Sarms od swiss-pharmaceuticals

Re: Sarms od swiss-pharmaceuticals

Príspevokod užívateľa erik223 » 14.08.2019

nerozumiem co je na tom komedia...cely tento trh je banda podvodnikov co nemaju ani naznak chrbtovej kosti... to ze sa robia ojeby s gearom to je vec jasne ale ako vidim tak sarms prinasa priestor pre podvodnikov na 10tu...ziadne testy znaciek nikde ziadne realne firmy milion fakeov a max recenzie od par ludi to je vsetko.ok dik vyskusam aj ten German Lgd..hovorim predtym som isiel enhanced athlete a nebol ziadny problem vsetko to robilo co malo.
erik223
Dátum registrácie: 08.08.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.08.2019

Vsak som to uz pisal
Chod si zmerat rh a igf-1 ked si off
Potom si to daj zmerat po mesiaci uzivania a vies ci je to ibu alebo nieje
Ja som si takto bol zmerat a vsetko sedelo mozes to urobit aj ty
Pri hociktorej znacke
Aj tak ibu je jedine co sa oplati brat , ok mozno este ten ligandrol ale pod 30mg ani nema zmysel
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 518 krát

Príspevokod užívateľa Margic » 14.08.2019

nerozumiem co je na tom komedia...cely tento trh je banda podvodnikov co nemaju ani naznak chrbtovej kosti... to ze sa robia ojeby s gearom to je vec jasne ale ako vidim tak sarms prinasa priestor pre podvodnikov na 10tu...ziadne testy znaciek nikde ziadne realne firmy milion fakeov a max recenzie od par ludi to je vsetko.ok dik vyskusam aj ten German Lgd..hovorim predtym som isiel enhanced athlete a nebol ziadny problem vsetko to robilo co malo.
To nebolo myslené v zlom všetci to nejako osobne beriete zvláštne. To máš síce pravdu čo píšeš, ale 100 ľudí 100 chutí čiže voľba je stále len a len na tebe. Tomuto docela nechápem, že prečo potom tie produkty vôbec kupujete keď sa sťažujete na to môžeš vyskúšať XY značiek a stále to bude o tom istom ako písal rapsic pravda. Ja som tiež vyskúšal veľa značiek a všetko na 90% rovnaké aj keď osobne si myslím že ten Ibu a LGD sú aj naj produkty čo sa oplatí užívať.

Vyskúšaj ten German daj echo budeš spokojný s tým uvidíš :)
Margic

vyskusam ten German aj ked je drahy a su to iba 4mg kapsule , mne skor ide Margic o ten klasicky scenar kedy ti napr v steroidoch vymenia za oxandrolon metan a podobne cize nerad by som bol keby mi Ligandrol vymenili za metan kvoli estrogenu iba preto to riesim.Ako taha vodu ten swiss ale zatial je to vsetko ok tak dufam ze dokoncim swiss s dobrymi vysledkami a pre porovnanie dam ten german.dik
erik223

Príspevokod užívateľa rapsic » 14.08.2019

Mozno sa iba nevies stravovat
rapsic

Mozno sa iba nevies stravovat
No uplny Columbo ...si ma odhalil ..ze ty si ma videl v tom drive jak si tam davam dvojiteho Mcflurrbyho :D , testujem akekolvek steroidy a sarms na rovnakej strave a sodium si drzim tiez na rovnakej urovni ako ked som off.Potrebujem drzat telo na nizsom estre kvoli naliatosti.
erik223

Príspevokod užívateľa silný » 14.08.2019

A keby si si ho dal zmerať? Či to je fakt estrom alebo vlastnou neschopnosťou? Budeme vedieť a nemusíme sa hádať... a na estro tam stále môžeš nasadiť IA...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Margic » 14.08.2019

vyskusam ten German aj ked je drahy a su to iba 4mg kapsule , mne skor ide Margic o ten klasicky scenar kedy ti napr v steroidoch vymenia za oxandrolon metan a podobne cize nerad by som bol keby mi Ligandrol vymenili za metan kvoli estrogenu iba preto to riesim.Ako taha vodu ten swiss ale zatial je to vsetko ok tak dufam ze dokoncim swiss s dobrymi vysledkami a pre porovnanie dam ten german.dik
No ja som mal všetky značky a cítil som všetko ako to malo byť, len ono to je ťažko povedať lebo keď som už išiel 5 balenie Ibu tak šlapalo to trocha inak ako na začiatku predsa je iné keď ideš neustále. A zohráva tam úlohu strašne veľa ďalších aspektov ako píše Rapsic docela rozumné veci ale je to tak treba sa pozerať aj na stravovanie atď. Ja som mal najlepšie výsledky z Ibu zo Swiss a Germanu pričom German bol najsilnejší ale akonáhle som povolil trocha v strave a intenzite tréningu tak aj účinky Ibu neboli také a veľmi silne pochybujem že by bol niekde Meth to je nereálne ja som bol na testoch pri užívaní pravidelne a keď som dával Meth tak úplne iné výsledky som mal.

Čiže je zbytočné polemizovať o tom fakt zbytočné teórie, keď budeš držať stravu, intenzitu tréningu a dávať dlhodobo Ibu (dlhodobo) tak výsledky budeš mať určite dobré :)
Margic

Príspevokod užívateľa erik223 » 15.08.2019

Tu nejde o teorie tu ide to ze Sarms su bohuzial neni na urovni doplnkov vyzivy.je to zas len otvoreny trh pre podvodnikov.Bonita tychto firiem vsetkych stoji za velky ***** :D checkoval som teraz aj ine fora a same zle reviews a scams vid Sarms4you a podobne debilne nazvy co ani vlastna mater by takuto **** nevymyslela.To jedine som tym chcel povedat ze ma to mrzi ze sa vobec bavime o tomto lebo ja si len chcem kupit ligandrol v ktorom bude ligandrol :D a nebudem musiet vypisovat po forach.
erik223

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.08.2019

Tak nevypisuj, ai tak pises nezmysli
rapsic

Príspevokod užívateľa godzila » 17.08.2019

Rapsic cize pri kazdej znacke ibuta si mal vysledky take ake maju byt? Aj pri mgns?
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 17.08.2019

Mal som iba jednu znacku ktoru som si overil
rapsic

Príspevokod užívateľa godzila » 17.08.2019

Ktoru ak to nie je tajne? Ak je tak ss poprosim dik
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní