Sarms od swiss-pharmaceuticals

Re: Sarms od swiss-pharmaceuticals

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.08.2019

Asi nechapes ako to funguje

V kqzdom pripade , ak mas fakturu od tej nadnarodnej spolocnosti ktora ako jedina na svete ma opravnenie k predaju sarm na iny ucel ako laboratorny
Najdi tam ičo alebo nieco podobne a trosku potrap google

Vela stastia
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 518 krát

Príspevokod užívateľa erik223 » 08.08.2019

Vcera som kupil Ligandrol od Swiss pharmaceuticals a chystam sa ho testovat 20mg denne tato firma ma chybu skoro na kazdom vyrobku kde ma na obale napisane SUPLEMENT namiesto SUPPLEMENT co mi pride uplne šibnute takuto zakladnu chybu urobit.zatial neverim tejto znacke a je mi jasne ze to je slovenska značka čo sa robi švajčiarska tak dufam ze moje obavy sa nenaplnia a tento Ligandrol bude šlapat jak hodiny...rok dozadu som isiel Ligandrol od Enhanced Athlete a ten šlapal perfektne bohuzial tato firma mala problemy zo zakonom tak vela produktov museli stiahnut z trhu.Inak zda sa mi ze xxxxxxx a Swiss pharma a German je ta ista firma samozrejme vsetko po box ziadne sidlo nic co tiez na bonite firmy nepomaha.
erik223
Dátum registrácie: 08.08.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Margic » 08.08.2019

Toto keď niekto číta tieto všetky príspevky čo tu sú tak človeku rozum zastáva fakt. Najlepšie o tom, že tu niekto spomínal o UG firmách veď všetky firmy čo tu píšete sú UG či to je xxxxxxx, Swiss, Warrior atď veď sú to UG firmy tak na čo to kupujete vôbec keď sa sťažujete :) Ja som vyskúšal asi snáď všetky značky zo SARMOv na trhu medz TOP 10 a jednoznačne German MK od tejto firmy neporovnateľne najlepšie. Napriek tomu, že tu všetci píšete xxxxxxx xxxxxxx tak skúste užívať Ibutamoren od Magnusu doberte balenie celé a prejdite na German MK neporovnateľne lepšie. Tak isto Swiss či Ibutamoren, alebo Ligandrol šlapal ako hodinky a v podstate všetky značky z tých SARMov fungovali len neviem prečo práve German MK bol najsilnejší.
Margic

Príspevokod užívateľa tobias92 » 08.08.2019

Teď jsem dojel balení Swiss a paráda, nemůžu si stěžovat, výsledky super. Dnes jsem začal první dávkou German tak posoudím opět za měsíc.
tobias92
Dátum registrácie: 24.10.2016
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Margic » 09.08.2019

Teď jsem dojel balení Swiss a paráda, nemůžu si stěžovat, výsledky super. Dnes jsem začal první dávkou German tak posoudím opět za měsíc.
Určite vyskúšaj aj German ten je fakt veľmi dobrý silný. Ja som aj Swiss cítil ako som mal šlapalo mi to veľmi dobre, ale ten German o niečo lepšie. A z Germanu ešte Megatren bol masaker :) Neviem čo tam bolo ale to bola nálož neskutočná ma išlo roztrhať sila išla rapídne hore.
Margic

Príspevokod užívateľa tobias92 » 12.08.2019

Zatím s Germanem parádní zkušenost, rozhodně nejsilnější. Za mě hodnocení následující:

1. German - rozhodně nejsilnější, od prvního dne šlape parádně, ale začínám pociťovat asi vyšší prolaktin (nižší libido)
2. Swiss, Mgs - šlapou velmi dobře, po mgs mě bolel žaludek často (asi nějaké plnidlo přidané)
3. Bio Gen - necítil jsem vůbec
tobias92

Príspevokod užívateľa rapsic » 12.08.2019

ale začínám pociťovat asi vyšší prolaktin (nižší libido)
Ale nooo :problem:
rapsic

Príspevokod užívateľa tobias92 » 12.08.2019

No kéž bych si to vymýšlel, ale nějak to tam dole přestává šlapat :D Ale mám zatím s Ibu velmi pěkné výsledky a moc se mi s ním nechce končit :D
tobias92

Príspevokod užívateľa erik223 » 13.08.2019

Zatím s Germanem parádní zkušenost, rozhodně nejsilnější. Za mě hodnocení následující:

1. German - rozhodně nejsilnější, od prvního dne šlape parádně, ale začínám pociťovat asi vyšší prolaktin (nižší libido)
2. Swiss, Mgs - šlapou velmi dobře, po mgs mě bolel žaludek často (asi nějaké plnidlo přidané)
3. Bio Gen - necítil jsem vůbec
Prolaktin zo Sarms ? :D a ako si zistil ze mas vyssi prolaktin ? tecie ti z cecku alebo bol si na krvnych testoch ? toto pocujem prvy krat tieto veci.Chystal som sa objednat LGD od Germanu tak si ma vystrašil trochu.
erik223

Príspevokod užívateľa rapsic » 13.08.2019

Ibutamoren naozaj zvysuje prolaktin najdes aj studie na ncbi , ale nie tak ako to chalanisko popisuje ze povituje vyssi prolaktin to je mega kokotina , kedze to zvysenie je minimalne a stale v norme
No tu su pacienti co citia rozdiel ked daju 200 alebo 250mg testaku
rapsic

Príspevokod užívateľa Sportovec » 13.08.2019

Z ibuta mit gynekomastii nebudes, hotova věc, neměl jsi v tom ibuta.
Sportovec
Dátum registrácie: 03.08.2019

Príspevokod užívateľa rapsic » 13.08.2019

Ty si jediny kto tu pise o gynekomastii
rapsic

Príspevokod užívateľa Sportovec » 13.08.2019

Ty si jediny kto tu pise o gynekomastii
Sorry, asi jsem se sekl.
Sportovec
Dátum registrácie: 03.08.2019

Príspevokod užívateľa erik223 » 14.08.2019

tak berem ten Swiss Ligandrol cca tyzden a kazdy den vidim vysledky :D pripomina mi to metan som extremne zavodneny.Skusim kupit balenie Germanu LGD pre porovnanie len som videl ze German je 4mg iba kapsula :/ .
erik223

Príspevokod užívateľa Margic » 14.08.2019

tak berem ten Swiss Ligandrol cca tyzden a kazdy den vidim vysledky :D pripomina mi to metan som extremne zavodneny.Skusim kupit balenie Germanu LGD pre porovnanie len som videl ze German je 4mg iba kapsula :/ .
Toto je komédia niekedy čo tu dávate :) To nie je len o tom čo beriete, ale aj o nejakej tej genetike a celkovom životnom štýle čiže ono riešenie moc nie je skúsiť 10 značiek ale skôr začať od seba.

Vyskúšaj ten German fakt dobrý brand ten šlape jak hodinky :)
Margic

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní