Pochúťky vhodné do diety

Re: Pochúťky vhodné do diety

Príspevokod užívateľa Koláč » 18.04.2011

http://www.internetovypredaj.sk/index.p ... m1=13&sid=" onclick="window.open(this.href);return false;

Myslim ze tato vec moze zasadne zmenit jedalnicek diety... Kedze variacie s mukou su prakticky nekonecne. Onedlho objednam a otestujem.
Nič sa ti nedarí, nič ti nejde? Daj si sustanon, ono ťa to prejde.
Užívateľov profilový obrázok
Koláč
Dátum registrácie: 28.03.2010
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa minervaman » 18.04.2011

Amarantovu muku som kupil aj ja v Bille ale draho. A bola zvlastnej korenistej chuti, pouzival som ju len na zahustovanie stavy pri priprave masa.
Ak chceš byť múdrym, nauč sa rozumne spytovať, pozorne počúvať, pokojne odpovedať, a keď nemáš čo povedať, prestaň hovoriť.
/Johann Kaspar Lavater/
minervaman
Moderator
Dátum registrácie: 10.02.2008

Príspevokod užívateľa LukyVT » 07.05.2011

mne najviac z napojov bez cukru chuti KOFOLA bec cukru.. vyborná chuť.. porovateľná s klasickou kofolou.. - mne pomaha zahnat chut po sladkostiach :D

kedze som tiez zacal ako vacsina sacharidove vlny tak mam rad sardinky a k tomu daky syr..
ku kuracinke zvyknem robit salaty z paradajok, papriky, uhorky a ked je tak daky syr nakrajam.. troska korenia bez soli a je to vynikajuce..

este zvyknem nikoztucny tvaroh zmiesat s nizkotucnym jogurtom.. pri pomere 250g tvaroh a cca 150g jogurt je tam dakych 17g sacharidov.. :)
Go Hard Or Go Home
LukyVT
Dátum registrácie: 18.12.2010

Príspevokod užívateľa LukyVT » 08.05.2011

dnes som v Kauflande kupil uzastne spagety.. volaju sa SOJINI SPAGETI od znacky GRANDE

na 100g cestovin ostahuju :
bielkoviny 25g
sacharidy 53,4g - toho cukor 2,2g
tuky 1,4g - nasytene mastne kyseliny 0,3g
vlaknina 7,4g
sodik 0,01g

Myslim, ze uzastny obsah bielkovin :) sice do CDk tie sacharidy velmi nepasuju ale do sacharidovych vln myslim ze su vybrone...

cena 1,39e :P
Go Hard Or Go Home
LukyVT
Dátum registrácie: 18.12.2010

Príspevokod užívateľa dakota25 » 18.05.2011

najlepsie je jest vsetko ale s mierov a ked dieta ,tak si dat aspon 2dni detox..no pre posilujucich je to blbost lebo je tam malo bielkovin a zivit tak hlavne strazit tuky a sacharydy a ked tuky tak prirodne :) a nic vac netreba no a poradne cvicit a zadna dieta neni treba :D
dakota25
Dátum registrácie: 18.05.2011

Príspevokod užívateľa creat » 19.05.2011

najlepsie je jest vsetko ale s mierov
Nesúhlasím. Potraviny s vysokým glykemickým indexom(to sú také, ktoré vyvolávajú hlad napr. čokoláda, zákusky, krémeše) sú v diéte absolútne nevhodné, aj keď si to človek dá s "mierou".
Chce to znát svoji cenu a jit si tvrdě za svým! Ale musíš umět snášet rány a ne si stěžovat, že nejsi tam, kde si chtěl, a ukazovat na toho nebo na toho, že oni to zavinili!
To dělaj zbabělci a to ty NEJSI!!!
creat
Dátum registrácie: 30.08.2010

Príspevokod užívateľa sjm- » 19.05.2011

creat, baviť sa s niekym o strave, kto napíše sacharidy s tvrdým Y po "r" asi zmysel nemá : )
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa .:.:. » 10.06.2011

dúfam, že ešte nebolo :)
non-sacharid non-alkohol Cuba Libre :lol:
1.,potrebuješ: kofolu bez cukru, rumovú arómu, trošku citonovej aromy, ale iba trošku, ľad,
2.,všetko zmiešaj, ale postupne, lebo keď dáš moc rumu, tak nič moc, račej postupne
3.,do pohára dáme ľad a vylejeme koktejl
4.,podávame, dobrá obmena od zeleného čaju a obyč koly bez cukru, kto má rád klasické cuba libre, tak toto chutí asi rovnako, takže odporúčam :007
capone20793 : ja ked beham tak mam dost napumpovany hrudnik, vazne....podla mna je to dobre
.:.:.
Dátum registrácie: 08.11.2010

Príspevokod užívateľa antiSval » 05.09.2011

akurat som si to spravil..najprv som tam nic necitil teraz citim...neviem ci som to prehnal alebo ne lebo original cuba libre som nepil...a namiesto kofoly bez cukru som dal colu zero...len jedine co ma stve ze ked tam tie aromy nalejem a zamiesam furt to je jak mastny flak na povrchu :( ale inac v pohode...ale cista cola zero je lepsia ...
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa nikky592 » 17.01.2016

neochutena zelatina zmiesana s rozrobenym jablkovym glutaminom, multivitaminom a trochou stevie... spása mojej diety :D
nikky592
Dátum registrácie: 31.03.2015

Príspevokod užívateľa homar » 18.01.2016

to znie veľmi dobre, musím skúsiť s BCAA
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní