Palacinky

Príspevokod užívateľa Rokie » 08.01.2011

Je na tebe čím si to dosladíš :) Alebo dosolíš :) Mne to veľmi chutnalo s kečupom :)
Užívateľov profilový obrázok
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa CookieMonster » 09.01.2011

CookieMonster
Dátum registrácie: 23.09.2010

Re: Palacinky

Príspevokod užívateľa miso sk8 » 04.03.2011

no fasa :)
urobil som si obycajne palacinky (trosku pozmenene) prave, a az teraz som si vsimol posledny post od cookiemonster.

Skusal to uz niekto? Celkom ma to zaujalo :shock: . Je to rychle (velmi rychle), myslim si ze aj chutne by to mohlo byt. Ak to niekto skusal, nech napise aj chut protaku, aku daval.
miso sk8
Dátum registrácie: 03.05.2009
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Zuz95 » 05.03.2011

Čafte, no ja som si Valihorovu palacinku troška upravila, teraz už to nie je palacinka, ale koláč :-D V podstate je to to isté (bielka, žĺtok, ovsené vločky pomleté, proteín) niekedy pridám aj kvapku mlieka, podla konzistencie "cesta" :-D no a navyše dávam do toho ešte pár posekaných vlašských orechov, keď sme mali plno čerešní na záhrade, tak som tam posekala aj pár čerešní a bárs čo iné, čo vás napadne....no a potom to šup do truby, len bacha, lebo prvy krat som to dala len tak na plech a pripalilo sa to :-D takže papier na pečenie no a ku koncu, keď to je už viac-menej hotove som navrch toho kolača rozotrela tvaroh s troškou medu..no a na raňajky je to to najlepšie, čo može byť :-) nežeby ta palacinka nebola dobrá tak ako je, ale ja rada experimentujem a toto je fakt dobre :-) takže ak chcete vyskúšajte..
Zuz95
Dátum registrácie: 27.02.2011

Príspevokod užívateľa CookieMonster » 05.03.2011

ja som to skusal, je to celkom dobre, take bez chuti, ale to bude asi tym ze sa mi to pripieklo
CookieMonster
Dátum registrácie: 23.09.2010

Re:

Príspevokod užívateľa Matulo » 05.03.2011

to dáva do 300ml rozšlahaných vajíčok ?
Matulo
Dátum registrácie: 02.05.2010

Príspevokod užívateľa minervaman » 26.03.2011

Čafte, no ja som si Valihorovu palacinku troška upravila, teraz už to nie je palacinka, ale koláč :-D V podstate je to to isté (bielka, žĺtok, ovsené vločky pomleté, proteín) niekedy pridám aj kvapku mlieka, podla konzistencie "cesta" :-D no a navyše dávam do toho ešte pár posekaných vlašských orechov, keď sme mali plno čerešní na záhrade, tak som tam posekala aj pár čerešní a bárs čo iné, čo vás napadne....no a potom to šup do truby, len bacha, lebo prvy krat som to dala len tak na plech a pripalilo sa to :-D takže papier na pečenie no a ku koncu, keď to je už viac-menej hotove som navrch toho kolača rozotrela tvaroh s troškou medu..no a na raňajky je to to najlepšie, čo može byť :-) nežeby ta palacinka nebola dobrá tak ako je, ale ja rada experimentujem a toto je fakt dobre :-) takže ak chcete vyskúšajte..
Tento kolac na to, ake ma vyzivove hodnoty (hlavne pomale sacharidy, siroke spektrum bielkovin, zdrave tuky atd...) je chutovo super :007
Ak chceš byť múdrym, nauč sa rozumne spytovať, pozorne počúvať, pokojne odpovedať, a keď nemáš čo povedať, prestaň hovoriť.
/Johann Kaspar Lavater/
minervaman
Moderator
Dátum registrácie: 10.02.2008

Príspevokod užívateľa Zuz95 » 28.03.2011

Ná teda, šak som ho ja robila :P :mrgreen:
Najsilnejší je ten, kto prekoná sám seba...
Zuz95

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 31.03.2011

aha... rovnaky pes na fotkach :mrgreen: k teme.. ja nejdem radsej uz ziadne proteinove atd palacinky robit, lebo pes nepotrebuje taku vyzivnu stravu :D
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Zuz95 » 02.04.2011

:mrgreen: by si sa divil, ale moje psy maju kvalitnejšiu stravu ako väčšina tych tkz. cvičencov, ktorych poznam :mrgreen: (no, nie k teme palacinka, ale musela som :D )
Najsilnejší je ten, kto prekoná sám seba...
Zuz95

Príspevokod užívateľa Jozko2 » 27.10.2014

Ahojte,
ja viem že je to téma staršieho dáta, ale nezamýšlal sa niekto ako sa menia výživové hodnoty jednotlivých makronutriantov vzhľadom na pečenie placky resp. tepelne spracovanie ?
Čo konkrétne sa robí s proteinom prípadne aj sacharidmi a tukmi ? :idea:
Jozko2
Dátum registrácie: 24.08.2014

Príspevokod užívateľa pepo88 » 30.10.2014

ostanu tam neboj sa.. len sa zmenia ich vlastnosti ako rychlost vstrebavania a vyuzitelnost :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa pitopit55 » 01.02.2015

Skusal uz niekto dat tie Valihorove palacinky do mraznicky?Dalo sa to jest po rozmrazeni?Nemam stale cas varit.tak by to bodlo keby som to mohol len vitiahnut a zohriat:))
pitopit55
Dátum registrácie: 13.01.2015

Príspevokod užívateľa Qpkqkma » 14.02.2015

Ja mam už dlhšiu dobu odskušane:

palacinky:
2 vajca (cele)
odmerka (30g) protaku (ja davam sojak)
trocha vody asi deci

naplň:
50g arašidove maslo - najlepšie smooth
2ks banán

Cele to mixnuť, pridať pripadne škoricu, alebo kakao.
Panvicu nahriať, mne idu aj bez oleja. Cela zmes mi vide asi na 2 deci, takze na panvicu dam deci, je to vcelku huste. 2 minuty jedna strana, 2 minuty druha. Krasne sa nelepia, vídu 2 palacinky take fajne.
Natreť arašid maslo, zatočiť donutra banan, a jesť. Pecka neskutočna.

hodnoty:
808kcal
56,6g - B
56,7g - S
36,7g - T

Cela priprava aj s pecenim zabere asi 10 minut :007
Qpkqkma
Dátum registrácie: 26.03.2009
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný