Palacinky

Príspevokod užívateľa Ricardo112 » 09.09.2010

sranda že ja som si ich dokončil pred chvíľkou a boli sladké vďaka proteinu :)
Nestačí sa narodiť s určitými schopnosťami. Ak chce byť človek úspešný, musí dennodenne vydávať zo seba maximum.
Užívateľov profilový obrázok
Ricardo112
Dátum registrácie: 26.02.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Rokie » 09.09.2010

Mucko už sa nevyjadrujem radšej :roll:

A keď jedávaš napríklad vločky tiež niesu sladke a ješ ich v poho keď ich vobec jedavaš.. a palacinka bude sladka ako podotkol od proteinu.. mandle tomu dodaju trošku sladkosti a inač to je mňamka ;)
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 09.09.2010

tak kvoli "palacinkam" si nekupim teraz protein... no nič to... budem jesť naďalej také... ale ajtak ma to veľmi zaujíma,že čo s tými žltkami robíte(co rodicia na vase "napady" hovoria),lebo vajca z obchodu nie sú najlacnejšie... M-ká sa predávajú za 3 korun či jak... a ked sa dobre pamatam ked som bol naposledy na pipifarme tak L-ko stálo 2 korún... a výklepky 1,50 korún... predsa je rozdiel vyhodiť žltko za 3 korún a z výklepku za 1,50 sk za kus

edit: nejem ovsene vlocky,lebo nevidim v tom nijaky úžitok ... jem dost ryže zemiakov a celozrnných chlebov :P

Edit: neviem si odpustit ale vidim v tvojom komente na konci ironiu... ono teraz som si pozeral nutricne tabulky a je jedno či nasypem 60g ovsenych vlociek s mliekom alebo dam si polku cottage-u s dvomi krajcami celozrnneho chlebu s 2 dcl mlieka
Naposledy upravil/-a TheDarkMucko v 09.09.2010, upravené celkom 2 krát.
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Rokie » 09.09.2010

Keby som ja mal počuvať svojich rodičov tak... :lol:
Tvoji musia byť teda odborníci :wink: a kde ti píšu že kup si koli palacinkam proťak a potom si ich urob... ked niekto má domaproťak tak si to tam proste da... ide tu o recept nie o tvoje podmienky :wink:

Ale Máš Pravdu :022
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 10.09.2010

Mucko k*rva netrep p*coviny!!! k*kot sa tomu rozumies a hras mudreho!!! su to palacinky a basta.. niesu to obycajne palacinky, ale su... len su tam ine ingrediencie.. a nieje vobec jedno ci zjes ovsene alebo chleba!!! ide aj o glikemicky index, a z akeho zdroju su tie sacharidy.. na ranajky su obilniny najlepsia volba.. a ano, rokie to napisal ironicky, lebo nemas pravdu!!!!!!! keby si tu na fore nemal take meno ake mas, tak by som sa takto nerozculil, ale co je moc to je moc :!:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa hado20 » 19.09.2010

ako presne robíte ryžové palacinky? neviem hlavne správny pomer.....
100g ryže, 3 vajcia, zmiešať a hodiť na panvicu? :)

edit: teraz rozmýšľam, že to bude hovadina :D čo do toho ešte ide? mlieko?
mám sach. vlny, tak zrovna neviem, či to mlieko.......ale chcem nejaké palacinky do diety kua
hado20
Dátum registrácie: 23.08.2009
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa pepo88 » 21.09.2010

pomer je na tebe, a ingrediencie tiez... spravis to ja bez mlieka v pohode :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Valentínka » 18.11.2010

ze sa tu teda bavite a polacinkach, tak pridam moj recept, kt. robim odkedy dociahnem na sporak...:)

- 4vajcia (cele, ziadne delenie zltka- bielka)
- 1l mlieka
- 440g hladkej muky

Vsetko pekne nahadzete dokopy, zmyxujete, aby neboli hrcky, ak chcete pridate vlocky, alebo skoricu mletu a peciete...ziadny cukor!!!! cukrom to len pokazite.. z tejto davky vyjde tak 15-20palaciniek, zalezi od hrubky, aku peciete...ja som uz pokrocila na tenkost az do priesvitnosti...ale chcelo to roky a roky treningu:)
...ako plnku davam najradej nizotucny tvaroh (Billa) zmiesany so zltkom a praskovym cukrom a na vrch palaciniek...od roztopenej cokolady (pozor, ziadna coko poleva, tie su plne chemie, klasika cokolada a roztopene maslo, alebo tuk), az po ovocie:)

Bruu chut:)
Carpe Diem
Valentínka
Dátum registrácie: 25.10.2010

Príspevokod užívateľa Slizer » 19.11.2010

neviem kolko tam má ísť múky ale celkovo múčne veci by sa popri kulturistike jedavať moc nemali žltka tiež ne...
Všetko je to o mentálnom naladení. Ak si myslíš, že si porazený, tak skutočne si. Úspech sa začína v mysli. Musíš byť sebaistý pred tým než si niečo praješ Kevin Levrone
Výška:176cm
Max výkony Benč:5x 120kg Drep:8X 121kg
Slizer
Dátum registrácie: 11.07.2010

Príspevokod užívateľa Ricardo112 » 26.11.2010

žltka obsahujú zdravé tuky ;) takže niekedy si ich doprať kľudne môžu
Nestačí sa narodiť s určitými schopnosťami. Ak chce byť človek úspešný, musí dennodenne vydávať zo seba maximum.
Ricardo112
Dátum registrácie: 26.02.2009

Príspevokod užívateľa mello13 » 27.11.2010

ja po konzultácii s pipačom pokiaľ nie som v diéte tak vôbec nedávam pozor na žltka.....okrem toho čo si napísal sú zdrojom vit A.....
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa LightSkill » 27.11.2010

Sem tam čosi sypnem... Pokial má niekto záujem o zostavenie cyklu, vypracovanie rozpisu na mieru, tréningu, ... tak -> súkromná správa.
LightSkill
Dátum registrácie: 04.07.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 27.11.2010

tak tak, mne raz kun aegro pisal ze su velmi dolezite, vyhadzovat ich treba len v diete, aj to ti jedno zltko neublizi ..maju zdrave tuky a podla neho aj nejaka veco podporujuce anabolizmus alebo neco v tom zmysle :)
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa gavdo » 03.01.2011

dnes som si to robil je to fakt papina som si spravil jednu takú hrubú cez celú panvicu ajednol som to. Dal som cca 200g vločiek a 5 bielok 1žĺtko a trochu mlieka
gavdo
Dátum registrácie: 06.02.2010

Príspevokod užívateľa charleston92 » 08.01.2011

podla mňa by sa tam ešte hodila škorica :D
charleston92
Dátum registrácie: 08.01.2011

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní