IBUTAMOREN

Re: IBUTAMOREN

Príspevokod užívateľa godzila » 19.09.2019

Já se toho také bál, věř mi. Ale paradoxně kolega jede už třetí balení koupené zároveň s těmi mými (german) a všechny výsledky má ok. Tzn. prostě mám citlivou hypofízu nebo nevim :D
A ake si siel davkovanie kolko mg denne? A daval si davku naraz ci rozdelenu?
godzila
Dátum registrácie: 29.07.2019
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa tobias92 » 19.09.2019

Jel jsem od Germanu, uvádí že mají 20 mg kasli. Jel jsem jednu denně ráno.
tobias92
Dátum registrácie: 24.10.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Jel jsem od Germanu, uvádí že mají 20 mg kasli. Jel jsem jednu denně ráno.
Cital som tu vselico o ibuta ze davka 30 mg sa vraj vyrovna rovnako ako ked davas 1- 2 iu GH denne. Nemas nejake studie kde to popisuju ,ze o kolko sa zvysila hladina gh ? Zajima ma hlavne vplyv aj na imunitu kedze som tu cital uplne pozitivne ohlasy jak gh zvysil chorym ludom paradne imunitu
godzila

Něco je tady: https://academic.oup.com/jcem/article/83/2/320/2865101
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6240568/
https://www.smr.jsexmed.org/article/S20 ... 0032-X/pdf

Zvýšení odpovídá skutečně cca 1-2 jednotkám, ale nárůst IGF1 při 50mg denně je po 6 měsících cca na úrovni skoro 8-10 jednotek. I proto nyní uživatele HGH užívájí paralelně i ibu aby vystřelili i IGF1.

Na imunitu má ibu určitě pozitivní vliv. Studii jsem na to nenašel, ale zkušenosti jsou s tím dobré.
tobias92

Takze pojdes dalsi cyklus vravis s 20 mg ci 50 denne?Ake vsetky parametre si das vysetri okrem gh a igf 1 Tst prl ?
godzila

Až dorazí cabergozin, pojedu dál 20mg denně a chtěl bych určitě jet alespoň rok vkuse. V případě, že nebudou žádné subjektivní obtíže, měřit už v průběhu asi nehodlám, zbytečně se tim stresuju :D Max na konci zajdu na ALT AST bilirubin jen pro jistotu. Ale hladiny se do dvou týdnů po skončení srovnaly do úplně ok hodnot. Já na testy šel jen proto, že mě zajímalo proč jsem po týdnu impotent, jinak bych je tenkrát ani neřešil :D
tobias92

Podla mna je pri ibuta najzajimavejsie ist na testy pred a pocas na igf 1 a rh,ze o kolko sa ti zvysila. Meriavas si aj glukozu glukomerom? Pisalo sa tu ze vraj to rozhadze nejak inzulinovu rovnovahu a nevedeli sa tu zhodnut chlapci ze ci neprijemne stavy,ktore maju,je hypo alebo hyperglykemia. S tymto mas aku skusenost pocas uzivania?
godzila

Jasan, glukometr při ruce po celou dobu. Ibu zhoršuje insulinovou resistenci, důsledkem je rostoucí hladina cukru. Pokud máš s cukrem problémy, není ibu vhodný.
tobias92

Príspevokod užívateľa Cawalli » 20.09.2019

Zdravím, mam tiež s tým taky problém keďže som sa tu dočítal ze zrejme ťahá dole tst. Začal som brat ibu od swissu minulý mesiac a k tomu som dal sustanon 500 mg týždenne kym sa nerozbehnem nech potom dam k tonu decu a oxy. Stala sa taka vec, ze mesiac beriem sustanon od Balkánu, kody originality sedia len vôbec ho necítim, moje libido je uplne na nule ešte by som povedal, ze je to horšie ako pred tym nez som začal brat. Snažil som sa dopátrať kde je chyba a narazil som na diskusiu tu o tom, ze niekomu to dalo dole testak. Je možné, ze by mi to znižovalo aj ked berem sustanon? Za každu radu ďakujem
Cawalli
Dátum registrácie: 18.09.2019
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 20.09.2019

Nie
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 542 krát

Príspevokod užívateľa tobias92 » 20.09.2019

Libido ti zabil ibutamoren. Nejsi sám. Jen tady se o tom nesmí mluvit. Ve světě jsou o tom spousty informaci.
tobias92

Príspevokod užívateľa godzila » 20.09.2019

A jak to teraz poriesis aby ti ho nezabil,ze das cabest na prolaktin, ale tvoj tst ti to aj tak moze zas znizit,to mas jak poriesene?
godzila

Dobre sracky ste tu povytahovali
Uplne dogmy ,dohady a myty
Original tobias top placebista ,chlapce ty radsej ani nepomysli na aas lebo to tu bude zaspamovane hned po prvom vpichu
Kto otvori tuto temu a.precita do konca tak zisti ze ma.rakovinu prostaty
rapsic

Príspevokod užívateľa tobias92 » 20.09.2019

Tvl hoši, já se tu nechci hádat - to, že většina z vás věci řeší ve stylu pošlu to do sebe - funguje, super, nefunguje, něco tam jebnu a jedu dál, neznamená, že neexistují lidé, kteří se o věci zajímají trochu víc do hloubky, kteří studují a hledají. To, že mi ibu zabil libido a na testech vyjel volný tst skoro 0, je fakt, to není placebo, nebo jsem si placebem srazil tst na nulu sám? Asi ne. To, že 9/10 lidí to nezaznamená a jsou v poho, nic nemění na tom, že další desetina lidí tyto potíže má, a jsou toho plná fóra, a všichni popisují to samé - na ibu okamžitě sestřelený libido. Vždyť pár stránek to tu psal i Margic to samé - po začátku užívání okamžitě libido dolu. Proč se tak bráníte přiznat, že to prostě může být občas problém, a na místo aby jste poradili, jak s tím pracovat, tak to neustále shazujete? To to sami prodáváte nebo o co jde?
tobias92

Si si isty ze mas ibu?
Vsak kazdy druhy na fore berie ibu a nikto okrem teba nema s tym problem
rapsic

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní