Zelenina

Re: Zelenina

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 17.01.2012

smotana je lepsia urcite alebo jogurt
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Užívateľov profilový obrázok
Igor Intensity Illés
Dátum registrácie: 02.08.2011
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dominosa » 20.01.2012

to som nasla na nete.. ja si davam biely jogurt nizkotucny :007
It's easier to get up everyday and work out your ass off in the gym, than looking everyday into the mirror and not liking the ass you see.
Dominosa
Dátum registrácie: 09.12.2011

Príspevokod užívateľa BlackStar » 14.02.2012

Videl som par fotiek ze kulturisti jedia brokolicu, tak som ju zaradil k večeri, robim si ju na pare, plus k tomu davam cerstvu zeleninu - salatovu uhorku, papriku, paradajku, mrkvu, je to fajn :) a ta brokolica zasyti, nemam ani potrebu jest potom uz chleba alebo co. Urcite odporucam.
BlackStar
Dátum registrácie: 28.12.2011

Príspevokod užívateľa Neusohl » 19.02.2012

Videl som par fotiek ze kulturisti jedia brokolicu, tak som ju zaradil k večeri, robim si ju na pare, plus k tomu davam cerstvu zeleninu - salatovu uhorku, papriku, paradajku, mrkvu, je to fajn :) a ta brokolica zasyti, nemam ani potrebu jest potom uz chleba alebo co. Urcite odporucam.
hlavne je zdravá ako každá zelenina (ale pozor - vraj znižuje vstrebávanie jódu takže ak ju pravidelne konzumuješ tak jód treba doplnať ináč -> cvičenci by nemali mať problém - ten sa nachádza v morských rybách -(tuniak,treska..))
mäso,ryža,mäso,ryža,suplementy,ryža,mäso-> takto vyzerá strava veľa chalanov .. ale pravidelné konzumovanie zeleníny,strukovín,ovocia sú pre telo nenahraditelné ;) .. na čo mnoho chalanov zabúda ...
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 19.02.2012

ja tiez papkam maso ryza maso ryza maso razy maso vlocky maso maso maso maso :D a poslendmy mesam zelenina ....a doplnam to vitaminy a mineralmi...a som tu a idem hore :D
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Dátum registrácie: 02.08.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Neusohl » 19.02.2012

ja tiez papkam maso ryza maso ryza maso razy maso vlocky maso maso maso maso :D a poslendmy mesam zelenina ....a doplnam to vitaminy a mineralmi...a som tu a idem hore :D
tak jasné že to nieje život ohrozujúce .. aj ja doplnam minerály a vit. z biotechu one a day .. ale nič nenahradí dobrú zeleninku ;)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl

Príspevokod užívateľa BlackStar » 20.02.2012

tak tak ja milujem ryby aj ich jem viac ako kuracie takze v tom jode nevidim problem ;)
BlackStar
Dátum registrácie: 28.12.2011

Príspevokod užívateľa aesthetic » 10.04.2013

ako jete brokolicu? ja surovú, ale vraj sa dá nejak na pare jak sa to robí? a nestráca vitamíny?
get ripped or die mirin
aesthetic
Dátum registrácie: 13.02.2013

Príspevokod užívateľa pepo88 » 10.04.2013

das do parneho hrnca s troskou vody a paris :) alebo do normalneho hrnca troska vody, brokolicu na take vyvysene siko, prikryjes hrniec a paris :) no neviem kolko vitaminov sa strati parenim.. ale to neries, v dnesnej zelenine mas malicko vitaminov, tak ich aj tak doplnam multivitaminmi :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Jureck0 » 01.11.2013

Má zmysel nejak riešiť sachre zo zeleniny keď ju jem na večeru? nezjem jej 5kg ale dávam si jej celkom dosť(uhorky,paradajky,paprika,cvikla,5-6oliv).Doteraz ma to netrápilo ale tak pre istotu sa pýtam.
Jureck0
Dátum registrácie: 07.10.2013

Príspevokod užívateľa k0sTi » 01.11.2013

nuz, ja som toho nazoru, ze pocitat vsetko. ked uz nic aspon ma clovek prehlad (pravidlo ze "zelenina == nic" proste neplati... napr. take olivy maju dost tuku atd...)
Team fluffeh!
k0sTi
Dátum registrácie: 01.05.2013

Príspevokod užívateľa Jureck0 » 01.11.2013

jj ale olivy si dávam len tak na chuť.Ale zle som sa vyjadril,neide mi o počítanie kcal(s tým som nachvíľu sekol,meriam od oka) ale o to že tú zeleninu jem na večeru a na večer by sa sachre nemali.
Jureck0
Dátum registrácie: 07.10.2013

Príspevokod užívateľa k0sTi » 01.11.2013

nemali by sa? ajaaaj... you're screwed!
Team fluffeh!
k0sTi
Dátum registrácie: 01.05.2013

Príspevokod užívateľa Neusohl » 01.11.2013

tak radšej nejedz 10 hodín pred spánkom .. aby si nám neumrel :( .... by mi bolo silno lúto ..
Neusohl

Príspevokod užívateľa homar » 02.11.2013

jj ale olivy si dávam len tak na chuť.Ale zle som sa vyjadril,neide mi o počítanie kcal(s tým som nachvíľu sekol,meriam od oka) ale o to že tú zeleninu jem na večeru a na večer by sa sachre nemali.
:roll:
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný