Domaci koktejl

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 29.10.2010

ked potrebujes pribrat tak to tam nevadi ten cukor, bolo by to dobre tak necelu hodinku pred treningom ...ale nvm, urcite nepriberes s tohoto koktejlu no
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Ostis » 29.10.2010

:( a ma aspon ten koktail niaku ucinnost? doda energiu aspon?? popripadne co ine by ste mi odporucili moze byt nieco aj z tvarohom
Ostis
Dátum registrácie: 29.10.2010

Príspevokod užívateľa pepo88 » 29.10.2010

Baunty, upozornujem ta, nerad druhym, ked aj tak napises vacsinou kravinu!!

Ostis, dolezita je strava, a takymito koktejlamy si len pomozes dodat nejake kalorie naviac.. najprv treba poriesit celodennu stravu.. a s takehoto koktejlu neberies prevazne tuk, ak ho budes casto a vela pit... :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Re:

Príspevokod užívateľa Crux » 30.10.2010

pepo, co povies na jednoduchy koktejl 2 banany, 4 dcl mlieka za den v dvoch porciach s tym ze si tam primiesam protak rano a po treningu? robim objemovku, stravu mam dobru ale snazim sa vyhybat tukom a cukrom, niesom sice tucko ale mam ich dost a chcem tehly... moze to fungovat?
Obrázok
1.Ľudom nechýba sila, ale vôľa.
2.Kde je vôľa tam je sila, kde je faloš tam je hnev.
3.Never, Never, Never Give up.
4.Kto neprdí s nami, prdí proti nám.
Crux
Dátum registrácie: 10.09.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Magical » 30.10.2010

ja som si raz robil jeden koktail ani neviem kde som to nasiel uz nutricne hodnoty boli super aj ked som za kazdu perverznost co sa tyka jedla tak ale toto bolo na mna moc pridavam moju skusenost:
Zlozenie:
2konz.tuniaka vo vlastnej stave t.j 270gmasa
1llitra mlieka alebo vody ako chcete
2banany
30g proteinu zevraj tam je najlepsia jahoda :lol:
NUTRICNEHODNOTY 100-130bielkovin ,sachre neviem presne myslim okolo 50g podla toho ci je tam mlieko da sa to rozdelit na 2-4davky podla potreby

PRIPRAVA:
otvorime konzervu dame do niecoho napr sitka a vytlacime vsetku stavu potom dame do mixera vsetko a mixujeme na jemny shake :) mne sa to osobne az tak nepodarilo citil som tam toho tuniaka ako mi skrabe doel hrdlom v polovici ma naplo a tak som musel prestat pit ale za hodku som to dopil a poviem vam never ever :D ale skusit mozte
Magical
Dátum registrácie: 30.07.2010

Príspevokod užívateľa Focky » 30.10.2010

a tych 130 g bielkovin je ti na 2 veci
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
What religion am I? I'm a practicing none of your fucking business.
Focky
Dátum registrácie: 13.08.2010

Príspevokod užívateľa Magical » 30.10.2010

najpr dobre citaj potom reaguj napisal som ze to si rozdelis na 2-4davky cize podla tvojej vahy ked das na dve davky jedna ma kolko ? 120dajme tomu ze to je cize 60 ked das na 4davky je to 30 g bielkovin :)mudrland
Magical

Príspevokod užívateľa Focky » 31.10.2010

naco je takato grcka dobra nechapem
I don't know. I don't think I've ever known. I think sometimes you get it right the first time and then it defines your life. It becomes who you are.
Focky

Príspevokod užívateľa Magical » 31.10.2010

:D ved ja neviem aj take musia byt mozno pre niekoho bude dobry ale aspon si to moze spravit kazdy kto nema protein doma ,ten tam neni nevyhnutny ,vela koktailov tuna bolo z proteinu tento je taky specificky :)
Magical

prepac ale tuniak s mliekom :D to je ako parky s mliekom
Focky

:D ved mna tiez naplo ale zas je pravda nemal som banany :D ked to rychlejsie pijes a mas lepsi shaker mozno sa to aj da treba skusit ved skus zajtra napis sprav iba s 1konzervu
Magical

nie dakujem urcite :D:D
Focky

no pain no gain :D:D ako chces "budes banovat" :D:D ahahh
Magical

Príspevokod užívateľa Crux » 31.10.2010

Mlieko s tuniakom urcite nie ale zmixovat si tuniaka bez omacky s bananom to by nemuselo byt zle... a velmi zdrave a plne prirodnych bielkovin..
tzn konzerva tuniaka bez stavy, 2 banany.. a mas vyzivu do posilky, ktoru mozes sprdnut na olovrant. a chuti to celkom slusne.
Obrázok
1.Ľudom nechýba sila, ale vôľa.
2.Kde je vôľa tam je sila, kde je faloš tam je hnev.
3.Never, Never, Never Give up.
4.Kto neprdí s nami, prdí proti nám.
Crux
Dátum registrácie: 10.09.2010
Kontaktovať užívateľa:

Re:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 31.10.2010

pepo, co povies na jednoduchy koktejl 2 banany, 4 dcl mlieka za den v dvoch porciach s tym ze si tam primiesam protak rano a po treningu? robim objemovku, stravu mam dobru ale snazim sa vyhybat tukom a cukrom, niesom sice tucko ale mam ich dost a chcem tehly... moze to fungovat?
bojis sa tukou a cukrou? tak miesaj vo vode... na ranajky si mozes dat do toho banan
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní