PRE VEGETARIANOV

Re: PRE VEGETARIANOV

Príspevokod užívateľa Hardstyler23 » 03.05.2013

BellCross nie nie som Davo, ale viem o nom, chodim tam, zda sa ti to preto lebo mam od neho "pozicane" urcite frazy, chalanisko sa celkom rozumie, akurat informacie nie velmi dobre podava vymetenym.
Alebo da sa to napisat aj tak, ze ich podava dobre, ale vymeteny to nevedia pochopit :wink:

martin.n Cize nie sme zvierata ? pripadne sme tak vysoko, ze uz snimi nemame nic spolocne ?
Neviem ako to teraz vidis, ale hadam si nemyslis, ze za to kam sme sa dostali vdacime tomu, ze pijeme hnis, alebo to, ze nicime varenim skoro vsetku potravu predtym nez ju skonzumujeme.

Ide mi len o to aby ti co mozete ,ste ten mozok naozaj pouzivali, a nehltali vsetky zvasty vymyslene spolocnostou za tie roky.
Informuj sa..., precital si si jednu knihu o tom " preco jest mrtvoly" precitaj si aj tu knihu " preco ich nejest" a uvidis, mozno ti to nieco povie, alebo mozno nepovie. Ale nedavaj mudrosti pokial si tu knihu necital.

A este jedna vec, ked ta napadne akykolvek argument alebo hocico co ta naucila spolocnost, VZDY to vyvrati veta o mnozstve ludskych chorôb a predcasnom startnuti z velkej casti koli nevhodnej strave.

Informuj sa, rozmyslaj, pozeraj sa bez klapiek na ociach, DRZ SA ! :007
Hardstyler23
Dátum registrácie: 27.07.2009
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa SirMephisto » 30.05.2013

mlieko je hnis hej? :) vies co spravi macka/pes ked im das kravske mlieko? myslis ze sa otocia a odkracaju? nie vypiju ho :)
SirMephisto
Dátum registrácie: 02.12.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 30.05.2013

bud vegan ked chceš ...koho to zaujima ??? ked mi mlieko proste chuti tak čo ? tebe chutia vyhonky pupavy a mne mlieko :D kruva fix toto tak nemam rad ..ani je nenutim vegetarianov zrat maso ..tak nejec ...maj v piči kruva !
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa homar » 31.05.2013

Hardstyler: poviem ti to takto, buď si vegetarián alebo vegán, nikto ti v tom nebude brániť, tiež som bol vegetariánom, takže poznám aké to je, ale načo tieto skurvené propagandy?? je to trápne a len nasieraš ľudí okolo seba, to je to isté ako by si šíril kresťanstvo alebo podobnú kktinu, neznášam takýto propagandu
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Paťo22 » 31.05.2013

ukáž mi jedného PREDÁTORA, ktorý nežerie maso...
ukáž mi jedného bylinožravca ktorý ma oči postavené dopredu a nie do bokov...
ukáž mi jedného "MÚDREHO" bylinožravca ktorý nie len prežúva trávu ako kkt ale aj loví potravu..
povedz mi, prečo sa začal rozvíjať ľudský mozog keď sme začali jesť tepelne upravované maso..
máš ešte niečo čo chceš povedať ??.. nechcem sa hádať ohľadom tohto takže nech každý robí ako chce a ako mu to najviac vyhovuje.. ja nepi*ujem do trávožrútov a nemám proti nim nič. tak nech aj oni nechajú nás.. :wink:
Paťo22
Dátum registrácie: 14.08.2012

Príspevokod užívateľa Morfeus » 31.05.2013

už pred "10 000" rokmi sa lovili zvieratá aby ludia mali z čoho prežiť nechápem ako môže niečo také niekto napísať
A: 17
H: 180cm
BW: 71kg
SQ: 8x80kg
BP: 3x80kg
DL: 92.6kg
Morfeus
Dátum registrácie: 20.12.2012
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ryzoto » 20.06.2013

už pred "10 000" rokmi sa lovili zvieratá aby ludia mali z čoho prežiť nechápem ako môže niečo také niekto napísať

a už pred 100 0000 rokmi zacali jest ovocie a zeleninu a vseliake travy :lol:
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa SirMephisto » 21.06.2013

a už pred 100 0000 rokmi zacali jest ovocie a zeleninu a vseliake travy :lol:
tak ano ked nechytis nic nechces skapat...
SirMephisto
Dátum registrácie: 02.12.2010

Príspevokod užívateľa pegasusss » 29.09.2013

už píšete off-topic ... račej sa nehádajte :) .... je jedno či niekto propaguje veganstvo alebo masožravectvo, ludia vždy radšej napadnú osobu ako myšlienku .... keď niekomu niečo chutí alebo len jednoducho niečo chce jesť tak nikto nemá právo mu to zakazovať ( paradoxne aj keby mal jesť to, čo ho zabije ) .... radsej sa v tejto teme sústredte na spoluprácu a vzájomnu inšpiráciu a vzájomne porozumenie ako sa napádať čo skor jedli ludia .... nikto z nás nežil pred 10 000 rokmi a to čo povedia dnešní pseudovedci, ktorí majú nejaké granty od lúdi, ktorí su nechutne bohatí, povedia ( ti vedci ) len to čo povedať musia ( v zmysle záujmu zisku ) ... takze co sme boli predtým je len otázka pre jednotlivca a ten jednotlivec pokial má informácie aké má tak sa musi len sám rohodnúť sám ...
pegasusss
Dátum registrácie: 13.03.2011

Príspevokod užívateľa homar » 29.09.2013

to čo povedia dnešní pseudovedci, ktorí majú nejaké granty od lúdi, ktorí su nechutne bohatí, povedia ( ti vedci ) len to čo povedať musia ( v zmysle záujmu zisku ) ...
ak si myslíš, že takto fungujú granty, tak si trošku mimo
homar
Kontaktovať užívateľa:

okej, beriem späť ... tak to nazvem "granty" ( inak povedané, peniaze, ktoré nejdú na výskum ale priamo na vedcov ) chapeš čo som tým chcel povedať ?
pegasusss

Príspevokod užívateľa homar » 29.09.2013

okej, beriem späť ... tak to nazvem "granty" ( inak povedané, peniaze, ktoré nejdú na výskum ale priamo na vedcov ) chapeš čo som tým chcel povedať ?
no hej, už chápem, len som si neodpustil, lebo viem ako to funguje, sám som na APVV projektoch pripísaný, navyše ma čoskoro čaká podávanie dvoch grantov, a je to celé na boha, ver mi, že sa z toho nedá vôbec nahrabať, a keď hej, tak len pár vyvolených
homar
Kontaktovať užívateľa:

;) ... potom si treba klásť otázky prečo je to tak ? komu to vyhovuje takýto stav ? kto z toho ťaží ? atď :)
pegasusss

Príspevokod užívateľa DejvidOff » 29.12.2013

Od nového roka prechádzam na vegetariánstvo...Už v dlhej dobe mám problémy s trávením a zistil som z čoho to mám .... z masa nie že by som sa chcel obmedzovať ale vždy keď si dám maso tak sa mi trávenie zhoršuje.. takže skúsim uvidím. Len chcel som sa spýtať či treba niako dopĺňať železo? keďže vysadim maso tak sa mi príjem troška zredukuje

Čo sa týka vitamínu B-12 tak stačí z vajec tvarohu a syrov?
"Successful people do what they have to do, whether they feel like it or not"

Elliott Hulse

“If you are not making someone else’s life better, then you are wasting your time”
Will Smith
DejvidOff
Dátum registrácie: 20.08.2009
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa RastoKe » 29.12.2013

Sosovica, cicer maju dost zeleza teda celkovo strukoviny
RastoKe
Dátum registrácie: 17.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní