Jedlá na desiatu

Jedlá na desiatu

Príspevokod užívateľa mato951 » 06.09.2011

Pochválte sa čo si robite na desiatu, mne už došli napady
Užívateľov profilový obrázok
mato951
Dátum registrácie: 10.05.2009
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jedlá na desiatu

Príspevokod užívateľa Mischoko » 07.09.2011

Napríklad dnes mám cestoviny + kuracina + hrášok, včera: celozrnná žemľa + 5 bielok + zelenina. :P
Mischoko
Dátum registrácie: 05.08.2010

Príspevokod užívateľa junkman12 » 07.09.2011

brava niekto na desiatu cottage? dve krabicky by boli super, avsak ako ich skladujete??
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010

Jedlá na desiatu

Príspevokod užívateľa Buznicka » 13.09.2011

Moja desiata v škole cestoviny praženica zo 4 vajec nakrajana šunka + dake rohliky pomastene
Nosieval som 4 bielka a 4 vajcia ale už ma napinalo tak to chcelo zmenu

kun_agüero -> dufam, ze sa neurazis, ze som ti to presunul sem :wink:
Vek-14 Ruka-38cm(pumpa)
Výška-175cm BP-77,5kg :D
Váha-75kg Dl-nerobim SQ-nerobim maximalky
Cvičím rok a 2 mesiace(zatiaľ doma)
Buznicka
Dátum registrácie: 12.04.2011

Príspevokod užívateľa kjontnik » 27.10.2011

brava niekto na desiatu cottage? dve krabicky by boli super, avsak ako ich skladujete??
počuvaj ja nosim cottage stale do školy a sice mam len jeden ale davam ku tomu gainer a keď ho zješ do tej tretej hodiny tak by sa ti nemal skaziť ani v taške
kjontnik
Dátum registrácie: 27.10.2011

Príspevokod užívateľa junkman12 » 28.10.2011

počuvaj ja nosim cottage stale do školy a sice mam len jeden ale davam ku tomu gainer a keď ho zješ do tej tretej hodiny tak by sa ti nemal skaziť ani v taške
no ja to mam tak vyriesene ze som si zobral taku chladiacu dosticku, dam to do desiatovej krabicky, pod nu dva cottage a do piatej-siestej hodiny su uplne cerstve:)
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 28.10.2011

Ja si už dosť dlho robim ovsene palacinky, rozne variacie, samotne s ovocim, s proteinom, s tvarohom.... na iné do školy nemam prachy, ale keď začnem chodiť do roboty ak panboh da, tak klasika maso, tvarohy, cottage
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa precioso » 31.10.2011

ja si dávam o 10 - tej cottage jahodový a okolo 12 - tej 2x ryžové chlebík vo vajci ..:-P ( rozbijeme vajce, okoreníme, osolíme nadrobíme ryžový chlebík (polystyren) a dáme piecť na teflonku .... ) fasa to je celkom ....:-)
precioso
Dátum registrácie: 13.03.2011

Príspevokod užívateľa kjontnik » 31.10.2011

no ja to mam tak vyriesene ze som si zobral taku chladiacu dosticku, dam to do desiatovej krabicky, pod nu dva cottage a do piatej-siestej hodiny su uplne cerstve:)
tak to si vyriešil perfekne ja sa s tym neserem vobec ale keď to aj tak stihneš zjesť do tej 10:00 cottage nema šancui skaziť sa a v lete ja zas nosim len tuniaka do školy :D
kjontnik

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 31.10.2011

tak si ten cottage mozte dat trošku predmraziť :) ..sice nvm ako to vijde časovo, napr. rano na pol - 3/4 hodnu do mrazaku, alebo vecer vybrat a dat len do chladničky.
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa kjontnik » 31.10.2011

tak si ten cottage mozte dat trošku predmraziť :) ..sice nvm ako to vijde časovo, napr. rano na pol - 3/4 hodnu do mrazaku, alebo vecer vybrat a dat len do chladničky.
dobry napad ale ta ja osobne sa rano nestiham ani s prepačenim vysrať ne to ešte toto stihať :D
kjontnik

Príspevokod užívateľa sjm- » 01.11.2011

Dám si budík o 15min skôr a stíham sa aj vysrať aj šlahnúť cottage na pár minút do chladničky. Ale tak, keď sa niekomu nechce to je druhá vec
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.11.2011

Ja som mal dnes na desiatu 3x ochuteny tvaroh z lidla 3x13g bielkovin a 3 celozrne kaiserky MNAM!.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa antiSval » 06.11.2011

ten tvaroh je mnam...ale neni v nom dost sachrov ? a hlavne ked si dal 3 ?
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 08.11.2011

ani nie ...tusim 12 v jednom ...to nieje tak vela ...12x3=36 (zaokrulime to) a mala kaiserka tusim mali 40g a v nej je +- 30g sachrov..tak to mas od oka 100g sachrov ..06 00 rano mam ranajky ..a potom som toto jedol do 13 00 ..myslim ze este aj malo :) ..to bola improvizacia, zaspal som, nestihol nic pripravit, tak som rano vypil liter mlieka, musli tycinku a v lidli nakupil desiatu.
Lyandrol
Moderator

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní