PRE VEGETARIANOV

Re: PRE VEGETARIANOV

Príspevokod užívateľa BellCross » 04.03.2013

Archaea, co keby si sem (ak mas cas a nudis sa) hadzala pravidelne taketo veganske a vegetarianske recepty?
BellCross
Dátum registrácie: 14.03.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Archaea » 04.03.2013

:D budem sa snazit (according to moje varenie...nech to mate pekne aj s fotkami)
DREPY: 55kg.... ciel:65
LEGPRESS: 100kg... ciel:130 kg
BENCHPRESS: 40kg....ciel: 65 kg
Užívateľov profilový obrázok
Archaea
Dátum registrácie: 28.02.2013

Príspevokod užívateľa Archaea » 05.03.2013

HUMMUS - cicerova natierka? DIP? MODIFIKOVANY s extra davkou bielkovin

1/2 konzervy ciceru - 200g, moze byt aj uvareny cicer (240KCal,29.4g bielkovin,12.8g sacharidov, 4.4 g tuku)
1 strucik cesnaku
cca 70g nizkotucneho tvarohu (termizovany), (40 kCal, 7.2g bielkovin, 2g sacharidov, 0.2g tuku)
sol
korenie

vsetko v mixeri mixovat, mixovat, mixovat (2min?)
jest ako:
- natierka na chlieb
-dip k zeleru, paprike a inej zelenine
Prílohy
P1060504.JPG
P1060504.JPG (524.84 KiB) 3418 zobrazení
P1060506.JPG
P1060506.JPG (348.67 KiB) 3418 zobrazení
Archaea

Príspevokod užívateľa Archaea » 24.03.2013

NESKUTOCNE SKVELE VEGETARIANSKE QUACAMOLE
1 avokado
1/2 konzervy sterilizovanych sampionov
7 cherry paradajok
100g kozieho syra

stipka soli
trochu cierneho korenia
stava z 1/2 limetky

avokado nakrajat na kocky, paradajky na stvrtky, syr na kocky, pridame sampiony, dame trosku soli, korenia, stavu z limetky a vsetko pomiesame. Vlozime spat do avokadovych poliek a mame quacamole :007
Prílohy
P1060521.JPG
P1060521.JPG (274.92 KiB) 3311 zobrazení
Archaea

Príspevokod užívateľa Archaea » 06.04.2013

POHANKOVY NAKYP

250g pohanky
100g ovesnych vlociek
3 vajcia
1 cibula
1 strucik cesnaku
majoranka, sol, cierne korenie

Pohanku varime 5 min, a nechame pod pokrievkou cca 20 min. zlejeme vodu, pridame nakrajanu cibulu, vlocky (najlepsie predtym namocene), prelisovany cesnak, vajcia, okorenime, osolime, poriadne premiesame a vytvarujeme bochnik/napchame do formy na srnci chrbat.
Pecieme 190°/20 min
Archaea

Príspevokod užívateľa pepo88 » 06.04.2013

a fotka nebude? :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Duri18 » 08.04.2013

je zaujimave ako zariti masozravci pisu o vegetarianstve :) samozrejme ze clovek co buduje svalstvo potrebuje vacsi prijem bielkovin...ja cca 2 mesiace nejem maso a cvicim...ak by som nechcel nabrat svalovu homu moj prijem potravy by som znizil na minimum...ludia celkovo jedia cca 5 krat tolko co potrebuju...propaganda je mocna zbran a bezny clovek prepadne pocitu ze ked si neda denne tych 3000 kalorii umre...ale to je ina debata...kazdopadne hodlam maso nejest a cvicit dalej a poctivejsie ako doteraz...kto by mal otazky na jedalnicek popripade nieco ine...peterduris18@centrum.sk
rad si precitam akykolvek nazor od cloveka s otvorenou myslou :) ... mimochodom maso milujem a jedol by som ho stale ale nevidim v tom dovod a prirodzene mi chyba kedze som nan zvyknuty...ale vacsi pozitok mi prinasa fakt ze maso nie je pre cloveka potrebne...dnes uz su tu ludia breathariani alebo ako sa to pise ktory nejedia ani nepiju nic a ziju :) tak potom asi je vsetko mozne :)
Duri18
Dátum registrácie: 08.04.2013

Príspevokod užívateľa TaĎuri » 09.04.2013

je zaujimave ako zariti masozravci pisu o vegetarianstve :) samozrejme ze clovek co buduje svalstvo potrebuje vacsi prijem bielkovin...ja cca 2 mesiace nejem maso a cvicim...ak by som nechcel nabrat svalovu homu moj prijem potravy by som znizil na minimum...ludia celkovo jedia cca 5 krat tolko co potrebuju...propaganda je mocna zbran a bezny clovek prepadne pocitu ze ked si neda denne tych 3000 kalorii umre...ale to je ina debata...kazdopadne hodlam maso nejest a cvicit dalej a poctivejsie ako doteraz...kto by mal otazky na jedalnicek popripade nieco ine...peterduris18@centrum.sk
rad si precitam akykolvek nazor od cloveka s otvorenou myslou :) ... mimochodom maso milujem a jedol by som ho stale ale nevidim v tom dovod a prirodzene mi chyba kedze som nan zvyknuty...ale vacsi pozitok mi prinasa fakt ze maso nie je pre cloveka potrebne...dnes uz su tu ludia breathariani alebo ako sa to pise ktory nejedia ani nepiju nic a ziju :) tak potom asi je vsetko mozne :)
Akože nič v zlom, ale tu nejde o žiandu propagandu, každý je toľko koľko sám potrebuje na budovanie svalov, keby som jedol 5-krát viac ako potrebujem priberal by som približne 1kg tuku denne...a keď už tak z bežných ľudí ktorí necvičia si podľa mňa 99% nepočíta kalórie...k tým breathtarianom, rad by som videl nejakú štúdiu...kde by boli kontrolovaní 24 hodín denne po dobu 60 dní, a až potom uverím že sa dá žiť bez jedla a vody...pretože tým by si porušili snáď všetky chemické a fyzikálne pravidlá a fakty ktoré vieme o ľudskom tele, tým pádom by sme nemohli ničomu veriť...
TaĎuri
Dátum registrácie: 23.07.2012

Príspevokod užívateľa Duri18 » 09.04.2013

ja si myslim ze z urcitej casti je to propaganda...vsetko dnes je viacmenej zamerane na zisk...a co prinesie vacsi zisk ako nakrmit 7 ci kolko miliard ludi ?...ludia ktori nepotrebuju naberat svaly alebo nerobia vrcholovy sport by mohli obmedzit prijem potravy na rozumnu mieru...a hlavne maso...vacsina obilnim v usa spotrebuju chovne zvierata...aky to ma zmysel ? :) ale to je na inu debatu...a kazdy ma aj tak nato svoj pohlad a tak je to spravne :)

tu su pozri zaujimave video ak chces - http://www.youtube.com/watch?v=dfx_4FGzlRU
je na internete viac clankov kde ludia na sebe robili pokusy a je to aj zdokumentovane...otazka je comu chces ty verit...pred 200 rokmi by ta ukrizovali zato keby prides s myslienkou ze clovek bude za kratky cas lietat vo vesmire :) za 200 rokov mozno nebude hladomor nikde na svete...ale to nebude moct byt vsade okolo kapitalizmus...

a este pre ludi co cvicia a nejedia maso...ake mate skusenosti so sojovym proteinom?...planujem si kupit nejaky z ebayu...vyzera zaujimavo...teraz mam na skusku iny ale necvicim nejak poctivo tak vysledky nie si skoro ziadne :)...
Duri18

Príspevokod užívateľa fazer » 12.04.2013

ja si myslim ze z urcitej casti je to propaganda...vsetko dnes je viacmenej zamerane na zisk...a co prinesie vacsi zisk ako nakrmit 7 ci kolko miliard ludi ?...ludia ktori nepotrebuju naberat svaly alebo nerobia vrcholovy sport by mohli obmedzit prijem potravy na rozumnu mieru...a hlavne maso...vacsina obilnim v usa spotrebuju chovne zvierata...aky to ma zmysel ? :) ale to je na inu debatu...a kazdy ma aj tak nato svoj pohlad a tak je to spravne :)

tu su pozri zaujimave video ak chces - http://www.youtube.com/watch?v=dfx_4FGzlRU
je na internete viac clankov kde ludia na sebe robili pokusy a je to aj zdokumentovane...otazka je comu chces ty verit...pred 200 rokmi by ta ukrizovali zato keby prides s myslienkou ze clovek bude za kratky cas lietat vo vesmire :) za 200 rokov mozno nebude hladomor nikde na svete...ale to nebude moct byt vsade okolo kapitalizmus...

a este pre ludi co cvicia a nejedia maso...ake mate skusenosti so sojovym proteinom?...planujem si kupit nejaky z ebayu...vyzera zaujimavo...teraz mam na skusku iny ale necvicim nejak poctivo tak vysledky nie si skoro ziadne :)...
Nazdar sojovy som neskusal,ale teraz som dostal tip na tento a vyzera ovela lepsie ako sojovy teda aspom co sa zlozenia tyka je trochu drahy,ale ktory protak nie?Myslim ze stoji zato ho vyskusat...:D
http://www.produktyzkonope.sk/nick-nils ... nilssonom/
fazer
Dátum registrácie: 21.02.2013

Príspevokod užívateľa Duri18 » 13.04.2013

znie to zaujimavo ale ja by som sa to asi pokusil radsej sfajcit ako jest :D ...kazdopadne ja mam ted kilove balenie sojoveho a ak si potom cosi kupim tak opat sojovy z ebayu za cca 40 libier 5 kilove balenie...co je podla mna lacne kedze mi to vydrzi bohato cca 3 mesiace
Duri18

Príspevokod užívateľa Hardstyler23 » 02.05.2013

Zdravim uvazujucich :007

Vidim, ze Vas sem par pribudlo, tesim sa.

Uvazujte aj nadalej, hladajte dalsie informace a rozmyslajte, len sa nenechajte zastavit dementnou falosnou propagandou.

Prikladam obrazok na zamyslenie. Mozno niekomu pomoze otvorit oci.

Kedysi som sem pisal, ze som bez jedenia mrtvol a ohlodavania kosti, momentalne skvelo fungujem bez zarodkov, hnisu a roznych sraciek , ktore nam doslova vnucuje system a aj jeho vymleta spolocnost.
Snazim sa co najmenej tepelne upravovat stravu, lebo to je absolutnym zakladom zdraveho fungovania.

Vela stastia prajem :021
Prílohy
grc.jpg
grc.jpg (46.55 KiB) 2989 zobrazení
Hardstyler23
Dátum registrácie: 27.07.2009
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa BellCross » 02.05.2013

Hardstyler - nesi ty ten co vystupuje na stranke dolezite.sk pod nickom Davo? a tak silno tam propaguje veganstvo? Lebo mas velmi podobny styl pisania :)
BellCross
Dátum registrácie: 14.03.2011
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa martin.n » 02.05.2013

hardstyler23: sice sa nechcem velmi hadat a ani obhajovat sucasny system, ale neda mi nereagovat.
Je pravda ze ludia (pravdepodobne) ako jediny konzumuju mlieko ineho druhu, ale takisto som nevidel ani vela maciek alebo psov za pocitacom. myslim ze vo vsetkom sa jednoducho neda porovnavat ludi so zvieratami a argumentovat tym ze zvierata to nerobia tak to nemozu robit ani ludia
martin.n
Dátum registrácie: 26.04.2013

Príspevokod užívateľa RastoKe » 02.05.2013

Mna najprv napadlo ci to nie je Smajda :lol:
RastoKe
Dátum registrácie: 17.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní