Palacinky

Palacinky

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 17.11.2009

Potrebné suroviny:vaječne bielka(5) a jeden vaječny žltok to nezabije,pomleté ovsene vločky(mlynčekom na kávu) ale môžu byť aj cele,proteín(nemusí byť),mandľove lupienky.Všetko dávkujte podľa uváženia.

Postup:Do jednej misky dame vaječne bielka,ovsene vločky,protein.Miešame a neskôr nalejeme na panvicu.Ak to bude skoro hotove tak posypeme mandľove lupienky a otočíme.Ak je palacinka hrubšia tak treba trochu aj z druhej strany ak vam vyjde tenka netreba.Vyklopíme a papame.

Dobrú chuť
Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa pepo88 » 17.11.2009

toto iste si robievam.. aj v diete.. s ryzou je to tiez velmi chutne, a ak davam cokoladovy protein, hodin tam este lyzicku kavy a je to vynikajuce :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa I<3Girls » 18.11.2009

nekradni recepty od valihoru, svina :D
Existujú tri životné zásady, ako sa stať anabolickým a to sú tréning, výživa a spánok. Všetky tri musia byť zosúladené, ak chcete byť úspešní v budovaní seriózneho svalstva.
I<3Girls
Dátum registrácie: 24.03.2008

Príspevokod užívateľa Zemák » 18.11.2009

to čo napísal pepo s tou ryžou, to som experimentoval ja :lol:
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Drabco88 » 18.11.2009

Ja som si ho len požičal :D nie každy tam chodí a je to dobry receptík :oops:
Drabco88
Dátum registrácie: 09.10.2009

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 07.09.2010

takže nevytváram novú tému aby sa nepovedalo :D

dnes som robil palacinky a la mama a prisady boli mlieko, 1 vajce, cukor(dost vela cukru) a polohruba múka... no a ja sa chcem opýtať, že čím môžem nahradiť ten cukor a múku... poradte nejake recepty na palacinky .. dakujem
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Filo » 07.09.2010

Cukor by sa mozno dal nahradit maltodextrinom kedze sa da tepelne upravovat ale muku nahradit neviem cim chces :)
Filo
Dátum registrácie: 03.01.2010

Príspevokod užívateľa DrCreatin » 07.09.2010

nie len tento, valihora ma spustu velmi zaujimavych receptov co stoja za zhliadnutie :wink:
priemernost je mrtvy vrchol ja chcem iba vitazit , chytam druhy dych tam kde iny jazyk vyplazi, odhodlany z minima maximum vytazit

som obycajny chlapec co obyva panel, pot z driny citit viac ako coco chanel
DrCreatin
Dátum registrácie: 30.07.2010

Príspevokod užívateľa Pali08 » 08.09.2010

takže nevytváram novú tému aby sa nepovedalo :D

dnes som robil palacinky a la mama a prisady boli mlieko, 1 vajce, cukor(dost vela cukru) a polohruba múka... no a ja sa chcem opýtať, že čím môžem nahradiť ten cukor a múku... poradte nejake recepty na palacinky .. dakujem
citaj- hned prvy post
Pali08
Dátum registrácie: 13.05.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa clasic » 08.09.2010

ta palacinka je bomba . nelutuval som ked som si spravil 3 palacinky , do vecera som mal co jest :lol:
Never back down
clasic
Dátum registrácie: 20.05.2009

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 08.09.2010

čítaj prvý koment
tak to teda isto nie sú palacinky... choď do reštaurácie a objednaj si palacinku aby si vedel čo sú palacinky... z vajíčok sa akurát tak dá urobiť omeleta ;)
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Rokie » 09.09.2010

Je to buď hrubšia placka alebo ked je to tenšie tak to pripomína palacink uan espravil si si to tak tu netrep..
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 09.09.2010

povedal som ten recept mame a ze to nemoze dobre chutit... ved palacinky maju byt sladke :P radsej ty netrep voloviny,ze co su alebo nie su palacinky ved predsa je rozdiel či niečo vyzerá ako palacinka alebo v skutocnosti je palacinka ;) to jak keby si povedal vyzera to jak šika ale chutí jak šampanské
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Ricardo112 » 09.09.2010

a ty si debil ? čo ho musíš chytať za slovíčko ... vyzerá to ako palacinka je to sladké tak to môže sa nazývať palacinka pre boha
Nestačí sa narodiť s určitými schopnosťami. Ak chce byť človek úspešný, musí dennodenne vydávať zo seba maximum.
Ricardo112
Dátum registrácie: 26.02.2009

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 09.09.2010

a teraz protiotazka... a ty si tiez debil? ved vajca nie su sladke a ovsene vlocky tiez nie tak co tam doda tu sladku chut :?: :!: hadam nie mandle :lol: radsej si mi mal napisat co mam zmenit v tych palacinkach...
recept: 4dcl mlieko, lyžica cukru, 1 vajco, soľ a polohrubá múka podľa potreby aby to vytvorilo taku zmes
TheDarkMucko

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný