najlacnejšie zdroje kvalitných bielkovín, akcia? kde?

najlacnejšie zdroje kvalitných bielkovín, akcia? kde?

Príspevokod užívateľa mr.go » 04.09.2008

včera mi kamoš vravel, že v poľsku na trhoch pri SR hraniciach stoja kuracie prsia 108 korún za kilo,

aj v metre, že sa dá dobre nakúpiť, keď sa vezme väčšie množstvo, chcem tam isť dakedy s ním, lebo on má kartu, aby nás tam pustili

tvaroh, najlacnejší čo som videl aj bol dobrý, nie samá voda, tak z kauflandu 0,5 kg za ani nie 30 Sk
Užívateľov profilový obrázok
mr.go
Dátum registrácie: 13.02.2008
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa cayman » 04.09.2008

ved do metra si vybavis aj ty kartu kedy chces...sa da vybavit aj jedno dnova...alebo zober jeho kartu, nepotrebujes byt s nim...staci karta a ficis..

ale to maju v polsku velmi lacne cecky... :shock:
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa mr.go » 04.09.2008

ved do metra si vybavis aj ty kartu kedy chces...sa da vybavit aj jedno dnova...alebo zober jeho kartu, nepotrebujes byt s nim...staci karta a ficis..
cvičíme obidvaja, ak bude zľava nad 20 kilo tak by sa nám to možno oplatilo, ak pôjdeme autom tak aj cesta bude lacnejšia
mr.go
Dátum registrácie: 13.02.2008

Príspevokod užívateľa arnie16 » 04.09.2008

aj v Martine ze je nejaky sklad s masom kuracim z polska a cena ze je super matka davnejsie tam kupovala stehna...ked pojdeme tam najblizsie tak kupujem prsia..
Naturál telom i dušou.
www.bodyvolume.hostujem.sk
arnie16
Dátum registrácie: 04.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Totalgym » 04.09.2008

heej v Polsku je ovela lacsnejsie maso a vsetko ne len toto .. opytam sa mami ze kolko vyjde odtial a napisem ;-)
DO YOUR BEST
Totalgym
Dátum registrácie: 07.08.2008

Príspevokod užívateľa Knjaz Varggoth » 04.09.2008

no co ja viem :) este dostanete vtaciu chripku:D skuste si vychytat aj niakych ludi co maju zvery a tak...niekde na lazoch...popripade si samy vychovajte kravu prasce atd :D:D sliepky:D to mozte aj v byte:D vybavte si polovnicky preukaz a chodievajte aj na ryby :D
Knjaz Varggoth
Dátum registrácie: 08.10.2007

Príspevokod užívateľa Brano8 » 04.09.2008

no co ja viem :) este dostanete vtaciu chripku:D skuste si vychytat aj niakych ludi co maju zvery a tak...niekde na lazoch...popripade si samy vychovajte kravu prasce atd :D:D sliepky:D to mozte aj v byte:D vybavte si polovnicky preukaz a chodievajte aj na ryby :D
a rovno nech aj zabijaju aj holuby po namesti, nie ? :lol: :lol:
Brano8
Dátum registrácie: 13.04.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ACHMED » 04.09.2008

nie vsetko co je lacne znamena ze je dobre :!:
ACHMED
Dátum registrácie: 16.08.2007

Príspevokod užívateľa Pipač » 04.09.2008

ale myslim, ze s tymto by problem byt nemal...asi maju len nizsie vyrobne naklady ako u nas...polaci su tiez v eu, nehovorim, ze je to zaruka kvality, ale zas nemôzu si dovolit ani predavat nejaky hardocore pordel...treba skusit a povedat čo a ako..a ak budu tie pipky obsahovat trebars tazke kovy alebo ortut :)..patri to k zivotu...ako povedal jakuzza. treba si to rozmysliet
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ACHMED » 05.09.2008

na ronniem podobny problem riesili useri...ze taketo lacne prsia stoja tak za hovno, preto som napisal ze nemusi to hned znamenat kvalitu...myslim ze sa jednalo o morcacie a kuracie, a bolo tam spomenute aj metro...
ACHMED

Príspevokod užívateľa Pipač » 05.09.2008

daj link..alebo napis niečo blizsie..o čo šlo..prečo nie kvalita?
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ACHMED » 05.09.2008

to keby som si pamatal...ale skusim zajtra pozriet o co slo ked to najdem...
ACHMED

Príspevokod užívateľa brajen275 » 05.09.2008

mamina kolegina tiez taketo nieco hovorila ze kupila mrazene kuracie prsia lacno a ked ich rozmrazila odtiekla z nich kopa vody a boli uplne lahke

inak ten tvaroh za 30 z kauflandu mavam aj ja a je celkom dobry ma sice iba 12g bielkovin na 100g ale s grankom a cukrom chuti bohovsky
179cm 18r. +/-80kg cvičím od augusta 2006
BP-113kg DL-150kg SQ-120kg
brajen275

Príspevokod užívateľa minervaman » 05.09.2008

treba davat bacha na to ci nesu "krehcene" - pripadne "ochutene" ( s takymi bodkami na povrchu) nemyslim ochutene korenim a paprikou a podobne napacovane - ale ciste, len je tam tusim glutaman alebo nieco podobne to su odpady najvacsieho kalibru
Ak chceš byť múdrym, nauč sa rozumne spytovať, pozorne počúvať, pokojne odpovedať, a keď nemáš čo povedať, prestaň hovoriť.
/Johann Kaspar Lavater/
minervaman
Moderator
Dátum registrácie: 10.02.2008

Príspevokod užívateľa cayman » 05.09.2008

znamy sa stretol s kamaratom zo skoly a kecali...a ze ten kamarat ma teraz nejaku firmu co vyraba a spracuva tieto masove produkty a maso celkovo...a ukazal mu celu fabriku, ake tam ma pristroje atd...ukazal mu napr stroj, ktory vraj vypada jak pracka, supnes tam maso, ono to donho napcha kopec vody a zazrak...maso je raz tak tazke...a pytal sa ho ci je to legalne atd...a ze jasne, ved to dnes robi kazdy...takze treba velice davat pozor co kupujete, ci ked to doma otvorite a to maso vyzmykate vam neostane polovica...
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný