedavý, ako bude vyzerať oproti ostatným, jediná výraznejšia slabina na ňom sa mi zdá, že má hrubší pás (v bokoch), hádam to nebude robiť zlobu...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 684 krát

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní