IBUTAMOREN

Re: IBUTAMOREN

Príspevokod užívateľa godzila » 22.08.2019

Kazdopdne děkuji Ti za asertivni přístup a rady. Věřím ze zinek zabere a brzy budu fit.
Chlape len tie výsledky niesú závisle len od toho aké výrobky si užíval. Nemal si vyšší obsah bielkovín, alebo mäsa ? Ja som mal obdobné výsledky keď som dlhodobo mal zvýšený príjem bielkovín. Ibu od všetkých značiek šlapal ako mal a to sme ho brali viacerí avšak rozdiely vo výsledkoch boli len v tom aký mal kto tréning a jedálniček.
Ide o to ze jemu to zrazilo jeho vlastny tst radikalne. Ked to tu idu borci kure s tst tak jasne ze to neriesia,ale ked natural da ibuto a spravi mu to toto s produkciou tst tak to je fakt divne,kedze v studiach sa pise len o miernok znizeni,tak jakto ze jemu to spravilo az taketo radikalne znizenie tst
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa tobias92 » 22.08.2019

Děkuji. Přesně tak. Když budu na sypce tak to neřeším. Ale jako ten tst mi snad ser*e víc než ty jaterky. A v 26 jako sportovec řešit Viagru abych vůbec stál to taky nepotěší 😂
tobias92
Dátum registrácie: 24.10.2016
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Margic » 22.08.2019

Kazdopdne děkuji Ti za asertivni přístup a rady. Věřím ze zinek zabere a brzy budu fit.
Chlape len tie výsledky niesú závisle len od toho aké výrobky si užíval. Nemal si vyšší obsah bielkovín, alebo mäsa ? Ja som mal obdobné výsledky keď som dlhodobo mal zvýšený príjem bielkovín. Ibu od všetkých značiek šlapal ako mal a to sme ho brali viacerí avšak rozdiely vo výsledkoch boli len v tom aký mal kto tréning a jedálniček.
Ide o to ze jemu to zrazilo jeho vlastny tst radikalne. Ked to tu idu borci kure s tst tak jasne ze to neriesia,ale ked natural da ibuto a spravi mu to toto s produkciou tst tak to je fakt divne,kedze v studiach sa pise len o miernok znizeni,tak jakto ze jemu to spravilo az taketo radikalne znizenie tst
Áno, ale tam ide aj o dobu užívania toho Ibu. Ja keď som to dával prvý krát tak som ťahal 3 mesiace bez problémov, potom prestávka a na ďalší krát som dával znova a účinok už o 30% nižší a prestal som presne kvôli tomuto že libido uplne išlo dole a to som bral Warior Ibu. Doteraz nechápem, prečo sa to tak mení lebo prvý krát keď som išiel ibu tak raketa úplná :)
Margic
Dátum registrácie: 08.08.2019

Príspevokod užívateľa tobias92 » 22.08.2019

Vidis to je celkem zajímavý postřeh. Ja měl ten prubeh podobný. Nejdřív tři měsíce vše top. Pak dva měsíce Pauza a teď mě to po měsíci vypnulo
tobias92

Vidis to je celkem zajímavý postřeh. Ja měl ten prubeh podobný. Nejdřív tři měsíce vše top. Pak dva měsíce Pauza a teď mě to po měsíci vypnulo
Áno, na prvý raz som mal brutálny efekt. Ale mne sa stalo niečo úplne čo nechápem som myslel, že mám zápal slepého čreva som skončil na pohotovosti.

Normálne som to dával 3 mesiace všetko top tvrdostť, sila, brutálny hlad. Potom 2 mesiace pauza a potom keď som začal ďalší cyklus tak po 3 dňoch brutálne potenie ale brutal, som dal Ibu a celý mokrý som bol spotený čo som pred tým nemal. Pokračoval som cca týždeň, potom trocha hlava ma bolela a potom brutálna bolesť v oblasti slepého čreva, bol som pohotovosť a kvázi všetko ok výsledky podobné tvojim tak potom so sa na to už vy... nedávam to vôbec. Nechápem ten rozdiel na orzagnizmus a libido nula som mal. A to pritom som nedával že úplne iné produkty na prvý cyklus som dával German a Sw a Warrior postupne a všetko super. Potom na ďalší som začal tým istým Germanom čo mi šlapal ako hodinky a bim.
Margic

Tak asi lepsie potom.nevysadit ale ist aspon pol roka a potom dat dlhu pauzu?
godzila

Príspevokod užívateľa silný » 22.08.2019

Boha no story jak keby ste kombinovali DNP s pervitínom
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Tak ale uznaj znie to hrozivo co sa im tu stalo
godzila

Príspevokod užívateľa silný » 22.08.2019

To za to, že to jazdia bez TST :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Tak ale uznaj znie to hrozivo co sa im tu stalo
Tak zase až také hrozivé to nie je všetko v pohode bolo, len niekde som čítal že písal niekto že sa potil dosť z Ibu. Čiže nemyslím si, že to je v tých produktoch niečo zlé tie produkty sú ok - aj keď sa toto človeku stane tak samozrejme to pripisuje tomu, že s produktom niečo nie je v poriadku to by som si myslel aj ja keby som nezačal dávať ten istý brand a ten istý produkt. Čiž asi to je lepšie dávať dlhodobo bez prestávky a bude všetko ok :)
Margic

Príspevokod užívateľa tobias92 » 23.08.2019

To co říkáš dává smysl. Ja bych to klidně jel i rok v kuse ale když to přestalo dolu fungovat tak jsem to proste stopnul 😂 teď jsem našel nějakou kliniku snad v us která předepisuje ibutamoren a ty v rámci terapie pacientům ordinuji na první měsíc hcg. Muže to mít smysl?
tobias92

Príspevokod užívateľa godzila » 23.08.2019

Moze lebo hcg stimuluje vlastnu tvorbu tst
godzila

Díky za zapojení všech. Vidím, že některé věci tu občas někoho trochu naštvou, ale ve výsledku to má přeci význam a je to přínosem. Kdyby stejné vlákno existovalo než jsem s ibu začal, buď bych si to rozmyslel, nebo bych minimálně třeba na snížení tst byl připraven a nemusel pak akutně řešit co dál, ale od začátku bych u sebe už měl třeba připraveno právě hcg, caber apod. Proto myslím, že je důležité občas zpochybňovat to, co je nám na internetu (převážně od výrobců a prodejců) prezentováno a sdílet praktické zkušenosti.

Takže závěr, který jsem si udělal pro sebe (nikomu nevnucuji) - většina prodávaných ibu na trhu ho z větší či menší části skutečně obsahují (a většinou se napříč různými výrobci jedná o stejný původní zdroj - čína, u které není vždy deklarována čistota produktu na každé šarži), je předpoklad, že nějaké neurčité příměsi v tom často budou, ale nemusí to být pravidlem. Ibu vzhledem k ovlivnění vnitřního hormonálního prostředí (narušuje homeostázu) nemá smysl jet ve stylu vezmu/vysadim/vezmu/vysadim, ale jet ho skutečně alespoň rok v kuse, aby tělo mělo prostor hladiny regulovat a dorovnávat. Po vysazení pak ideálně půl roku dát určitě pauzu. Pro případ, že by obsahoval i hepatoxickou složku, mít při ruce nějakou volně dostupnou ochranu jater, jít na testy před i po kůře a pro případ sledování příznaků suprese mít při ruce buďto inhibitor prolaktinu (pokud je někdo citlivější a testy ukážou prl) nebo hcg. Po celou dobu se určitě vyplatí suplementovat zinek chelat a vitamín D.

Je lepší být připraven, než pak impotent jako já :D Ale po týdnu po vysazení už se dnes ráno postavil, takže panika už ustupuje. :D Každopádně se shodneme, že ibu patří mezi top suplementy i pro naturály, protože výsledky jsou na něm viditelné skutečně už po týdnu. Díky kluci.
tobias92

Príspevokod užívateľa godzila » 23.08.2019

Hej a zas moj nazor co nikomu nevnucujem,ked musis toto vsetko okolo ibu riesit,testy,prolaktin tst hcg,to uz rovno mozes zacat brat minimalne testosteron a ine as :D
godzila

Těžko říct jak by to pokračovalo, myslím, že by to TST nevypnulo úplně na nulu (pokud je to tedy jen ibu), očividně to hrabalo hlavně na volný tst a celkový to jen snižuje (ale možná se pletu). Tzn. i když bych teoreticky neřešil že mi v 26 nestojí a kupoval tunu viagry, pak bych ho mohl jet třeba i rok a pak se dal za chvíli sám do kupy jen na zinku. Takže výhoda oproti AS tam bude, a o výhodách zvýšeného IGF1 a HG nemluvím. Takže to všechno co píšu je pro lidi, co k tomu přistupují s určitým respektem. Když je někdo střelec a neřeší to, pak tohle všechno mu může být fuk a pojede ho roky v kuse. Já chci mít brzy potomka, tak proto jsem opatrný a možná trochu hysterický :) :D
tobias92

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní